Şimdi Ara

Msi gtx 1060 6g ocv1 ile yeni seri mi yoksa gtx 1080 ile yıllarca devam mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar başlıkta yazdığım ekran kartını amazondan geçen hafta sipariş ettim hafta içi elime ulaşır sanırım. Fakat tek fanlı olmasından ve internette ne kutu açılımı ne incelemesi olduğundan içim hiç rahat değil sizin yorumlarınız nedir iade edip beklesem mi ? Diğer hiç bir kart stokta yok bunu bile zor yakaladım bu arada.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01N2W09Q6

Edit: selamlar amazondan evga gtx 1080 sc gaming sipariş ettim 1 adet stok açılmış piyasaya göre uygun fiyatlı sorum gtx 1060 ile mayısa kadar devam edip yeni seri mi yoksa 3bine yakın fiyatlı 1080 ile yıllarca devam etmek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 20 Şubat 2018; 22:5:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kart şu anda stokta yok. Fakat nesini dert ettiniz onu anlamadım gtx 1060 6gb lık bir kart tek fanlı olması mı sorun? Fazla ses yapmaz artı olarak. O.c işiyle uğraşmazsınız onun dışında normal bir kart. Alacak olsaydım düşünmeden alırdım hatta şu an bu kart ben de olsa hiç de fena olmazdı bir kaç oyun var denemek istediğim. Önümüzdeki döneme bakacağız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek fanlı olmasından dolayı performansda düşüş olur mu diye düşündüm ısınma kaynaklı. Malum 3 fanlı kocaman bakır blok soğutucuşu kartlar var birde hiç bir yerde incelemesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 17 Şubat 2018; 11:15:41 >
  • Kutusunu acmadan sat gitsin benim asus dual vardi oc olmayan model 70 derecelerde calisiyordu oyunda tek fanin yeterli olacagini sanmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Tek fanlı olmasından dolayı performansda düşüş olur mu diye düşündüm ısınma kaynaklı. Malum 3 fanlı kocaman bakır blok soğutucuşu kartlar var birde hiç bir yerde incelemesi yok

performansta düşüş olmaz 90 dereceleri geçmiyor yani o kadarda değil, 70 küsürlerde geziniyor sıcaklıkları tek fanlıların bu da sadece tek fan olduğu için yüksek devirde dönüp çok ses yapmasına neden oluyor başka dezavantajları yok. kullan gitsin atıp tutanlara bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

quote:

Orijinalden alıntı: road35

Tek fanlı olmasından dolayı performansda düşüş olur mu diye düşündüm ısınma kaynaklı. Malum 3 fanlı kocaman bakır blok soğutucuşu kartlar var birde hiç bir yerde incelemesi yok

performansta düşüş olmaz 90 dereceleri geçmiyor yani o kadarda değil, 70 küsürlerde geziniyor sıcaklıkları tek fanlıların bu da sadece tek fan olduğu için yüksek devirde dönüp çok ses yapmasına neden oluyor başka dezavantajları yok. kullan gitsin atıp tutanlara bakma.

Teşekkürler sesi çok umursamam sanırım

• soğutucu olayı işin pazarlaması. performansa çok çok az etki eder. yine de tasarımlı kart kulanmak istiyorsan ikinci el de 1600 e filan satarsın o kartı. ama yerine kısa vadede alamazsın çünkü pek kart yok.

• Kasa içi hava sirkülasyonu iyiyse tek fanda iş görür fazlasıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1060 tek fan zotac mini kullandım 3000 rpm motor gibi ses çıakrıp 75 derecelere vuruyordu.

1060 öyle buz gibi çalışan bi kart değil, geldiği gibi sat.
  • Güncel soru devam :)

• Evga gtx 1060 sc gaming 6 gb kullanıyorum. Tek fanlı ve bakır ısı borusu olan bir kart. Bir yıldır kullanmaktayım oldukça sessiz ve performanslı. Overclock içinde elverişli. Msi ın kartınında çok farklı olacağını sanmıyorum açıkçası. Yabancı kaynaklarda incelemelerde kartın sıcaklık değerleri vardır, isterseniz bir bakın.
  • Gtx 1060'ı iade edebiliyorsan et, 2 ay bekle 20xx serisi al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.