Şimdi Ara

MSI GX703BE alınabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir laptop almayı düşünüyorum. Vatanda bunu gördüm. Garanti gibi durumlar yüzünden direk bir mağazadan almak istiyorum. Onun için vatani tercih ettim. Sizce bu fiyata alınır mi? Yoksa daha iyi performans alabilecegim baska bir pc var mı? Çizim ve oyun amaçlı kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o bilgisayarla çizim filan yapamazsın işlemcisi çok kötü
    ayrıca bi kaç sene sonra ki oyunları açmayabilir , çünkü o işlemci ile ayarları ultradan high'a çekince bir şey fark etmeyecek 2-3 fps falan
    oyun oynayacaksın tamam da , onun yerine ge70 almak daha mantıklı , gx lowda açarken (belki de açmazken) sen mediumda filan oynarsın bi kaç sene sonra
    bende gittim o yüzden ge70 aldım , sorunu yok mis gibi kullanıyorum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek123

o bilgisayarla çizim filan yapamazsın işlemcisi çok kötü
    ayrıca bi kaç sene sonra ki oyunları açmayabilir , çünkü o işlemci ile ayarları ultradan high'a çekince bir şey fark etmeyecek 2-3 fps falan
    oyun oynayacaksın tamam da , onun yerine ge70 almak daha mantıklı , gx lowda açarken (belki de açmazken) sen mediumda filan oynarsın bi kaç sene sonra
    bende gittim o yüzden ge70 aldım , sorunu yok mis gibi kullanıyorum tavsiye ederim

Ge70 daha ucuz. Onu almam daha iyi bana göre. Siz ge70 kullaniyorsunuz galiba. Genel olarak yorumlayabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaksu

quote:

Orijinalden alıntı: yek123

o bilgisayarla çizim filan yapamazsın işlemcisi çok kötü

Ge70 daha ucuz. Onu almam daha iyi bana göre. Siz ge70 kullaniyorsunuz galiba. Genel olarak yorumlayabilir misiniz?

gx70 önceden daha ucuzdu , bu ara fiyatı yükseldi nedenini anlamış değilim

ge70 kullanıyorum , genel olarak pek sorunla karşılaşmadım , wifi da kopma oluyordu , firmware güncellemesi yaptım düzeldi , msi da ufak tefek yazılımsal kusurlar oluyor ama sorun çıkartmıyor , kolay halledilebilir

gelelim performansa , performansı çok iyi , fazla ısınmıyor , oyunlarda high ultra arası 45-60 fps alıyorum , daha yüksek alabilir mi bilmiyorum , televizyonda veya 120 hz monitörde denemedim henüz , örneğin max payne 3ü full ultra fhd ayarlarda 55-60 fps arasında oynadım , sıcaklık 65 dereceyi gördü ama sorun çıkartmaz , bir de fanın boostunu açtığın zaman hafif bi ses yapıyor ama sorun çıkartmaz , tam olarak alınabilecek bi bilgisayar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.