Şimdi Ara

MSI GS60 2PC Ghost(Bu Fiyatlara Ancak İsyan Edilir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
9.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı günden güne artırıyorlar. Farkettiniz mi?

http://www.pcdepo.com/index.php?page=product/product&product_id=11595

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Arkadaslar sanalmarketime gtx860 lik modeli gelmis.cift fanli ve 2 tane ssd var.diger ozellikler mutbis zaten.ve win 8.1 ve office 2013 gomulu pc ye.ancak sanalmarketim.com 7 gun icinde begenmeme durumunda iadeyi kesinlikle kabul etmeyeceklerini soyledi.lutfen bizden almayin ozaman dedi.

4.760,51 TL biraz over-priced olmamış mı? Hem de GTX860M için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 9 Mayıs 2014; 16:19:27 >

• bu fiyat gtx 870 li yani ghost pro modeli için olmalıydı 860 lı model için aşırı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince01010

bu fiyat gtx 870 li yani ghost pro modeli için olmalıydı 860 lı model için aşırı yüksek.

katılıyorum bu fiyat 860'lı model için oldukca yüksek bir fiyat bakalım 870 FHD modeli için ne kadarlık bir fiyat olucak
  • Sanal marketim alışveriş yapılacak bir firma değil.Şu an tek kendisi diye uçuk fiyattan veriyor.ABD 1400$ olduğunu düşününce TR de vergilerle max 3500 olmalı GS60 ghost.

Full hd li Gost pro ABD de 1600$ olduğu düşünülünce max 4000 olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel93

Sanal marketim alışveriş yapılacak bir firma değil.Şu an tek kendisi diye uçuk fiyattan veriyor.ABD 1400$ olduğunu düşününce TR de vergilerle max 3500 olmalı GS60 ghost.

malesef ürün suanda pcdepo stoklarınada girdi ve fiyat gene 4600

http://www.pcdepo.com/msi-ghost-gs60-2pc-078tr-superr-notebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ndNomad

quote:

Orijinalden alıntı: veysel93

Sanal marketim alışveriş yapılacak bir firma değil.Şu an tek kendisi diye uçuk fiyattan veriyor.ABD 1400$ olduğunu düşününce TR de vergilerle max 3500 olmalı GS60 ghost.

malesef ürün suanda pcdepo stoklarınada girdi ve fiyat gene 4600

http://www.pcdepo.com/msi-ghost-gs60-2pc-078tr-superr-notebook

Amazon un kendi sattığı stokta kalmamış ama yine amazonda aynı ürün 1700$ uluslararası ücretsiz express kargo %20 vergi ile beraber 4284 tl olarak hesapladı.

Pcdepo 4,638.50 TL YUH

• pc depo 4504 tlye düşürmüş fiyatı ama buda yetmez gene fiyat çok fazla
  • Ben asıl 870li modelini bekliyorum. Bu mantıkla 5000 lira falan isteyecekler sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Ben asıl 870li modelini bekliyorum. Bu mantıkla 5000 lira falan isteyecekler sanırım?

bende 870 li modelini bekliyorum 5000 in bile üzerine cıkabilirler
  • Gider lenovo Y50 alırım daha iyi. Onda da 860M var nasıl olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

Gider lenovo Y50 alırım daha iyi. Onda da 860M var nasıl olsa.

dur bakalım o ne kadarlık bir fiyattan giriş yapacak
  • 4000i Geçmez zannımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shario -- 11 Mayıs 2014; 9:52:25 >
  • Puente kullanıcısına yanıt
    hayır bunlar stoğa girmeden önceki beklenen satış fiyatlarıydı lakin ürün stoğa girince herşey değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ndNomad

hayır bunlar stoğa girmeden önceki beklenen satış fiyatlarıydı lakin ürün stoğa girince herşey değişti

4500 liralık ürün ile benim verdiğim linkteki ürün farklı, özellikleri aynı fakat biri 2PE biri 2PC. 4500 lira olanda isminde ek olarak SuperR diye bir şey var herhalde bir farklılığı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Fiyat epey çok gibi gtx 870'li modeller ne kadar olacak?

bunları görünce üzerine bir 500-600 ekleyesim geliyor benim sanki ( biraz abatayım bari )
  • Sanalmarketim bu urun icin geri iadeydi , tuketici hakem heyetiydi ugrastiricak varsa lutfen foruma soyleyin bizden almasinlar dedi.adamlar korkuyor.

• bekleyip görelim hocam sözde dolar falanda düşüyor ama fiyatlara yansıdığını göremiyoruz malesef
  • MSI markası için fiyat çok çok abartılı ancak gözden kaçırılan birkaç nokta var.

1-) Windows yüklü olduğu için FreeDos olana göre her türlü pahalı olacaktır.
    2-) Şuanda satılan Ghost Raid 0 yapılmış 2 NGFF SSD barındırıyor. MSI buna SuperRaid diyor. Kısaca SuperR. Ek Ssd maliyeti.

Tek SSD ve FreeDos olan modeli 4000, Ghost Pro modeli de 4500 civarında olacaktır diye tahmin ediyorum. Şayet bu modeller satışa sunulursa.

3 ay içinde şuan satılan modelin 4000TL civarına ineceğini de düşünüyorum. Tüm MSI modelleri acayip uçuk fiyatlarla çıkıp sonra bir anda düşüyor. Beklemekte fayda var.

Gigabyte P35W v2, Lenovo Y50 gibi modeller gelmeye başlayınca bu fiyata satamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

MSI markası için fiyat çok çok abartılı ancak gözden kaçırılan birkaç nokta var.

1-) Windows yüklü olduğu için FreeDos olana göre her türlü pahalı olacaktır.
    2-) Şuanda satılan Ghost Raid 0 yapılmış 2 NGFF SSD barındırıyor. MSI buna SuperRaid diyor. Kısaca SuperR. Ek Ssd maliyeti.

Tek SSD ve FreeDos olan modeli 4000, Ghost Pro modeli de 4500 civarında olacaktır diye tahmin ediyorum. Şayet bu modeller satışa sunulursa.

3 ay içinde şuan satılan modelin 4000TL civarına ineceğini de düşünüyorum. Tüm MSI modelleri acayip uçuk fiyatlarla çıkıp sonra bir anda düşüyor. Beklemekte fayda var.

Gigabyte P35W v2, Lenovo Y50 gibi modeller gelmeye başlayınca bu fiyata satamazlar.

umuyorumki aynı söylediğin gibi olur acelem yok bende ghost pro (gtx870m) olan modeli bekliyorum.
    he olurda stealh pro uygun bir fiyattan sürülürse stealh pro düşünüyorum inallah fiyatlar tez zamanda düşer diğer modellerde en kısa sürede cıkar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.