Şimdi Ara

MSI GTX 970 Gaming 100 ME (SATILIK İSTANBULDAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    03.11.2015 tarihinde vatan bilgisayardan satın alınmıştır ve garantisi devam etmektedir. Kutusu tertemiz ve poşetini bile çok iyi muhafaza ettim. Kart çok temiz bir kasada herhangi bir OC denemesi yapılmadan kullanılmıştır. Kasa içi görüntüsünü bilerek paylaştım ne kadar temiz bir kasada kullanıldığını görmeniz için. Piyasada nadir bulabileceğiniz özel bir karttır ve bende aynı hassasiyette temiz kullandım. Kartın nasıl kullanığı ile ilgili herhangi bir şüphe duyulmasını istemem.

MSI ın bugüne kadar sattığı 100 milyonuncu nvidia kart şerefine özel ürettiği bir karttır. Yeşil renkte ve yeşil ledle süslenmiştir. Kart fabrika çıkışı hız aşırtılmıştır.

MSI GTX 970 Gaming 100ME (100 Millionth Edition)

Fiyat: 1000 TL

* TAKAS TEKLİFLERİ İLE İLGİLENMİYORUM. YENİ ALACAĞIM EKRAN KARTINI FİNANSE ETMEK AÇISINDAN SADECE SATILIKTIR.
    * GAYET AÇIK İÇERİKLİ TEMİZ BİR İLANDIR, KONUYU KİRLETMEK ADINA LÜTFEN MESAJ YOLLAMAYIN.
    * TALİP OLAN ARKADAŞLAR ÖZEL MESAJ YOLU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER VE TELEFONDAN GÖRÜŞMEK İSTEYEN OLURSA DA KONUŞABİLİRİZ SIKINTI YOK.
    * İSTANBUL'DA ÇEKMEKÖY, DUDULLU YADA ÜMRANİYE CİVARINDA ELDEN TESLİM ESAS TERCİHİMDİR SONRA ALIŞVERİŞİ NASIL YAPACAĞIZ GİBİ TEDİRGİN SORULAR CAN SIKIYOR. YÜZ YÜZE ALIŞVERİŞİ TERCİH EDERİM. İSTEYEN HERKESE DE PTT KARGO İLE GÜZELCE PAKETLEYİP YOLLARIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxblue -- 23 Haziran 2017; 3:19:21 >

• Arkadaşlar gene saçma sapan teklifler geliyor. Lütfen beyninizle düşünüp konuşunuz aksi takdirde çok kaale almayacağım. Şimdi açık konuşalım bu ekran kartı sıradan gtx970 lerden hem görsel olarak iyi hemde performans olarak iyi ee bide garantisi devam ediyor... Sizde diyosunuz ki şimdi gidip sıradan zotac yada asus modellerine talip olacağına şuna bi mesaj atayım da kafalarım diye düşünüyorsunuz belli ki ama salak yerine koyunca insanı siz kendiniz o konuma düşüyorsunuz.

*HERHANGİ BİR ÜRÜNLE TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.

**PAZARLIK SÜNNETTİR DİYENLERE BUNDAN SONRA ZAHMET EDİP MESAJ YAZMAYACAĞIM.

***BEN BU KARTI ÖPÜCÜKLE ALMADIM TAM 1500TL PARA VERDİM FATURASIDA KAPI GİBİ DURUYOR. HALA GARANTİSİ DEVAM EDEN BİR ÜRÜNE YARI FİYATINDAN DAHA AŞAĞI FİYAT TEKLİF EDEN KÖTÜ NİYETLİDİR BUNDAN SONRA BU KİŞİLEREDE CEVAP YOK.

**** EKRAN KARTI ELİNİZE ULAŞTIĞINDA YÜKSEK KALİTEDE BİR ÜRÜN SATIN ALDIĞINIZI O ZAMAN FARK EDECEKSİNİZ BU SEBEPLE DEĞERSİZ ÜRÜN MUAMELESİ YAPMAYIN KOMİK OLUYOR VE KENDİNİZİ APTAL KONUMUNA DÜŞÜRMEYİN. PARAN YETMİYORSA YETTİĞİ KADAR OLAN EKRAN KARTLARINA BAKINIZ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1000x serisi çıktığından beri forum ahalisi 970 leri 500 600 liralardan alma hayali peşinde üstelik aylardır piyasayı düşürme çabalarına rağmen bu fiyatlardan 970 alamadılar .Baktılar olmuyor alınık başlıkları açmaya başladılar artık bu yüzssülükleri can sıkıcı hale gelmeye başladı .
    Kartın performansı belli fullhd de tüm oyunlar full detay 60 fps neye göre fiyat düşürmeye çalışıyor bunlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

1000x serisi çıktığından beri forum ahalisi 970 leri 500 600 liralardan alma hayali peşinde üstelik aylardır piyasayı düşürme çabalarına rağmen bu fiyatlardan 970 alamadılar .Baktılar olmuyor alınık başlıkları açmaya başladılar artık bu yüzssülükleri can sıkıcı hale gelmeye başladı .
    Kartın performansı belli fullhd de tüm oyunlar full detay 60 fps neye göre fiyat düşürmeye çalışıyor bunlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum .

