Şimdi Ara

MSI GT62VR Dominator 7RE-284XTR - i7 CPU 16GB RAM 1TB+256GB SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 11.11.2017'de n11.com 'dan aldığım ürün henüz elime ulaşmadı bugün yarın ulaşacak, fakat ben GT72VR'ın technopat inceleme videosunu izleyerek aldım ve aynı ürün zannettim ancak bu ürünü almışım, 14 gün cayma hakkım var ancak bazı soru işaretlerini gidermem gerekiyor, bu yüzden de yardımınıza ihtiyacım var.
    GT62VR Dominator 7RE-284XTR - i7 CPU 16GB RAM 1TB+256GB SSD aldığım bilgisayar bu ve tam olarak özelliklerini yazan bi site yok, ekranın IPS G-sync olup olmadığını bile tam olarak bilemiyorum. 7.558 TL'ye aldım sizce iyi bir seçim mi yoksa iade mi etmeliyim?

• Bendede gt62vr 7re dominator pro var, 1.5 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Aklındaki soruları gidermek için yaptığım incelemeye bakabilirsin.https://forum.donanimhaber.com/msi-gt62vr-7re-dominator-pro-kutu-acilimi-inceleme-resimli--129057285

ayrıca uhd,ıps ve gsycnli bir ekranı var eğer benim gibi taşıcaksan bilgisayarı yanında, en ideal bilgisayar bu. bu modeli bile gerektiğinden fazla ağır ve kalın o yüzden 17" modelini düşünmek bile istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muymut -- 16 Kasım 2017; 12:48:37 >
  • dostum özelden yazdım müsait olduğunda bakabilirsen sevinirim.
  • Nvidia kontrol panelinde G-Sync'i aç-kapa seçeneği varsa, ekran G-Sync destekliyordur. GT62VR Dominator serisi, Msi'ın tepe modellerinden biridir ve seni üzmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.