Şimdi Ara

MSI - GT60 GT70 KULLANICILARI [0ND-670TR/0NE-836TR/2OC-031TR/0NE-1078TR/2OD-206TR/2OD-205TR] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
13
Favori
31.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mistelk

Deneyin. Olmazsa kaldırırsınız. En fazla yine çalışmamaya devam eder.

Touchpad çalıştı.. 2 tuş hala çalışmıyor.. Scm için Eski sürümlere bakayım tek tek en iyisi mi ben..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mistelk M kullanıcısına yanıt
    metronun mouse pad i pcnin kutusundan çıkıyor,
    diğeride aksesuar paketinden
    yani ikiside geldi bana
    uyanıklık yapmasınlar mousepad deyip gecmeyin 100 tl fiyatı var
    ben sadecenotebook'dan almıştım
    paketleme kargo sorulara cevap +++
    pc deppo cıvıtmaya basladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transform

quote:

Orijinalden alıntı: mistelk

memtest ramleri kontrol eden bir program parçası. Sistem açılmadan önce boot ediyor ve tek tek ram adres kontrolü yapıyor eğer bozuk adres varsa bunları gösteriyor.

G tuşu çalışmıyorsa SCM yi silin tekrar kurun.

Synaptics sürücüsünüde silin tekrar kurun.

İkisini de yaptım olmadı büyük ihtimalle driverlarda hata var. Windows 8 driverlarını yüklesem sorun olur mu sizce?

g tusu ve ekranı kapatma tusu yazılımsal çalışmıyor driveri sil kur çalışıyor sonrasında yine bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: secom

yani ikiside geldi bana

Evet tekrar görüştüm steelseries mousepad i zorda olsa gönderdiler. Ancak bu laptobum benim için hiç sevindirici yanı olmadı neredeyse hergün(5 gündür) mavi ekran hatasıyla karşılaşıyordum ayrıca fanından normal fan sesi haricinde tiz bir ses geliyordu onuda belirttim ve bugün servise gönderdim. Yenisiyle değişim veya para iadesi talebinde bulundum. Sorunuda açıkça belirttim inşallah 1 saat test edip sorun yok deyip geri göndermezler. Sıfır kapalı kutu üründe böyle sorunlar olması canımı sıkıyor.

• Bu aşağıdaki ürünler hemen hemen aynı ama arasında gel git yapıyorum sizce hangisi ağır basıyor

• Ben 206 tr kullanıcısıyım benim internetim arada bir gidiyor, uçak modunu açıp geri kapatınca düzeliyor, daha detaylı olarak şunu söyleyeyim, modemle bağlantıyı kesmiyor ama internet bağlantısını görmüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlakgndz

Ben 206 tr kullanıcısıyım benim internetim arada bir gidiyor, uçak modunu açıp geri kapatınca düzeliyor, daha detaylı olarak şunu söyleyeyim, modemle bağlantıyı kesmiyor ama internet bağlantısını görmüyor...

Driverı güncellemeyi deneyin.. Bende de benzer bir sorun vardı driverı yükleyince çözüldü..
  • arkadaşlar bende msi gt 70 206 tr var genellikle starcraft 2 oynuorum ayarları ultra yapınca cihaz ilk başta gtx 780 kartına geçiyor ayarlardan çıkınca otomatikmen hd 4600 ü kullanmaya başlıyor ve haliyle ultra ayarları açamıyor direkt gtx 780 i çalıştırma imkanımız varmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.n.t

arkadaşlar bende msi gt 70 206 tr var genellikle starcraft 2 oynuorum ayarları ultra yapınca cihaz ilk başta gtx 780 kartına geçiyor ayarlardan çıkınca otomatikmen hd 4600 ü kullanmaya başlıyor ve haliyle ultra ayarları açamıyor direkt gtx 780 i çalıştırma imkanımız varmı :)

NVIDIA GeForce Experience kurdunuz mu?

