Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 silinsin
    Silinsin baltalama konusu oldu
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli, Derince Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam ilandaki üründen yada fiyattan bağımsız eklemek istediğim bir şey var. Ben bu '' satılması satılmaması benim için önemli değil'' mantığını inanın anlamış değilim. O zaman evinizdeki buzdolabını televizyonu falan da koyun. Öylesiniz demiyorum ancak eğer öyle bir cümle kurduysanız bu sizi ''oltayı attım bekliyorum balık gelmezse zaman geçirmiş olurum takılırsa zaten ekstra olur'' mantığında birisi gibi gösterir

Ek olarak aynı ürünün 32 yerine 16 gb ram versiyonu ancak hdd ye ek olarak 256 gb ssdli modeli tr faturasıyla 10.600 tl
    https://www.hepsiburada.com/msi-gp73-leopard-8re-601tr-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000DB0DH?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji
  • Yanlış anlamayında bu fiyata 1080li laptop alınır. Doları hala 7tl falan sanıyorsunuz galiba..
  • billybeat B kullanıcısına yanıt
    Almakta serbestsin bende bunu istediğim fiyata koymakta serbestim diğer 1060lı laptopumu 6300 den sattım bunu bu şekilde satmak istiyorum senin 1080 lı dediğin laptopa bakabilir miyim?
  • msi değil o nedenle umrumda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: billybeat

Yanlış anlamayında bu fiyata 1080li laptop alınır. Doları hala 7tl falan sanıyorsunuz galiba..
    pardonda ilanı herhalde daha iyi baltalıyamazdınız biri msi biri monster ve garantisi bitmiş bir monster varın gerisini siz düşünün fokus bilgisayarın servis rezilliklerini tartışmamıza gerek yok sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimist

pardonda ilanı herhalde daha iyi baltalıyamazdınız biri msi biri monster ve garantisi bitmiş bir monster varın gerisini siz düşünün fokus bilgisayarın servis rezilliklerini tartışmamıza gerek yok sanırsam

Alıntıları Göster
    Benim amacın ilanı baltalamak falan değil. Sadece o fiyata 1080li cihazlar var fiyat yüksek dedim. Şahıs link istedi bende attım. Monsteri daha önce kullandım bi sıkıntısınıda görmedim. Zaten monster savunuculuğuda yapmıyorum. Şahsin bilgisayarıda yurtdışından alınmış. Monsterde ömürboyu bakım garantisi var bunuda unutma..

Ürünün 0 tr Fiyatı şahsın satışından daha uygun.
    Buyrun

https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gp73-leopard-8re-601tr-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-6gb-gtx1060-173-120hz-3ms-windows-10-pmu360001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billybeat -- 31 Ekim 2018; 1:15:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Benim amacın ilanı baltalamak falan değil. Sadece o fiyata 1080li cihazlar var fiyat yüksek dedim. Şahıs link istedi bende attım. Monsteri daha önce kullandım bi sıkıntısınıda görmedim. Zaten monster savunuculuğuda yapmıyorum. Şahsin bilgisayarıda yurtdışından alınmış. Monsterde ömürboyu bakım garantisi var bunuda unutma..

Ürünün 0 tr Fiyatı şahsın satışından daha uygun.
    Buyrun

https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gp73-leopard-8re-601tr-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-6gb-gtx1060-173-120hz-3ms-windows-10-pmu360001

Alıntıları Göster
    Anlamadığın şey başkası daha ucuza satabilir sıfırı da daha ucuz olabilir ancak bu benim ilan fiyatıı değiştirmem için neden değil bu laptop 1 sene garantili ve linkteki makinede 16gb 2400mhz ram var benimkinde 32gb 2667mhz ram var kombin farklı ve aslında ben ilanı sadece dursun diye koydum diğer ilanlarıma bakarsan anlarsın aklımdaki fiyata koyuyorum satılması satılmaması benim için önemli değil ben bu cihazın 8gb 2667mhz orjinal ramiylede satabilirim 7000tlye o zaman anında satılır ama amacım bu değil bu ilan eski laptopum satılsın istiyorum o satılana kadar bunun satılmasını istemiyorum ancak bir insan ihtiyacı vardır uygun teklif sunar satarım yoksa fiyatın yüksek olması daha iyi her gün pazarlık teklifi almıyorum diğer 6300 e sattığım msi için sadece pazarlık mesajı alıyordum en ucuzu şaka değil forumda ver sahibindende en ucuzu benimki olmasına rağmen uğraşmak istemiyorum

• silinsin

• quote:

Gerçekten çok komik

Yazdıklarımın hiöbirini okumadın yada anlamadın

ne alıp veremediğin var benle de buraya böyle yazıyorsun birde ilanı baltalamıyorum diyorsun ben senin alıık ilanına girip bir şeyler yazıyor muyum ilgilenmiyorsan ilgilenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 1 Kasım 2018; 12:58:45 >

• Açıkcası fiyat biraz yüksek bunu sende biliyorsun sanırım ona görede pazarlık payı bırakmışsındır.

