Şimdi Ara

msi h110m pro-vd kargo dahil 199tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro d olanı 1,5 ay önce 175 civarına n11 den çekle altım gayet stabil tavsiye ederim.bios güncelleyeceksiniz kabylake ile kullanacaksanız yalnız.
  • 7 eylul 2016 da ayni karti 181 lira kargo dahil almisim kendisiyle mutluyum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buna uyumlu en fiyat performans işlemci hangisi arkadaşlar?

• Fiyat her yerde böyle, hatta n11'de kuponla daha uygun. Hiç sıcak değil bence. Konuyu açan arkadaş da şurda şu fiyat filan yazmamış. Sevmiyorum tek link konuları.
  • Aynı anakartın vhl olanını 8 aydır macos işletim sistemi ile kullanıyorum sorun yok

• çoğu özelliğini, girişini çıkışını kullanmayacağımız kartlara yüzlerce lira para vermeye gerek yok. Su an bu kart ve g4560 işlemci cok iyi bir ikili.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Fiyat her yerde böyle, hatta n11'de kuponla daha uygun. Hiç sıcak değil bence. Konuyu açan arkadaş da şurda şu fiyat filan yazmamış. Sevmiyorum tek link konuları.

Doğru hocam şimdi gordum. Sabah aksam vatan pc hepsiburada gibi yerlerde takilmaktan ve 215tlli fiyatlari gordukten sonra sicak diye paylasiyim dedim. ama anlasilan bu fiyata yakin fiyatta satiliyomus pro d olani n11de en uygunu bu su andahttp://m.n11.com/mbi-msi-h110m-pro-d-ddr4-vga-dvi-1151pin-P181248546

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Buna uyumlu en fiyat performans işlemci hangisi arkadaşlar?

pentium g4560

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Buna uyumlu en fiyat performans işlemci hangisi arkadaşlar?

pentium g4560

Çok teşekkürler

• Hdmi girişi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ptt nin sitesinden çöp alınmaz
  • oyun oynanmıcaksa iyi anakart. yoksa 200liralık bir şey üzerine 1000liralık kart takmam.
  • Hackintosh sistem toplamamak için kendimi zor tutuyorum. Fiyat g4560 ile baya iyi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

oyun oynanmıcaksa iyi anakart. yoksa 200liralık bir şey üzerine 1000liralık kart takmam.

ben gayet şuan üzerinde i5 6500, gtx970, 16gb ram, 240 ssd ile öttürüyorum. sen bin lira ver anakarta(o.c vs. ile uğraşanlar hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 10 Haziran 2017; 4:23:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.