Şimdi Ara

MSI GS 60/70 2QE KULLANICILARI KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
7
Favori
11.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu işaretlediğim yerler biraz ince olduğu için zayıf gibi gözüküyor ondan sormak istedim.
     MSI GS 60/70 2QE KULLANICILARI KULÜBÜ
  • OnePurpose kullanıcısına yanıt
    işaretlediğiniz yerler metal, plastik değil...
  • hoper01 kullanıcısına yanıt
    O zaman hemen alıyorum :D Alacaktım aslında bugün yarın da sınavlar başlıyor şimdi test edemem diye almıyorum inşallah ocakta tekrar dolar kurunda düşme olur da o zaman kesin alırım. Sınav olmasa 10 gün baya bi yüklenirdim sorun olup olmadığını anlamak için.
  • pcdepo'dan siparişimi verdim. Herşey dahil 5110 lira tuttu. Cumartesi günü kargoya verilmesi bekliyorum. Sanırım pazartesi de elimde olur.

Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

pcdepo'dan siparişimi verdim. Herşey dahil 5110 lira tuttu. Cumartesi günü kargoya verilmesi bekliyorum. Sanırım pazartesi de elimde olur.

Hayırlısı olsun.

hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

pcdepo'dan siparişimi verdim. Herşey dahil 5110 lira tuttu. Cumartesi günü kargoya verilmesi bekliyorum. Sanırım pazartesi de elimde olur.

Hayırlısı olsun.

Hayırlı olsun hangı modelden aldınız? Ben sımdı baktım 5420tl diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnePurpose -- 27 Aralık 2014; 15:52:41 >
    GS60 2QE modeli banka havalesi yoluyla aldım.

• Arkadaşlar nasıl gidiyor Gs70 2qe ile hayat

• OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Nasıl kalıte olarak falan. Iyıkı almısım dıyormusunuz? Begenmedıgınız bır yanı var mı?

En geç çarşamba elime geçecek. O zaman cevaplarım.

Edit: pcdepo.com teslimat anlamında sınıfta kaldı. 24 saatte kargoya verileceği taahüdünü ediyorlar. Fakat cuma günü verdiğim sipariş pazartesi iş günü bitmesine rağmen hala kargoya verilmedi. Sürekli de arıyorum "noldu noldu?" soruyorum. Bir değişiklik yok. Heves ettik ya gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 29 Aralık 2014; 15:43:52 >
    Aynen. Bende şimdi eksenden sipariş vermeyi düşünüyorum ama eksen hakkında bir fikrim yok nasıl firmadır?
  • muhtemelen ben de bu gs70 modelde karar kılacağım. ben haftaya sipariş geçeceğim. bu modelin fiyatı aslında max. 5.000 tl olmalıydı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airfield -- 29 Aralık 2014; 19:15:56 >
  • alanlardan bios güncelleyen oldu mu? ben cesaret edemedim yanıma adam arıyorum :)
  • Cihazı pcdepo'dan alan var mı? Cuma günü sipariş verdim. Aradan 4 gün geçmesine rağmen daha hala kargolamadılar. İşin tadı kaçmaya başladı gerçekten. 5100 liraya almamış olsam iptal edip başka siteden alırdım ama en ucuzu bura olduğundan elim kolum bağlı kaldı.
    Ben dun eksenden aldım bugun kargoya verılecegı soylendı ama verılmemıs daha buradada yaklasık aynı fıyat ama sımdı baktım bıtmıs. Pc depoda da fıyat ucmus gıtmıs.
    Edit: Verilmiş kargoya.
    Bu arada format atınca yani recovery ile fabrika ayarlarına döndürünce driver, utility, firmware falan bunları yüklememize gerek var mı yoksa fabrika ayarına döndüğü için otomatik olarak yükleniyor mu? (şimdiki kullandığım bilgisayar otomatik yüklüyor mesela ama kendi orijinal işletim sisteminde, win 7 kurduğum için kendim teker teker yüklüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnePurpose -- 30 Aralık 2014; 19:59:50 >
  • Bilgisayarım geldi bugün. 10 numara 5 yıldız.
  • Cihaz gerçekten çok iyi. Saatlerce ultra ayarda bf4 oynadım. Oyun boyunca fan sesi olmasına rağmen oyundan çıkmamla beraber ses 2 saniye içinde yarılandı ve ısınan kısımlar belirli ölçüde soğudu. Muazzam birşey gerçekten. Oyun esnasında CPU ve GPU sıcaklığı olarak da ikisini de 69C gördüm. Ama detaylı bakmadım ne yazık ki. Her geçen dakika daha da hayran kalıyorum şu şahesere. Almakta tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Edit: Tekrar girdim ve şuan CPU ve GPU 75C görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 7 Ocak 2015; 2:36:46 >
  • Arkadaşlar bende bu ayın 15 inde msi gs60 2pl 049tr modelini almayı düşünüyorum bütçem 3300 max sizce nasıl bir tercih ve kullanıcılar varsa görüşlerini paylaşırlarsa memnun kalırım

• arkadaşlar webcam'i açamıyorum

aygıt yöneticisinde webcam gizli idi aygıt bağlı değil diyordu internetten kaldırıp yeniden başlatın bilgisayarı önerisini okudum şuan aygıtta gözükmüyor yöneticisindede bulamıyor fn + f6 öncedende işe yaramıyordu şimdide yaramıyor hardware id de bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

En azından msi gs60 ghost kullanıcıs varsa hardware id'sini yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

arkadaşlar webcam'i açamıyorum

aygıt yöneticisinde webcam gizli idi aygıt bağlı değil diyordu internetten kaldırıp yeniden başlatın bilgisayarı önerisini okudum şuan aygıtta gözükmüyor yöneticisindede bulamıyor fn + f6 öncedende işe yaramıyordu şimdide yaramıyor hardware id de bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

En azından msi gs60 ghost kullanıcıs varsa hardware id'sini yazabilir mi ?

MSI GS 60/70 2QE KULLANICILARI KULÜBÜ

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.