Şimdi Ara

MSI GT75 TITAN 8RG-245TR i7 8750H 32GB 1TB + 256GB SSD GTX1080 Bilgisayar hakkında düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yafess -- 26 Aralık 2020; 16:52:45 >

• Hocam merhaba. 8. nesil işlemci olması nedeniyle bana pek mantıklı gelmedi. Madem sıfır makine alacaksın diğer özelliklerden biraz kısıp daha yeni nesil makinelere bak. 2020 üretimi makinelerde tüm bileşenler o makineninkilerden daha verimli ve yüksek performanslı parçalar olacak. Ama yok benim ihtiyacımı bu karşılıyor dersen de i7 10. nesil GTX 1650 Ti makinelere bak derim. Freedos olanları daha ucuza gelir. Fakat benim gibi win 10 kurulumu yapamayacak birisiysen freedos olayını eleyebilirsin.

• ne önerirsin önerin nedir

• yafess Y kullanıcısına yanıt

İlk önerin daha iyi seçenek gibi duruyor.

• hp mi diyorsun

• yafess Y kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Ama karar senin tabi  

• Eski nesil ( neredeyse 5 yıllık ) işlemci vede eski kasa sistemine o kadar paralar verilmez

Aşağıda yeni nesil vede uzun süre kullanılabilecek Laptoplar var ama ederleri biraz yüksek...

Aceleniz yoksa 11. nesil işlemcili vede RTX 3000 serisi ekran kartlı laptoplar 1 kaç ay içinde satışta olacaktır.

MSI Creator 15 A10SF-028TR

MSI Creator 17 A10SE-272TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 2 Ocak 2021; 11:59:57 >
  • Bu kadar bütçe varsa RTX3000 serisi ekran kartlı modelleri beklemek akıllıca olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.