Şimdi Ara

MSI k9a2cf için işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu anakart ile alabileceğim en yeni model ve stabil işlemci nedir? 95w üstüne çıkmayacağım buradan :http://www.cpu-upgrade.com/mb-MSI/K9A2_CF_%28MS-7388%29.html# AMD Phenom X4 9850 alabileceğim en iyisi gibi gözüküyor.. Stabil olarak nasıl görünüyor OC uğraşmıyorum internet-ofis uygulamalrı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g_boz -- 14 Nisan 2015; 15:32:16 >

• listeyi en iyi işlemciye doğru yapmamışlar ve kendi sitesi varken başka sitelere güvenme.iki versiyonu varmış o anakartın v1 ise kesin 125w işlemci takamıyormuşsun.anakartın üzerinde yazıyordur büyük ihtimal.en kolay bulabileceğin ve iyi işlemciler bence bunlar

Phenom II X4 Deneb x945 200 3.00 2M 6M C2 95W

Phenom II X4 Deneb x955 200 3.20 2M 6M C3 95W

http://www.msi.com/support/mb/K9A2_CF.html#support-cpu
  • fazla yüklemeye gerek yok v2 olması lazım ama yinede stabil birde güncel piyasada satılan işlemciler den artık destekleyen yok sanırsam değilmi.
  • Şimdi bende aynı konuyu açmak için girdimki şansıma en üstte böyle bir konu mevcutmuş...Athlon 64 X2 4000+ 2,1ghz (4000+, G1, 65W, Brisbane, FSB200, L2 Cache 2x512K) kullanıyorum...Wot tek çekirdek kullandığı için oyunda sıkıntı yaşıyorum...Hiç olmassa bir 10fps artış istiyorum...Aynı işlemcinin 5200+ olanını düşünüyorum...Alırsam beklediğim faydayı sağlarmı?...
  • @g_boz

evet malesef sifir bulunan islemcileri desteklemiyor ikinci el phenomII en iyi seceneginiz onu da kapanin elinde kaliyor bulmak cok zor 125w modellerini takabiliyor olsaniz bile.pusuya yatmaniz lazim ikinci el amd islemci almak da cok sinir bir sey ben ikinci makineme aldim saticinin gunahi yok yapmis bisi olmasin diye ama kargoda pert olmus islemci pinleri yamulmus calistiramadim iade ettim.intel islemcilerde pin yok anakartta bulunuyor o yuzden hem phenomII hem de elden bulmaniz lazim gicik bir is.

@Rapator

ben o x2 serilerinin her modelini kullandim neredeyse.x2 3600'u 2.85 ghz olarak kullanmistim x2 4000 de cok rahat cikar bu hiza o yuzden 5200 almanin pek mantigi yok ucuz bir sogutucu bulun oc'yi basin ayni sey oluyor.5600 2mb olanindan destekliyorsa ve 5600'e oc basip 3 3.2 gibi yaparsaniz faydasi olacaktir illa ki ama 4000'e oc basmak daha kolay ve ucuz.o x2 serisinde butun islemciler aslinda ayni 1mb olanlar.senin carpanin bu yallah seninki bu diye carpani basip basip sattilar yoksa hepsi ayni.

• Teşekkürler ama ben OC yapmayacağım. İş, internet ufak tefek oyunlar. Az yakar çok kaçar bi işlemci yok anlaşılan bizim boarda göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.