Şimdi Ara

MSI GS 60/70 2QE KULLANICILARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
7
Favori
11.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili @IbraKadabrA; Detaylı araştırmanızla içime su serptiniz,çok teşekkür ederim

Sevgişi @kratostol; Çok teşekkür ederim hocam.Benim çizimle,grafikle işim yok.Cihazı iki şey için kullanacağım;

1.Hafta içi gündüzleri hasta muayene ederken özel bir program kullanıyorum
    2.Geri kalan zamanlar da oyun

Isınmayla ilgili bir şikayet olmamasına çok sevindim.

Sevgili @xmoostyx; Ürünü satın aldığınız yerden oyun için gerekli şifreyi isteyeceksiniz.

Gelsin de etraflıca inceleyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmert -- 25 Aralık 2014; 9:47:58 >
  • Şu GS70'in güzelliği yüzünden GT72 siparişi geçemiyorum Maşallah diyeyim cihazlarınıza. Karar verme sürecimde sizden birisi DayZ'de full ayarlarda min 30 average 40 fps alıyorum dese ben de kurtulacam
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Valla pcdepodan verdim ama galiba onlarda oyun kodu yok. O yüzden biraz üzgünüm.
  • airfield;
    Laptop bir gelsin de senin kafandaki şu soruları çözeceğiz elbirliğiyle
    Yalnız ben 2 yıla yakındır Clash Of Clans dışında oyun oynamadım .Hangi testleri,oyunları test edeceğimi,bunları nereden indireceğimi ve diğer ayrıntıları bana PM olarak veya buradan yazmalısın.Sana yardımcı olmayı ve diğer merakla bekleyen arkadaşları bu konularda bilgilendirmek ve detaylı bir inceleme yapmak istiyorum.Bunun için bir hafta sonumu sizlere seve seve feda edeceğim.Hanımla papaz olacaz ama yapacak bişi yok,onu Mango'nun kapısına bıraktıkmı ödeşiriz

xmoostyx;
    aşağıda vereceğim linkte, sayfanın en altında,oyun kuponu alabileceğiniz anlaşmalı teknoloji marketlerin/markaların bilgisine ulaşabilirsiniz.Ne yazık ki pcdepo yok !!!Keşke benim gibi araştırarak alsaydınız.Ama sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: OnePurpose

Gs60 alan yok mu yav

var! aLdım, kuLLanıyorum sıkıntı yok. Benim için hafiflik, taşınabilirilik, SSD, güçlü grafik özellilkeri oLması önemliydi.
    Gören hayran kalıyor...
  • xmoostyx X kullanıcısına yanıt
    Bir de pcdepo sırt çantası, kılıf ve gaming mouse aksesuarlarıyla beraber mi gönderiyordu? Ben öyle bir ibare göremedim de.
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Valla ben de ürünü yarın teslim alacağım o yüzden cevap veremiyorum ama oyun key i kesin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

airfield;
    Laptop bir gelsin de senin kafandaki şu soruları çözeceğiz elbirliğiyle
    Yalnız ben 2 yıla yakındır Clash Of Clans dışında oyun oynamadım .Hangi testleri,oyunları test edeceğimi,bunları nereden indireceğimi ve diğer ayrıntıları bana PM olarak veya buradan yazmalısın.Sana yardımcı olmayı ve diğer merakla bekleyen arkadaşları bu konularda bilgilendirmek ve detaylı bir inceleme yapmak istiyorum.Bunun için bir hafta sonumu sizlere seve seve feda edeceğim.Hanımla papaz olacaz ama yapacak bişi yok,onu Mango'nun kapısına bıraktıkmı ödeşiriz

xmoostyx;
    aşağıda vereceğim linkte, sayfanın en altında,oyun kuponu alabileceğiniz anlaşmalı teknoloji marketlerin/markaların bilgisine ulaşabilirsiniz.Ne yazık ki pcdepo yok !!!Keşke benim gibi araştırarak alsaydınız.Ama sağlık olsun

Üstad test ve oyun bulma işi kolay. Steam diye bir dava çıktı oyun almak ve oynamak çok kolaylaştı. Fiyatlar da uygun.

