Şimdi Ara

MSI K8N DIAMOND Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, biliyorum ki aranızda benim gibi yeni teknoloji kartlara meraklı olanlarınız var. Aranızda bu kartı(MSI K8N DIAMOND) satışa sunan online satış sitesine rastlayan var mı? Gigatek ısmarlamış gibi görünüyor ama kaç hafta oldu, ürün hala yolda. Aranızda bu kartı almayı başaranlar varsa söylesinler bakiyim nerden aldıklarını..

• Bulursan banada pm at bari
    Onun yüzünden bekliyorum
  • kn8 diamond 3gb/s ı destekliyor yazıyor...elimizdeki sata larla koullanabilir miyiz ki?zira 1.5 gb/s çoğu sata şuan..bi de hdd ye para baymıyalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: daimyo

kn8 diamond 3gb/s ı destekliyor yazıyor...elimizdeki sata larla koullanabilir miyiz ki?zira 1.5 gb/s çoğu sata şuan..bi de hdd ye para baymıyalım

Kullandığınız SATA'ları değiştirmeniz gerekicek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CsNiPeR

quote:

kn8 diamond 3gb/s ı destekliyor yazıyor...elimizdeki sata larla koullanabilir miyiz ki?zira 1.5 gb/s çoğu sata şuan..bi de hdd ye para baymıyalım

O kartın üzerinde 8 adet sata girişi var. 4 ü sata 4 ü sata2. Şuanki sata hdd lerinizi kullanabilirsiniz...

• quote:

Orjinalden alıntı: zivro

Bulursan banada pm at bari
    Onun yüzünden bekliyorum

Hadi yaa?? Naapcaz peki? Bekle bekle zaman geçmiyo ki. Gigatek'e telefon açıp ürünün ne zaman geleceğini öğrenmiş olan yüce bir şahsiyet var mı aramızda?
  • walla bende tum aramalarıma ragmen kartı bulamadım hatta fiyatıda kafa karıştırıcı bişey dergide 190dolar gözüken board forumlarda 260 dolar gözüküyo en azından fiyatı net bilenler yardımm
  • amd s939 CPU ve board bulmak gerçekten şuan için çok zor git sayısal oyna daha yüksek şansın olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 16 Şubat 2005, 3:46:46 >
  • durum bole olunca p4 toplayası geliyo insanın ama p4 board larında iş yaparları en az 230$ ufff insanın upgrade hevesinide kaçırıyolar yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: hypnosis

durum bole olunca p4 toplayası geliyo insanın ama p4 board larında iş yaparları en az 230$ ufff insanın upgrade hevesinide kaçırıyolar yaa

s754 en mantıklısı ŞIDDETLE TAVSIYE EDIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xenon

quote:

Bulursan banada pm at bari
    Onun yüzünden bekliyorum

Hadi yaa?? Naapcaz peki? Bekle bekle zaman geçmiyo ki. Gigatek'e telefon açıp ürünün ne zaman geleceğini öğrenmiş olan yüce bir şahsiyet var mı aramızda?

ewet sordum 21-26 arası deniyor

• Bu arada booster uyuyormu bu neo4 lere?

Yabanci forumlarda kullaniolar ama ocznin offiicial sitesinde desteklemior gözüküor...

warmi bir bilgisi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 16 Şubat 2005, 18:45:19 >
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1163 bu urunlede su anki sataları kullanabilirmiyiz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

quote:

Orjinalden alıntı: CsNiPeR

quote:

O kartın üzerinde 8 adet sata girişi var. 4 ü sata 4 ü sata2. Şuanki sata hdd lerinizi kullanabilirsiniz...

kullanabilirsin....

• arkadslar ses kartını kullanmak icin ne gerekio biliomusnuz -5 pin supply etmesi lazım mış galiba creative chipi için benim psu galiba supply etmio yada benim anladıgm -5 pin supply baska bısey mi? bi yardımcı olur musnuz?
  • Ay sonu 1 parti daha msi gelecek kadıköyde bulabilirsiniz derim..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Xenon

Gigatek'e telefon açıp ürünün ne zaman geleceğini öğrenmiş olan yüce bir şahsiyet var mı aramızda?

ewet sordum 21-26 arası deniyor

iyi o zaman. Haftaya geliyor yani. Bu kadar beklemişken s754 almak da olmaz ki. İnşallah gigatek sözünde durur ve bolca getirir şu karttan...

• Arkadaslar ben bu aletten bitane ısmarladım 3 hafta oldu bekliyorum... Sırf bu kart yuzunden 1ay tatilde bilgisayarsız kaldım Dun sabah multimedya ile konustugumda kartın gumrukten cıktıgını ve aksam dagıtacaklarını soylediler ( ki bayramdan oncede bayram ertesi verecez dediler ama neyse...) Lan okul basladı bi hafta oldu bne hala memlekette oturmus kartı bekliyorum...HAKMI LAN BU!!! İnşallah dun dedikleri gibidir de bende bilgisayarıma kavusurum

• diamond haftaya dağıtılacakmış bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.