Şimdi Ara

▓▓ MSI GTX 980 Ti GAMING 6GB OC (Satılmıştır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Amerika'dan aldığım MSI GTX 980 Ti GAMING ekran kartımı satıyorum. Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksizdir. Ürün çok temiz kullanılmıştır, overclock veya herhangi bir modifikasyon yapılmamıştır, fiziksel ve fonksiyonel olarak kusursuzdur.

Fan sesi konusunda çok hassas biri olduğum için TWIN FROZR soğutma sistemli MSI ekran kartlarını kullanıyorum. Zaten araştırma yapan konuya hakim biri olarak ilanı inceliyorsanız en sessiz ekran kartı serisinin MSI TWIN FROZR olduğunu biliyorsunuzdur. İlanlarımdan da görülebileceği gibi bu benim 6. MSI TWIN FROZR serisi ekran kartım ve kısmetse aynı seriden devam etmeyi planlıyorum. Kısacası bu seriden çok memnunum ve alacak arkadaşın da aynı şekilde memnun kalacağından eminim.

Ürünle ilgili detaylı bilgi linki:https://tr.msi.com/Graphics-card/GTX-980Ti-GAMING-6G.html

Yaptığım satışlar ve aldığım yorumları incelemek için dükkanıma ve profilime göz atabilirsiniz.

Fiyat: XXXXTL. Pazarlık yoktur. Forumu inceledim ve en düşük fiyatı yazdım.

Nakit ihtiyacı nedeniyle takas yoktur, lütfen teklif etmeyiniz.

İstanbul içi Levent, Zincirlikuyu civarında elden teslim yapabilirim.

Kargo ücreti alıcıdan olmak ve ürün ücretinin havale yapılması koşuluyla her yere kargo yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
     ▓▓ MSI GTX 980 Ti GAMING 6GB OC (Satılmıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 12 Mayıs 2016; 23:02:59 >

• Ürün satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.