Şimdi Ara

MSI GV62 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
5
Favori
16.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisyara corsair mp500 ssd aldım. Yükte olmadığı halde sıcaklık 55 65 derece. Touchpadin olduğu kisim ısınıyor. Sizde ssd sıcaklıkları kaç derece? Bu normal mi arkadaşlar. Performansta bi sorun yok. Sitesinde çalışma sıcaklığının 0-70 derece yaziyor. Ssd ler genelde 40 derece civarında çalışıyormuş. Benimkinde bir sorun olabilir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resist76 R kullanıcısına yanıt
    hocam bizde öle bir problem yok SSD den kaynaklanıyor olabilir.
  • Çok noob bir soru olacak ama tam cevabı bulamadım. Bu bilgisayarı aldım. Merak ediyorum. Klavyedeki kırmızı ışık kapatılabiliyor mu? Tamamen ışıksız kalıyor mu?

• canınıyerim kullanıcısına yanıt
    fn + ve fn - tuş kombinasyonları klavye ışığının seviyesini ayarlıyor. ben gp62m kullanıyorum bende öyle en azından. Sizde de bu şekildedir muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aziz istifa -- 8 Temmuz 2018; 13:45:8 >
  • aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Seviyesi ayarlanıyor demişsiniz de tamamen kapanıyor mu yani? Hiç ışık olmayacak şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

Seviyesi ayarlanıyor demişsiniz de tamamen kapanıyor mu yani? Hiç ışık olmayacak şekilde
    Kapanıyor hocam
  • merhaba arkadaşlar ben leptopumu sattım yükseltmek için. Yalnız 2 model arasında kaldım. msi gv62 1050 2gb çift fanlı model. Soğutma sistemi çok iyiymiş. birde asus rog fx553vd 1050 4gb ekran kartlı i7 7.nesil tek fanlı. hangisini alayım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

merhaba arkadaşlar ben leptopumu sattım yükseltmek için. Yalnız 2 model arasında kaldım. msi gv62 1050 2gb çift fanlı model. Soğutma sistemi çok iyiymiş. birde asus rog fx553vd 1050 4gb ekran kartlı i7 7.nesil tek fanlı. hangisini alayım sizce
    Tek fanlı asla alma hocam yetersiz gelir.
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bende öyle karar verdim en son
  • Bu msi icindeki ssd 128 gb lerin hepsi 3000mb yazmali ssd mi. Alti varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BİRİ CEVAP VEREBİLİR Mİ 1617XTR İLE 2003XTR MODELLERİ İKİSİDE İPS PANEL Mİ LÜTFEN CEVAPLAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

merhaba arkadaşlar ben leptopumu sattım yükseltmek için. Yalnız 2 model arasında kaldım. msi gv62 1050 2gb çift fanlı model. Soğutma sistemi çok iyiymiş. birde asus rog fx553vd 1050 4gb ekran kartlı i7 7.nesil tek fanlı. hangisini alayım sizce
    MSI'ın yeni modellerinin tamamı çift fanlı soğutucuya sahip hocam. Aman tek fanlı Asus'tan uzak dur.

https://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-2003xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008R464?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=Cj0KCQjwvqbaBRCOARIsAD9s1XDT-x4DyZCCbxqV419BhFmqjY499PASwrvmuRVpXft0c81V0sPaUuQaAk1uEALw_wcB

• rdkl7879 kullanıcısına yanıt
    hocam msi gp62 7rd 619 aldım inşallah bakalım

• https://www.hepsiburada.com/msi-gl63-8rc-204xtr-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BFU2L

bu pc aldım iyimi kotumu ettim bilmiyorum. islemci sectim. ekran kartı 1050 oldu :( bu msi monitöründe 120hrz altı varmı birde 8gb ram yetermi. nasıl öderim onuda bilmiyorum:( indirimle 5,175tl 3 taksite aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

https://www.hepsiburada.com/msi-gl63-8rc-204xtr-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BFU2L

bu pc aldım iyimi kotumu ettim bilmiyorum. islemci sectim. ekran kartı 1050 oldu :( bu msi monitöründe 120hrz altı varmı birde 8gb ram yetermi. nasıl öderim onuda bilmiyorum:( indirimle 5,175tl 3 taksite aldım
    Oyunlarda ultra ayar takıntın yoksa GTX 1050 yetecektir. İşlemci seçimi güzel, çünkü 8750H, 7700HQ'dan %45 oranında daha güçlü bir işlemci. Paneli 120Hz değil, özellikler kısmında bu yazmıyor. Fiyat olarak güzel rakama almışsın hayırlı olsun.

• MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü

yeni alıcaklar için söylüyorum ekteki oyunlarda sıkıntı yok :)
  • Cihaza mutlak SSD gerekli, duysam inanmazdım ancak SSD yokken cs go da 5400 rpm HDD ile çok nadir anlık takılmalar oluyordu, SSD aldım cs go yu SSD yükledikten sonra anlık takılmalar olmadı. Kanımda cs go yu 200 üstü fps ile oynadığımdan dolayı örnek olarak silah değiştirirken HDD den veriyi saniyenin 200'de 1'i hızda okumaya çalıştığı için 5400 rpm de anlık takılma olabiliyor. Fakat düşey yenilemenin açık olduğu 60 fps oynadığınız oyunlarda bu sorun olmayacaktır. SSD kesin çözüm.
  • quote:

https://www.hepsiburada.com/msi-gl63-8rc-204xtr-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BFU2L

O fiyata nasil buldun gunluk indirimmi vardi.

• Kean37 K kullanıcısına yanıt
    %15 indirim vardı hem gittigidiyor arkasından da hepsiburada butun msi ürünlerinde indirim yaptı 2 gün falan ama dolar 4,7mi neydi. şimdi nedense uçmuş fiyat. cok ilginç. 2 gün önce ince hesapta vardı kampanya 5200 dü
  • quote:

%15 indirim vardı hem gittigidiyor arkasından da hepsiburada butun msi ürünlerinde indirim yaptı 2 gün falan ama dolar 4,7mi neydi. şimdi nedense uçmuş fiyat. cok ilginç. 2 gün önce ince hesapta vardı kampanya 5200 dü
    Ince hesap takip ediyorum ben gormedim onu. 1050ti ekran kartlimiydi peki. Nasil kacirdim ben onu ya. 6800 heryerde

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.