Benim için yapabileceğin ise HW info programını bilgisayara kurmak ve ve o program açıkken ücretsiz oyununu 1-2 saat oyun oynamak, hepsi bu (http://www.hwinfo.com/ ) HW info programını açtığında sensörlerdeki ölçümleri göreceksin. İstediğin ölçümün üzerine sağ tıkladığında display deyip grafiği çıkarmış olacaksın. Cpu, Gpu temperatureleri ve clock speedleri yeterli. 1-2 saat oyundan sonra grafikler bayağı bilgi gösteriyor olacak ve geriye sadece foruma bu grafikleri SS'ini koymak kalacak FRAPS programı ile oyun içinde fps'ni görebilirsin. Kafa dağıtmaya yönelik oyun istersen DayZ önerebilirim ama bu oyunu önerdim diye beni taşa tutabilirler çünkü oyun daha alpha sürümünde ve çok sıkıntıları var. Arma 3 oyununu önerebilirim, kendine has çok gelişmiş bir online fps'dir.

Tekrardan hayırlı olsun, sizin gibi biz de heyecanlandık, ben çok memnun kalacağınıza eminim

• airfield A kullanıcısına yanıt
    Dayz test icin son derece kotu bir oyun .
    2-arma 3 hem fps hem de 3rd
    3-test icin bf4 crysis 3 oyunlari en dogru sonucu verir
    :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Dayz test icin son derece kotu bir oyun .
    2-arma 3 hem fps hem de 3rd
    3-test icin bf4 crysis 3 oyunlari en dogru sonucu verir
    :)

Normal test için değil onlar, beğenirse oynaması için, testi ücretsiz alacağı oyunla da yapabilir Sentetik testler de yeter, 3d mark 2011 gibi.

Dayz ve Arma 3 stress testi için biçilmiş kaftan. Hem cpu hem gpu'nun iflahını kesen oyunlar. Throttling bu oyunlarda olmazsa hiçbir zaman olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airfield -- 25 Aralık 2014; 14:27:50 >
    Yaniliyorsun arma 3 ve dayz gpu kullanimi surekli dalgalanan oyunlardir
    Hic mi oynamadiniz ozellikle dayzyi:)
    Gpu 40-50-90 surekli dalgalanir

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Yaniliyorsun arma 3 ve dayz gpu kullanimi surekli dalgalanan oyunlardir
    Hic mi oynamadiniz ozellikle dayzyi:)
    Gpu 40-50-90 surekli dalgalanir

Tamam işte optimizasyonun olmadığı için o halde iyi fps değerleri verirse optimize olduğunda çok daha rahatlar. Nihayetinde önemli değil cpu ve gpu'nun boğazını biraz sıksın yeter
    Strest testi nitelgi tasimasi icin gpu usagenin 90 in altinda olmamasi gerekir
    Neyse cok uzadi:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

Sevgili @IbraKadabrA; Detaylı araştırmanızla içime su serptiniz,çok teşekkür ederim

Sevgişi @kratostol; Çok teşekkür ederim hocam.Benim çizimle,grafikle işim yok.Cihazı iki şey için kullanacağım;

1.Hafta içi gündüzleri hasta muayene ederken özel bir program kullanıyorum
    2.Geri kalan zamanlar da oyun

Isınmayla ilgili bir şikayet olmamasına çok sevindim.

Sevgili @xmoostyx; Ürünü satın aldığınız yerden oyun için gerekli şifreyi isteyeceksiniz.

Gelsin de etraflıca inceleyelim...

Doktor senden ricam cihazın gelince şunu hemen kontrol edebilir misin?

Benim klavyede y h b harflerine basınca çıkan ses diğerlerinden biraz daha farklı böyle hissiyatı farklı yani bu 2-3 tuşun. Sizin ki de böyle mi bakar mısınız?

Cihazı alan diğer arkadaşlar da bakabilirse çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoper01

quote:

Gs60 alan yok mu yav

var! aLdım, kuLLanıyorum sıkıntı yok. Benim için hafiflik, taşınabilirilik, SSD, güçlü grafik özellilkeri oLması önemliydi.
    Gören hayran kalıyor...

Nasıl sağlamlık olarak yakından bakınca beni pek tatmin etmedi de özellikle menteşe kısmı hemen bozulacakmış gibi geldi ondan soruyorum. Birde ısınma ve ekran konusuna değinirseniz süper olur. :)
  • Gelir gelmez bakacağım
  • quote:

quote:

quote:

Gs60 alan yok mu yav

Gören hayran kalıyor...

