Şimdi Ara

Msi GTX 980 Oyun Hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 3 mart tarihinde vatandan online olarak gtx980 aldım, bunun oyun hediyesi var mıdır yok mudur bilgim yok, vatana mail attım ama cevap da alamadım.Bilgisi olan varsa duruma göre gidip mağazasından isteyeceğim

• Kartta cw sorunu var mı?
  • Dostum cw sorunu model ya da markadan ziyade direk ürüne hastır, bende olmaz sende olur, sen nette bunu araştıracağına, gelip ilgisiz konulara ilgisiz mesajlar yazacağına gidersin mağazaya, orada denettirir alırsın.Buralarda heba etme kendini, her markanın ürününde cw yaşayan bulursun nette, bu şekilde de hiç bir kartı alamazsın.
  • Maili ne zaman attiniz?5-6 gun icinde geri donuyorlar. Kartin alis tarihi fatura no seri no isim gibi bilgileri istiyorlardi mailde. Saniyorum henuz bitmedi kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankoli4

Dostum cw sorunu model ya da markadan ziyade direk ürüne hastır, bende olmaz sende olur, sen nette bunu araştıracağına, gelip ilgisiz konulara ilgisiz mesajlar yazacağına gidersin mağazaya, orada denettirir alırsın.Buralarda heba etme kendini, her markanın ürününde cw yaşayan bulursun nette, bu şekilde de hiç bir kartı alamazsın.

Deneyerek kart alabileceğim büyük teknoloji marketlerinin olduğu büyük bir şehirde yaşamıyorum. Forumdaki kullanıcı yorumlarına göre kart seçmeye çalışıyorum. Bana laf salatası yapana kadar var veya yok dersin hatta en güzeli cevap yazmazsın olur biter. Ukalalığın lüzumu yok.

• Lamb0fGod kullanıcısına yanıt
    3-4 gün kadar oldu, ben ümidi kesmiştim ama dönerler mi diyosun.Bugün bi daha attım aynı maili, bir maile dönmek zor olmasa gerek, satış sonrası müşteriyi iplememekten başka birşey değil bunun adı, bizim ülkemizde ne zaman gelişecek bu konular çok merak ediyorum, tüm dünyaya satış yapan amazondan örnek alsınlar artık

quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

quote:

Orijinalden alıntı: Melankoli4

Dostum cw sorunu model ya da markadan ziyade direk ürüne hastır, bende olmaz sende olur, sen nette bunu araştıracağına, gelip ilgisiz konulara ilgisiz mesajlar yazacağına gidersin mağazaya, orada denettirir alırsın.Buralarda heba etme kendini, her markanın ürününde cw yaşayan bulursun nette, bu şekilde de hiç bir kartı alamazsın.

Deneyerek kart alabileceğim büyük teknoloji marketlerinin olduğu büyük bir şehirde yaşamıyorum. Forumdaki kullanıcı yorumlarına göre kart seçmeye çalışıyorum. Bana laf salatası yapana kadar var veya yok dersin hatta en güzeli cevap yazmazsın olur biter. Ukalalığın lüzumu yok.

Dediğim gibi dostum tekrar ediyorum, her markada cw sorunu yaşayan olmuş, bunu böyle bulamayacağını söyledim ikincisi de konu içeriğiyle ilgisiz mesaj laf salatası tanımına uyar, pm den sorsan cevap verirdim zaten.ben sana ona cvp yazarken bile yine de üslubuyla cevap vermişim, ukalalık ne alaka..Kartımı da henüz denemedim tüm sistemi satın alamadığım için illa cevap istiyosan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melankoli4 -- 10 Mart 2015; 14:23:15 >

• Soyledigim gibi 1 haftaya yakin bir surede geri donduler bana 2 mailimde de. İlkini attigimda karti ekimde aldigim icin kampanya baslamamamisti ve bu yuzden veremeyeceklerini soylediler. 1 ay sonra ayni maili attim ve diger sitelerin eski kartlara da kod sagladigini soyledim ve 1 hafta kadar sonra kodu gonderdiler. Her iki mailime de 1 hafta kadar surede cevap geldi, biraz bekleyin gondereceklerdir.

Vatan'a ilk gelen Asus gtx970'i aldigim icin oyunu alamiyordum neredeyse

• Lamb0fGod kullanıcısına yanıt
    Ben de şubatta almıştım GTX970 vatan'dan. Acaba ben istesem ben de alabilir miyim?
  • diegorian kullanıcısına yanıt
    kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com adresine ürünün kutusundaki barkod ve seri no olan kısmının resmini, fatura resmini at, sorun olmasın diye fatura bilgilerini yazı ile de yaz mail at, ben öyle yaptım cevap bekliyorum
  • bende şubatın sonunda gold bilgisayardan almıştım oyun çıkmamıştı ama üstüne düşmemiştim. acaba mail atınca filanmı veriyorlar bunu nvidia vermiyomu içinden çıkması gerekmiyormu.
  • Mail atıp cevap alan var mı? Bana gelmedi cevap.
  • 1 hafta oldu bana da cevap gelmedi dostum
  • vatan 10 günün sonunda lutfedip cevap yazdı, o da olumsuz oldu.

''Nvidia 10 mart öncesine kod gönderilmeyeceğini bildirdiği için kod gönderim sağlanamayacaktır. 10 Mart dan sonrasına kod gönderim sağlamaktayız.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melankoli4 -- 16 Mart 2015; 10:18:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.