Şimdi Ara

MSI GT70 video inceleme 'Performans tutkunlarına özel dizüstü bilgisayar' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
15.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    keşke daha değişik versiyonları olsaydı.
    fhd değilde normal ekran gibi.
  • Kılı kırka yarmaya gerek yok, bu lüx bir pc.. Yorum yapan öğrencilere elbette uygun değil.
    2 SSD diski raid 0 bağlayıp inanılmaz bir hıza ulaşmışlar. Teknolojinin bu derece gecikmesinden nefret ediyorum ama sonunda oluyor olması teselli..
    Anlayamadığım ise; ana kartın böylesine yüksek bir hızı nasıl işleyebildiği, kabul ettiği..
    Bu dizüstü son nokta. 32 GB ram'i olan, daha yüksek işlemcili, fiyatları 5 bin dolar+ civarında olan dizüstü'ler var ama GT70 hepsini ezip geçiyor!
    Lütfen uzanamadığınız ciğere "tu.. kaka!" demeyin.
    Şu anda dünyanın en iyi laptob'u. İyi ki var çünkü diğer markaları tehdit eder görünüyor. Bundan sonra seyreyleyin gümbürtüyü..

• Bugün bir adet aldım. Umarım performansından memnun kalırım. Yorumlarımı bu başlık altında yazıyor olacağım.
  • Uzun araştırmalar sonucu, GT70 almaya karar verdim. Acele etmeyip , fiyatının daha uygun hale gelmesini bekleyeceğim. En geç sene sonuna kadar olacak fiyat düşüş tahminlerinizi bekliyorum :)
  • gtx 670m neye denktir? HD7970 falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı:

3d ekran ve 680m sli olabilirdi

Yeni versiyonlarında var.

• Arkadaşlar yeni çıkan gt 0ne serisindeki killer ağı yeni ses sistemi klavye ve oc turbo tuşu ile ilgili bilgi verebilir misiniz ne işe yarıyorlar tam olarak
  • touchpadin dpi'ı değiştirilebilrmi?
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Ömrü 1,5 sene sonrasında sırasıyla şarz girişi, klavye...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.