Şimdi Ara

MSI'ın Seçili Anakartları ve Desktop PC Ürünlerini Alanlara For Honor Oyun Hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  MSI'ın Seçili Anakartları ve Desktop PC Ürünlerini Alanlara For Honor Oyun Hediyesi

MSI'ın Seçili Anakartları ve Desktop PC Ürünlerini Alanlara For Honor Oyun Hediyesi

MSI'ın seçili anakartları ve Desktop PC ürünlerini alanlara For Honor oyun hediyesi veriyoruz.

Promosyon süresi: 25 OCAK 2017 – 18 NİSAN 2017 arasında, stoklarla sınırlıdır.

Detaylar için:

https://tr.msi.com/Promotion/for-honor-bundle-desktop

https://tr.msi.com/Promotion/for-honor-bundle-motherboard

Kampanyaya Dahil Olan Desktop PC'ler:

Aegis Ti3
    Aegis X3
    Aegis 3
    Aegis Ti
    Aegis X
    Aegis
    Nightblade 3
    Nightblade MI3
    Nightblade MIB
    Nightblade X2
    Nightblade X2B
    Nightblade MI2
    Trident 3
    Codex X3
    Codex 3

Kampanyaya Dahil Olan Anakartlar:

X99A XPOWER GAMING TITANIUM
    X99A MPOWER
    X99A GODLIKE GAMING CARBON
    X99A GODLIKE GAMING
    X99A GAMING 9 ACK
    X99A GAMING 7
    X99A GAMING PRO CARBON
    X99A SLI KRAIT EDITION
    X99A TOMAHAWK
    X99A SLI PLUS
    Z270 XPOWER GAMING TITANIUM
    Z270 GAMING M7
    Z270 GAMING M5
    Z270 GAMING M3
    Z270 GAMING PRO CARBON
    Z270 GAMING PRO
    Z270 KRAIT GAMING
    Z270I GAMING PRO CARBON AC
    H270 GAMING PRO CARBON
    Z270 SLI PLUS

• Tam Z270I GAMING PRO CARBON AC almak üzereyken harika bir haber oldu, teşekkürler.
  • SSD'si verilmeyenleri ne yaptınız ?
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu ana kadar SSD hediyesi alamayan kimse yok. Ancak onay süreci yurtdışı tarafından yapıldığından dolayı süreç 2 haftaya kadar uzayabiliyor. Kampanyaya ilgi çok yoğun ve kimseyi mağdur etmemek adına kampanya bitiş tarihini önceden her kanaldan duyurduk. Gönderimler, Şubat ayının 15’ine kadar devam edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSI Türkiye

Merhaba,

Şu ana kadar SSD hediyesi alamayan kimse yok. Ancak onay süreci yurtdışı tarafından yapıldığından dolayı süreç 2 haftaya kadar uzayabiliyor. Kampanyaya ilgi çok yoğun ve kimseyi mağdur etmemek adına kampanya bitiş tarihini önceden her kanaldan duyurduk. Gönderimler, Şubat ayının 15’ine kadar devam edecektir.

Selamlar ben SSD kampanyasında faydalanmadım çünkü ayın 25 itibariyle siteler SSD ibaresini kaldırdı. Ayrıca MSI bizden fatura istiyor, ayın 23'den sonra alanların faturayı iletmesi imkansız bir şey çünkü online satış siteleri faturayı günler sonra iletiyor ve kesiyor ayrıca ürünün elimize geçme süresi 1 hafta zaten... Uzun lafın kısası 25'inden sonra kimse kampanyadan faydalanamadı malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 27 Ocak 2017; 15:38:9 >

• merhaba
    17 ocak 2017 tarihinde hepsiburada.com üzerinden msi z270 gaming m7 anakart satın aldım. internet sitenize satın almış olduğum ürünü kayıt yaptırmıştım şimdi kampanyanızı gördüm şartlarda 4. ocaktan itibaren satın alanlarda faydalanabiliyor yazmışssınız ama siteniz üzerinden kod için talep gönderemiyorum ürünü kayıtettirdiğim için yeni ürün kaydı olmuyor. yardımcı olurmusunuz oyun kodunu nasıl temin edebileceğim hakkında
  • tonyhawk kullanıcısına yanıt
    promosyonlar bölümünden başvurabildiniz mi acaba?
  • promosyonlar kısmında yeni ürün kaydı ekranı var ama ben zaten ürünü kayıt ettirmiş durumdayım
    ürünlerim kısmında kayıtlı olan anakarta gelip baktıgımda anakart için gecerli promosyonlarda for honor oyun kampanyası gözükmüyor hocam
    yanıt bekliyorum halen forumdaki msi yetkilisinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyhawk -- 30 Ocak 2017; 11:20:31 >
  • tonyhawk kullanıcısına yanıt
    my products bölümünden
    ürünlerin sagındaki relative promotion u tıklayıp

acılan sayfadan ilgili promosyonlardan for honor cıkmıyor mu?

ben de o ekran da redeem cıkıyor kırmız kutuda,onu tıklayınca fatura yükle bölümü vs. cıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wascure

my products bölümünden
    ürünlerin sagındaki relative promotion u tıklayıp

acılan sayfadan ilgili promosyonlardan for honor cıkmıyor mu?

ben de o ekran da redeem cıkıyor kırmız kutuda,onu tıklayınca fatura yükle bölümü vs. cıkıyor

ürünlerim sayfasında anakartım ve ekran kartım gözüküyor anakartımı seçtiğimde açılan sayfada öyle bir ibare gözükmüyor hocam bende ürünü zaten fatura kaydını yapmıştım.aldığımda ondan dolayı mı bir hata var anlamadım hepsiburadaya da durumu bildirdim kod veriliyorsa kodu msi dan istemelerini söyledim ilgili birime sorununuzu ilettik inceliyip dönüş yapıcaz dediler burda da konuyu görünce yardımcı olurlar diye yazdım ama msi yetkilileri yanıtlamadılar halen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyhawk -- 30 Ocak 2017; 16:24:51 >

• ben de aşağıdaki resimde relative promotion var

siz de yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wascure -- 31 Ocak 2017; 9:58:54 >

• Oyun kodunu satmayı düşünenler olursa alıcıyım.
  • Oyun kodu satmak isteyen olursa bende talibim.
  • Beyler Aegis sistem hakkında düşünceleriniz nedir kullanan varmı?
  • promosyonlar bölümünden başvurabildiniz mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para iadesi ile birlikte veriliyor mu yoksa ikisinden birini mi seçebiliyoruz?
  • Dün Hepsiburda Dan 970A-GAMING-PRO-CARBON aldım buda oluyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba MSI yetkilileri, AMD Ryzen için anakartlar ilk görülmeye başladığından bu yana MSI Xpower Gaming Titanium alma niyetim vardı. Fakat ön siparişler başladığından bu yana bu modeli Türkiye deki hiçbir satıcıda göremiyoruz. Mecburen farklı marka ve model temin ettik, MSI'ın AMD Ryzen için üst segment anakartlarda da elini çabuk tutması lazım diye düşünüyorum. Muhtemelen tüm ülkelere yetişecek miktarda üretim yapılamamıştır diye düşünüyorum, inşallah başka bir durum söz konusu değildir.
  • Merhaba, kampanya sadece yukarıdaki listede belirtilen modeller için geçerli.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    X370li anakartlar ne zaman Türkiye'ye gelecek?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.