Şimdi Ara

MSI K8N soket 939 Diamond ses problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni kurduğum sisteme MSI K8N Diamond anakart aldım fakat tüm donanım sürücülerini kurmama rağmen ses kartından iyi bir ses alamadım müzik çalarken çok boğuk ve kısık bir ses geliyor ve cızırtı yapıyor neden olabilir..
    Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler..

• Arkadaşlar bu sorunla ilgili buhttp://www.chip.com.tr/pratik/oku.asp?ID=101 yazıyı buldum bu işten anlayan arkadaşların yardımını bekliyorum benim kullandığım power supply Hiper TypeR 480 Watt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serlilo -- 31 Ekim 2005, 12:07:08 >
  • Şimdi yenı anakartlarda 24 pinlik güç baglantısı mevcut anakartta eskı psularda 20 pin çıkış mevcut eger sendekı guc kaynagı 20 pın ıse 24 pin e cevırıcı al ve tak...extra besleme olmadan çalışmıyor dıyor lınktekı yazıda
  • kardeş bende de aynı anakart ve problem var ama bende hiç ses gelmiyor.dediğin dönüştürücüyü nerden alabilirim??
  • evet aynı sorun bendede var ne yapmalıyım???
  • hatta bende ilk açılışta kesinlikle ses gelmiyor.tamamen kapatıp bi bismillah diorum öle düzgün çalışıpr melet.nalett ettirdi verdiğim paraların karşılığı bu mu olcaktı.anakart hazretleri hala 939 pin de en pahalı anakart.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.