Aynen öyle sevgili kardeşim. Şu anda witcher 3 dahil sağlam sistem isteyen tüm oyunları full ayarlarda 60 fps fix çalıştırıyor. 700 tl uygunsa alıyim diyen var 650 tl ver hemen yarın alıyim diyen var. Bugün 1070 dediğin kart bile ortalama fiyatı 2000 tl ve hala witcher 3 ü full ayarlarda 1080p de 60 fps fix çalıştırmıyor bide utanmadan insanı salak yerine koyanlar var. Aptal değiliz. Sadece bu kartı hak edene satıcam.

• saxblue kullanıcısına yanıt
    Aynen senin kart 60 fps fix çalıştırıyor ona rağmen gtx 1070 dahi 60 fps fix çalıştırmıyor . Gtx 980 fiyatına 970 koymussunuz istediğiniz fiyata satabilirsiniz ama sonra vay efendim 700 diyorlar niye satılmıyor vs diye ağlamayın burada
  • yanlış hatırlamıyorsam şu kart en son 700'den satılıktı
    https://forum.donanimhaber.com/msi-gtx970-gaming-100me-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti--126394729

Fiyat teklif eden arkadaşlar buna istinaden ediyor olabilir ancak ekran kartı piyasası karışık bu aralar, bu gibi eski ekran kartlarınada link verip "bak sıfırı şu kadara veriliyor" demek saçma olur, satıcıda istediği fiyatı isteyebilir tabi (sizinkisi garantiliymiş hatta) ancak "anlamıyorum neden böyle teklifler geliyor" dediğiniz için belirtme gereği duydum. Hayırlı satışlar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gravelyn

Aynen senin kart 60 fps fix çalıştırıyor ona rağmen gtx 1070 dahi 60 fps fix çalıştırmıyor . Gtx 980 fiyatına 970 koymussunuz istediğiniz fiyata satabilirsiniz ama sonra vay efendim 700 diyorlar niye satılmıyor vs diye ağlamayın burada

boş yapma bilader. kedi uzanamadığı ciğere mundar der. 850 tl ye gtx980 satan adam salaktır ve senin gibi amacı ne olduğu belli olmayan adamın da ortaya böyle bir laf atması da kimsenin umurunda değil. sana satmıyorum zaten kirletme konuyu git kendine başka hobi bul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

yanlış hatırlamıyorsam şu kart en son 700'den satılıktı
    https://forum.donanimhaber.com/msi-gtx970-gaming-100me-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti--126394729

Fiyat teklif eden arkadaşlar buna istinaden ediyor olabilir ancak ekran kartı piyasası karışık bu aralar, bu gibi eski ekran kartlarınada link verip "bak sıfırı şu kadara veriliyor" demek saçma olur, satıcıda istediği fiyatı isteyebilir tabi (sizinkisi garantiliymiş hatta) ancak "anlamıyorum neden böyle teklifler geliyor" dediğiniz için belirtme gereği duydum. Hayırlı satışlar olsun.

ben 700 tl den hiç ilan açmadım. ayrıca satıcının kendi inisiyatifi bizi ilgilendirmez. o satıcı 700 tl ye sattı diye herkes o fiyata satacak anlamına gelmiyor.

Ya kardeşler çok tartışmaya açık bir konu değil uymuyorsa girmezsin o toplara şu anda bu kart sıfır piyasada yok ve ben bu kartı 1500 tl ye aldım ve heryerde o fiyattaydı o zamanda. neredeyse yarı fiyatına garantisi devam eden kart satıyorum kutusu her şeyi de duruyor yani. ayrıca performansı hala mükemmel.

adamın biri ilan açmış asus gtx1080 satıyor 2200 küsür fiyat vermiş altına da vatan linki vermiş 2800 küsür fiyatı var vatanda. bende altına link koydum eksen bilgisayarda kart 2400 tl sıfır fiyatı. böyle bi uyanıklık yapmaya da çalışmıyorum.