Nasıl sağlamlık olarak yakından bakınca beni pek tatmin etmedi de özellikle menteşe kısmı hemen bozulacakmış gibi geldi ondan soruyorum. Birde ısınma ve ekran konusuna değinirseniz süper olur. :)

en hafif nvdia serisi laptop için sağlamlıktan neyi katettiğinizi bilmiyorum sonuçta bu bir toughbook değil.
    menteşe kısmının sağlamlığını test etmek için ne yapmak lazım?!
    ekranın açıp kapanması gayet güzel
    günde 10 defa açıp kapattığım oluyor ama menteşelerden bir sıkıntı çıkaracak gibi durmuyor.
    2008 den beri kullandığım vaio notebook umun menteşe siteminden daha sağlam gözüküyor.

Isınma normal kullanmada ofis, mail, internet, müzik 35 derecede - ortam sıcaklığı 22-24 derece
    oyun yükleyecek fırsat olmadı daha

Yalnız söyle bir durum var fanlardan biri sürekli 2700 devir de çalışıyor ve altına düşmüyor. 2 ci fan ara sıra çalışıyor.
    2700 devirde sessiz bir ortamda şahsen bu fan sesi beni VAIO ve macbook pro retinadan sonra rahatsız etti ve kısamıyorsunuz!!!
    Ne olursa olsun en az 2700 devirde çalışıyor!?
    Çıtırdan müziğinizi açtığınızda sıkıntı yok duymuyorsunuz fan sesi :)

Ses kalitesi olarak
    Sound by dynoaudio ses yazıyor kasanın üstünde hesapta çalışılmış bu msi noteboooklar için ama VAIO ve macbook pro retinaya göre ses kalitesi çok kötü bana göre.

Ekran bana kaliteli geldi macbook pro retina kullanmış biri olarak ama teknik detayları bilemiyorum. İsterseniz yanyana fotolarını çekip koyabilirim bir ara.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gs60 alan yok mu yav

Gören hayran kalıyor...

en hafif nvdia serisi laptop için sağlamlıktan neyi katettiğinizi bilmiyorum sonuçta bu bir toughbook değil.
    menteşe kısmının sağlamlığını test etmek için ne yapmak lazım?!
    ekranın açıp kapanması gayet güzel
    günde 10 defa açıp kapattığım oluyor ama menteşelerden bir sıkıntı çıkaracak gibi durmuyor.
    2008 den beri kullandığım vaio notebook umun menteşe siteminden daha sağlam gözüküyor.

Isınma normal kullanmada ofis, mail, internet, müzik 35 derecede - ortam sıcaklığı 22-24 derece
    oyun yükleyecek fırsat olmadı daha

Yalnız söyle bir durum var fanlardan biri sürekli 2700 devir de çalışıyor ve altına düşmüyor. 2 ci fan ara sıra çalışıyor.
    2700 devirde sessiz bir ortamda şahsen bu fan sesi beni VAIO ve macbook pro retinadan sonra rahatsız etti ve kısamıyorsunuz!!!
    Ne olursa olsun en az 2700 devirde çalışıyor!?
    Çıtırdan müziğinizi açtığınızda sıkıntı yok duymuyorsunuz fan sesi :)

Ses kalitesi olarak
    Sound by dynoaudio ses yazıyor kasanın üstünde hesapta çalışılmış bu msi noteboooklar için ama VAIO ve macbook pro retinaya göre ses kalitesi çok kötü bana göre.

Ekran bana kaliteli geldi macbook pro retina kullanmış biri olarak ama teknik detayları bilemiyorum. İsterseniz yanyana fotolarını çekip koyabilirim bir ara.

Toughbook kadar degıl tabıkı demek ıstedıgım.http://m.youtube.com/watch?v=HCWZHPw5JxA anlatmak ıstedıgım burdakı gıbı kenardan menteselı modellerde zayıf oldugu ıcın bu tur sorunlar oluyor. Macbook kullandıysanız bılıyorsunuzdur onunki ortadan mesela.
    Acıklama ıcın tesekkur ederım bakalım bikere daha ınceleyım de ona gore karar vereyım hala kararsızım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnePurpose -- 26 Aralık 2014; 11:30:11 >

• OnePurpose kullanıcısına yanıt
    youtube da linkini verdiğiniz model ge60 benim aldığım gs60 modeli menteşe tasarımı farklı,
    fotosunu ekliyorum, menteşenin üstüne düşürmedikten sonra birşey olacağını zannetmiyorum

MSI GS 60/70 2QE KULLANICILARI KULÜBÜ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.