Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI GTX950 GDDR5 2GB 128Bit 429TL + 9.90 kargo

4
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> MSI GTX950 GDDR5 2GB 128Bit 429TL + 9.90 kargo
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    48 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Binbaşı
    1176 Mesaj
    gtx 770 sli den iyimidir performansı yoksa devammı edeyim.

Çok şakacısın, sli olmadan bile 770 çok daha performanslıdır sağda solda şişmiş fiyatlar olsa da bu kartın ederi anca budur, arkadaşa 500 e aynısının 1050 olanını kısa süre önce aldık mesela ben performansını pek beğenmedim.
    Sanırım enazından 1050 ti almak gerekiyor.

ek: bunu buldum 70 fazla ama farka değer:http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx950-supersuperclocked-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artemisbd -- 9 Mart 2017; 22:2:40 >
    |
    |
    TurkishCoder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Çok şakacısın, sli olmadan bile 770 çok daha performanslıdır sağda solda şişmiş fiyatlar olsa da bu kartın ederi anca budur, arkadaşa 500 e aynısının 1050 olanını kısa süre önce aldık mesela ben performansını pek beğenmedim.
    Sanırım enazından 1050 ti almak gerekiyor.

ek: bunu buldum 70 fazla ama farka değer:http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx950-supersuperclocked-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

EKRAN kartlarından biraz uzak kaldım hocam. o yüzden sordum. bende asus gtx 770 sli var sli kablosu yok sadece.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,186
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.