Şimdi Ara

MSI KA790GX KULLANICI İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
8.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: yenerbalcı

Bu tür anakartlar ofis flim müzik içindir fazladan 1,5-2 kat para vermeye gerek yok

kusura bakma ama

şu son cümlede olayı netleştirdi iyice.

bişey demiyorum artık, ne 790gx hakkında nede getirdiği özellikler hakkında bilgi sahibi olmadığın halde tartışıyoruz.

gerek yokmuş...
  • güzel inceleme sağol... ocakta çıkacak yeni işlemcileri de destekliyordur umarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kirk Lee

güzel inceleme sağol... ocakta çıkacak yeni işlemcileri de destekliyordur umarım...

teşekkürler tabiki destekleyecek yeni bios ya gelmiştir ya gelecek.
  • Selamlar;

Bende bu kartı aldım. Ses dışında herşeyinden memnunum. Ses diyorum çünki bir türlü 5+1 ses alamıyorum :( Logitech x540 hoparlör setim var. Uygun şekilde kabloları bağladığım, programdan 5+1i seçtiğim halde hoparlorlerden birinden ses alamıyorum. Sorun hoparlördemi diye başka yere taktığımda ses geldiğini görüyorum.
    Sitesinden son sürücüleri biosu vs yüklediğim halde sorunu çözemedim. Böyle bir sorunla karşılaşan, yada nasıl çözüleceği hakkında bir fikri olan var mı?

Sevgiler
    SSA
  • Arkadaşlar ses sorunu bende de var. Öndeki kulaklık ve mikrofon girişleri çalışmıyor.
    MSI'ın sitesinden son sürücüleri indirdim yükledim sorun çözülmüyor. Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir.
    Lütfen yardım.
  • sb750 ahahah 1,5 kat guldum walla,ya ne var su msı da ama gıgabyte'dan falan ıyı allah varıyıkı varsın msı
  • Bende aldım KA790GX 780G ve 780V nin birleşmiş hali
  • msi dan uzak durun platinium modelini almıştım 15 gün önce 350 tl verdim exa dan almıstım dün çalısırken kapandı imzamdaki sistem birdaha acılmadı neyaptıysam kutuladım exa ya göndercem benden tavsiye parasını haketmiyor dfi dan şaşmayın
  • ben ka790gx ile takoz 8650 yi 2.3@3.00 ghzde sıfır sorunla 1.35v ile kullandım.para ihtiyacı enden iile hd4850 ve 8650 yi elden çılartıp x2 5200+ ve hd3870 döndüm şu an x2 5200+ 2.7@3.2 ghzde günlük valla voltaj versem 3.5 ghz de de açarım 3.4 ghzde 3 dmark 06 bitirdi ama voltaj vermediğim için bitirir bitirmez restart attı.1.38v benim için psikolojik baraj üstüne çıkmak istemiyorum amacım az ısınma çok hız kısaca verimli oc
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf1985

msi dan uzak durun platinium modelini almıştım 15 gün önce 350 tl verdim exa dan almıstım dün çalısırken kapandı imzamdaki sistem birdaha acılmadı neyaptıysam kutuladım exa ya göndercem benden tavsiye parasını haketmiyor dfi dan şaşmayın

evet msı dan uzak durun msık9a2 cf kullanıcısıydım bir gün açılmadı bilgiayar hiç bişi yokken sonra vatanbilgiayar gönderdim sağolsun onlarda 3 ay uğraştırdılar ankart parası kadar telefon parası harcadım şu anda asusn m2a diye bi modelini kullanıyorum 480x chip setli elinde fazla olduğu için arkadaştan aldım inanın performans olarak daha msı dan zaten kartın sıfırını istemedim direk paramı aldım 3 ay uğraşsamda

ya gigabyte alın yada asus

• 1.5 sene msi K9agm2 690v anakart kullandım sorunsuz ama kısa devre yaptı sonra ka790gx aldım
  • merhaba arkadaşlar benimde elime dün geçti "MSI 790GX" anakart
    Daha önceki kartıma göre "saphire 690G" ye göre xp açılışı geç oluyor.

"saphire 690G" de SPDIF coaxial kablo kullanıyordum, sesinden çok memnundum. Sesler oldukça net çıkıyordu..
    "MSI 790GX" de SPDIF optikal kablo ile bağlamışım, ama sesi "saphire 690G" nin yarısı kadar olmadı, sesler sanki dalgalı çıkıyor, çok kötü.
    sorun kabloda olabilirmi yani, coaxial kablo ile optikal kablo arasında çok fark varmı? ....
    Saphire 690G - REALTEK ALC880E 7+1 HD SES
    MSI KA790GX - REALTEK ALC 888 7+1
  • işlemci 4200+ easy oc swtich leri on on dan -off on -on off -off off yaptığımda monitör açılmıyor birde cell menudan overclock yaptığımda fsb 200 den 240 yapıyorum allta 2200mhz den 2540 mhz ye çıkıyor fakat bilgisayarım özelliklerde 2.20 ghz olarak görünüyor sorun ne olabilir
  • arkadaşlar bendede ka790gx var ama ben biostan advance clock calibrations sekmesini bulamadım. biosunda mı yok anlamadım. onun yüzünden oc yapamıyorum.
  • Arkadaşlar bu anakarttan bende kullanmaktaydım.Fakat sorunlu bir anarkt oldugnu 2 kere sorun çıkamrsı üzerine anladım.9850be yi az voltage la 2.9 ghz yaptım sistemi stabilite testi yaptım sistem 61 derceyi aşmıyordu sistem çat diye kapandı kapanış o kapanış bu kart 2 ker eaynı sorınu çıkardı.Bu yüzden vatan bilgisayardan iade talep ettim sonuçlancak yakında inşallah.Görüşmek üzere.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.