Şimdi Ara

37.623 TL - MSI KATANA 15 B12VGK-087XTR Intel Core i7 12650H 16GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 15.6'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 30 Mayıs 2023; 15:55:23 >

• Süper Erken Satın Alma Programı (1000TL)

Talep Tarihleri: 7 Şubat - 31 Mart 2023

1.Adım: Lütfen ürününüzü  adresinde kaydedin. Ürün seri numarası, fatura gibi belgelere ihtiyacınız olacak.

2.Adım: Başvurunuzu değerlendirildikten sonra Steam kondunuzu MSI resmi hesabından gelen bir ileti ile e-posta adresinize gönderilecek. Değerlendirme süreci 14 güne kadar uzayabilir.

Shout Out for MSI (1000TL)

Talep Tarihleri: 1 Nisan- 31 Mayıs 2023

1.Adım: Laptop bilgisayarınızı satın almış olduğunuz mağazanın/satıcının online mağazasında NVIDIA RTX 40 serisi oyun laptopunuzla ilgili bir inceleme yazın ve ardından  adresindeki MSI Ürün Kayıt merkezinde ürününüzün kaydını tamamlayın.

2.Adım: Ürününüzün seri numarası ve faturasının fotoğrafı ile birlikte yapmış olduğunuz incelemenin bağlantısı ve derecelendirmenizin ekran görüntüsünü karşıya yükleyin.

3.Adım: Başvurunuz değerlendirilecek ve Steam kodunuz MSI resmi e-posta adresinden size gönderilecek. Değerlendirme süreci 14 güne kadar uzayabilmektedir.

https://account.msi.com/members/accountOverview

https://account.msi.com/members/accountOverview

böyle şeyleri de varmış

• Bedava beyler, ben yurtdışından getirttim daha pahalıya geldi

• Para olsa da alsak
  • Ben bir tane çektim. İnşallah utandırmaz.

• Ekran kartı Tdp değerini öğrenmeden atlamayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhanssss -- 30 Mayıs 2023; 16:42:1 >
  • Batuhanssss B kullanıcısına yanıt

105W

• sepete eklenemiyor
  • vay arkadaş ne ara satıldı, şaka gibi :) Ben alırken 16 tane vardı.

• Kasa kalitesi nasıl ucuz yollu mu clevo mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.