http://www.geforce.com/geforce-experience/download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splen -- 21 Kasım 2013; 20:35:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secom

yani ikiside geldi bana

selam,

yukarda sadecenotebook a yazdıklarımı geri alıyorum;
    gt70 453tr pcmde ölü piksel çıktı servispoint e gönderdim 3 gün içinde iade değişim raporu çıktı ,
    10 gündür sadecenotebook beni oyalıyor distiribitörden parayı almışlar işletiyorlar herhalde.
    beni işlem sırasına sokmuşlar öbür cumaya belki yatar diyor eleman.öbür cumada 16 gün olacak

buradan iki kuruş eksik diye pc alacaklara sesleniyorum sadecenotebook un para iade süresi 15-20 gün.
    satarken efendim efendim iş bitti kabalaştılar.

eksende aynı durum olmuştu adamlar 3 günde parayı iade ettiler.
    buarada benim ikinci gt70 imde de ölü piksel çıktı bendemi var birşeyler anlamadım

3.cü gt 70 i ebrar dan almaya karar verdim onlar nasıllar bilen varmı

• secom S kullanıcısına yanıt
    benim ebrar bilgisayadan 2 siparişim oldu 2side msi bilgisayardı.2sinide 24 saat içinde kargoladılar ve attığım her maile saatler içinde cevap attılar.. yani cok rahat bir alısveriş yaptım oradan
  • ebrardan alıpta kotu yorum yapan olmadı. okumadım duymadım. rahatlıkla alabilirsiniz.
  • secom S kullanıcısına yanıt
    aynı sey benımde , sene bası , gx60 modelını alırken , pcdepoda basıma geldı , canım canım , beyfendı beyfendı , 1 bucuk gun sonra kargoladılar , telefonlardada her seferınde bos konusmalar vs , en son kalkıpda ıptal edelım vs dıyede dalga gecıyorlar .. zar zor urunu aldım , cok ugrastırdılar , her seye bır bahane ve kaba konusuyorlar , mudurunuzle gorusmek ıstıyorum dıyınce mudur benım dıyorlar =) sıkıntılı . bende gt70 2od modelını ;http://www.hizlial.com/ sıparıs vermısdım , 12 kısa surede kendılerıne ulasdı ; kendım gıdıp almısdım urunu .. Allah yardımcınız olsun sıkıntılı ısler ...
  • Beni de ekleyin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splen

quote:

Orijinalden alıntı: e.n.t

arkadaşlar bende msi gt 70 206 tr var genellikle starcraft 2 oynuorum ayarları ultra yapınca cihaz ilk başta gtx 780 kartına geçiyor ayarlardan çıkınca otomatikmen hd 4600 ü kullanmaya başlıyor ve haliyle ultra ayarları açamıyor direkt gtx 780 i çalıştırma imkanımız varmı :)

NVIDIA GeForce Experience kurdunuz mu?

http://www.geforce.com/geforce-experience/download

sorunu çözdüm hocam bilginiz için teşekkürler :)

• 1 ay sonra bi aksilik olmazsa GT70 SuperR2 2OD-453TR modeli elimde olacak
  • Arkadaşlar bu VGA Overclocl için Turbo butonu etkisiz hale geldi nVidia'nın update'lerinden birinden sonra, sizde de öyle mi?
  • Arkadaşlar GT70-2OD sahibiyim.KLM yazılımı sorunum var.Renkler değişmiyor.Sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.
  • 1 ay sonra GT70 2OD-453 elimde olcak
  • Merhabalar bu ürünü almak istiyorum.
    http://www.notebookadresi.com/msi_notebook/msi_nb_gt70_superr_2od-453tr__notebook
    Paket İçeriği : Notebook/Adaptör/Pil, Steelseries Siberia Headset, Steelseries Gaming Mousepad (Dragon printed), MSI Targus Demolition Backpack (Sırtcantası), MSI Gaming Mouse
    bu paket içeriği eksik gelirmi ondan çok korkuyorum
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.