Şuan amazon'da bu modelin bir tık üstü olan 1070'lisi 2000 dolara denk geliyor orda 11000 tl falan yapıyor ki 0 kapalı kutusunda kargo vergi dahil.

Şartların aynı olduğunu düşündüğümüzde cihazınızın pahalı olduğunu sizde biliyorsunuz sonuçta Amrikadan bu cihazı 1800 dolara almadınız.

Sanırım arkadaşın kızdığı sizinde atladığınız konu şu bu tarz cihazları elinde barındılar sadece onlarda olduğunu düşünüyor yani amazon'dan ordan buradan para verip alınabileceğini düşünmüyor.

Bunun böyle yapıyorsunuz demiyorum ben genel kanıyı ve yapılanı anlatıyorum bu yüzden 5 tl örneği bence güzel ama yinede neticede burası Türkiye 1 liralık mal her zaman önce 5 liraya satılmaya çalışılır sonra 1 kiralık mal elinde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

Açıkcası fiyat biraz yüksek bunu sende biliyorsun sanırım ona görede pazarlık payı bırakmışsındır.

Şuan amazon'da bu modelin bir tık üstü olan 1070'lisi 2000 dolara denk geliyor orda 11000 tl falan yapıyor ki 0 kapalı kutusunda kargo vergi dahil.

Şartların aynı olduğunu düşündüğümüzde cihazınızın pahalı olduğunu sizde biliyorsunuz sonuçta Amrikadan bu cihazı 1800 dolara almadınız.

Sanırım arkadaşın kızdığı sizinde atladığınız konu şu bu tarz cihazları elinde barındılar sadece onlarda olduğunu düşünüyor yani amazon'dan ordan buradan para verip alınabileceğini düşünmüyor.

Bunun böyle yapıyorsunuz demiyorum ben genel kanıyı ve yapılanı anlatıyorum bu yüzden 5 tl örneği bence güzel ama yinede neticede burası Türkiye 1 liralık mal her zaman önce 5 liraya satılmaya çalışılır sonra 1 kiralık mal elinde kalır.
    Hocam arkadaşın ilk fiyatı 11bin Tl. Bende fiyatın yüksek olduğunu indirim yapması gerektiğini söyledim. Herkes ürününü istediği fiyata satmakta özgür. Ancak şunu unutmayın döviz kuru şuan düşme eğiliminde ve önümüzdeki hafta black friday etkinliği olacak. Aynı ürünün 0 fatıralı olanı daha ucuza satılacağını düşünüyorum.

• Hocam ilandaki üründen yada fiyattan bağımsız eklemek istediğim bir şey var. Ben bu '' satılması satılmaması benim için önemli değil'' mantığını inanın anlamış değilim. O zaman evinizdeki buzdolabını televizyonu falan da koyun. Öylesiniz demiyorum ancak eğer öyle bir cümle kurduysanız bu sizi ''oltayı attım bekliyorum balık gelmezse zaman geçirmiş olurum takılırsa zaten ekstra olur'' mantığında birisi gibi gösterir

Ek olarak aynı ürünün 32 yerine 16 gb ram versiyonu ancak hdd ye ek olarak 256 gb ssdli modeli tr faturasıyla 10.600 tl
    https://www.hepsiburada.com/msi-gp73-leopard-8re-601tr-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000DB0DH?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaradag -- 2 Kasım 2018; 14:27:22 >

• 5500 tl teklifim, ciddi alıcıyım rakam son pazarlıksız.

iyi satışlar.
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Şuanda satılması gereken fiyatı yazdım o zaman ilanı erkenden hazırlamak için koydum arayana da şuanki fiyatı söylüyordum buarada burda şov yapmak yerine pm yada arasaydınız söyleyeceğim fiyat buydu onuda söyliyim ancak ilk koyduğumda satılması istemiyordum sadece ilan hazır olsun diye koydu ve fiyat yazma zorunluluğu olduğundan öyle bir fiyat yazdım ancak milletin benimle tartışması yok bunun fiyatı şu şuna satarsın şuna alırım benim kaynımdada var gibi şeyler sinir ediyor beni alıcı değlsen yazma alıcıysanda pmden pazarlığını yap.
  • Adana da elden tedlim 4750tl uygun mudur? Ramleri de cikart orji alini tak...

• quote:

Orijinalden alıntı: hitmannnnnn

Adana da elden tedlim 4750tl uygun mudur? Ramleri de cikart orji alini tak...
    1050 li falan laptop alıyorsun herhalde hoş o fiyata 1050 li laptopda bulmak zor ya

• Pm attım bakarmısın kardeşim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.