• Arkadaşa 750tl teklif ettim, dalgamı geçiyorsun dedi :). 930 tlye 980 aldım, 850 verip bu kartı alıcagınıza 100 tl daha koyup 980 alabilirsiniz rahatlıkla.
  • Bu arkadaşlar çamura yatanlar. Zoruna gitmiş demek ulaşamamak. Alıcı adam konuşmasını da bilir sıkıntı yok. İletişim yeteneğim kuvvetlidir. Aradan boş mesaj atanları anlıyoruz hak ettiğin şekilde cevap almışsın.

• İşsiz misiniz siz arkadaşlar. Hadi kirletmeyin ilanımı.

zoruna gitmiş ulaşamamak kelimesi güldürdü :D,1070 e 2000 demişsin 1350 1300tl den forumlarda satılmakda, ben aldığım ürünün değerini yükseltmiyorum, 3 kuruşun lafını hesabını yapıcak adam değilim iş güc sahibiyim, ürünün piyasa değeri budur daha fazlası verilmez diyorum, kolay gelsin MSI GTX 970 Gaming 100 ME (SATILIK İSTANBULDAN)
  • quote:

Orijinalden alıntı: irontakerr

zoruna gitmiş ulaşamamak kelimesi güldürdü :D,1070 e 2000 demişsin 1350 1300tl den forumlarda satılmakda, ben aldığım ürünün değerini yükseltmiyorum, 3 kuruşun lafını hesabını yapıcak adam değilim iş güc sahibiyim, ürünün piyasa değeri budur daha fazlası verilmez diyorum, kolay gelsin MSI GTX 970 Gaming 100 ME (SATILIK İSTANBULDAN)

bence baya bi işsizsin çok zorlama derim

Sendeki kart Witcher 3 60 fps fix çalıştırıyor ama gtx 1070 çalıştıramıyor öyle mi? Emin misin sendeki kartın 970 olduğuna? 1080 olmasın iyi bak ucuza gider yoksa.

• demircibu gibi sürekli ekran kartı satan güvenilir satıcılar bile sıfırı ile aynı kondisyonda olan kartı 750 liraya satıyor. Kaç sene önce fazla fazla para vermiş olabilirsin ama piyasa değeri düşüyor.
  • 600 lira max.

-anladık malın kıymetlide o kartın üstüne 10 model daha geldi.. piyasa bu
    yanlış zamanda alırsan, satması o kadar zor olur
  • Bunlar stoc 17*18 mhs oc 23mh/s kazıyor bekle biraz daha madenciler bunları keşfetmedi.
  • "Bugün 1070 dediğin kart bile ortalama fiyatı 2000 tl ve hala witcher 3 ü full ayarlarda 1080p de 60 fps fix çalıştırmıyor bide utanmadan insanı salak yerine koyanlar var."

Dostum ironi mi yapmaya çalıştın acaba ? Satmış olduğun fiyat normal, bence hak ediyor. Ama bu gtx 1070 ile alakalı söylediğin şey ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meaninglessname

"Bugün 1070 dediğin kart bile ortalama fiyatı 2000 tl ve hala witcher 3 ü full ayarlarda 1080p de 60 fps fix çalıştırmıyor bide utanmadan insanı salak yerine koyanlar var."

Dostum ironi mi yapmaya çalıştın acaba ? Satmış olduğun fiyat normal, bence hak ediyor. Ama bu gtx 1070 ile alakalı söylediğin şey ne alaka ?

Şunu demeye çalıştım

Konuyu baltalama amaçlı yazan şahıslar (işsizler, ayak takımı) benim sattığım kart için istediğim fiyata çok yüksek ve döneminin bittiğini yani özetle sen o kartı o fiyata satamazsın söylemlerine karşılık ''senin *ok atmaya çalıştığın kart full ayarlarda witcher 3 ü 60fps fix oynatıyor (tabi ki yer yer 60 altına düşüyor ben genel performans ortalamasından bahsediyorum), bunun yanında gtx1070 bile full ayarlarda yer yer 60fps altına düşebiliyor'' yani bu ayak takımının ezmeye çalıştığı kart witcher 3 gibi bir oyunda gtx1070 in yaptığını yapabiliyor boşuna baltalamaya çalışmayın demek istiyordum başka bir amacı yok.

• Dostum 1070 yer yer 60 düşüyorsa 970 30 fps düşmesi gerek. Ben her iki kartıda kullandım ve aralarında 30-40 fps oynuyor. Ben senin fiyatına bir şey demedim, garantili ürün için gayet normal bir fiyat. Ölücüleri sen takma kafaya. Bir dönem 1070 bile 1200'den satıldığı oldu, ama şimdi fiyatlar ortada. Ölücüler der yani şu fiyata satıldı geçen ama şimdi için bir şey demezler. 750 teklif edenler gidip garantisiz gtx 970 alabilirler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.