Şimdi Ara

MSI GP62M 7RD-619TR İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
5.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her şeyi yaptım sadece videoda 10:00 saniyeden sonra ki işlemi yapamadım çok önemli bir şey mi? VBİOS dediği Bootable yapma video eski olduğu için hangisi doğru dosya hangisi değil o videoda girdiği site farklılaşmış artık çünkü çok önemli bir şey değilse yapmamayı düşünüyorum
  • Samidkmc S kullanıcısına yanıt
    VBIOS'u yapmanıza gerek yok. Çok önemli değil.
  • Güzel inceleme terazinize bastım
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Ürünü kullanmaya başlayalı 2 buçuk sene olmasının ardından, oyunlarda farklı grafik ayarlarını deneyeceğimiz FPS test videoları çekmeye karar verdik. Sadece MSI GP62M değil, bunun dışında 2-3 farklı sistemle de test videoları hazırlayacağız. En kısa sürede videolarımızı yüklemeye başlayacağız. Testleri yapacağımız sistemler kabaca şu şekilde:

Benim Sistemim: MSI GP62M notebook, i5-7300HQ, GTX 1050 2GB, 8GB 2400 MHz RAM

2. Sistem: MSI z77A-GD55 anakart, i7-3770K, GTX 1050Ti 4GB, 8GB 1600 MHz RAM

3. Sistem: MSI g970 g46 anakart, FX-8350, GTX 1050 2GB, 8GB 1600 MHz RAM

İlginizi çekiyorsa veya destek olmak isterseniz abone olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BestSupTR -- 13 Aralık 2019; 18:58:23 >

• ürünün ses kalitesi ve yüksekliği nasıl ? 2. el olarak almayı düşündüklerim içinde olan bir model.
  • HighTechLowLife kullanıcısına yanıt
    Hocam ses kalitesi gayet iyi. Kalite olarak hiçbir sıkıntısı yok ancak ses yüksekliği konusunda biraz aşağıda kaldığını söyleyebilirim. Evdeki farklı notebooklarla karşılaştırdığım zaman diğerlerinin altında kalıyor ve bazı düşük sesli video veya filmlerde uzaktan ses rahat bir biçimde duyulamayabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BestSupTR

Hocam ses kalitesi gayet iyi. Kalite olarak hiçbir sıkıntısı yok ancak ses yüksekliği konusunda biraz aşağıda kaldığını söyleyebilirim. Evdeki farklı notebooklarla karşılaştırdığım zaman diğerlerinin altında kalıyor ve bazı düşük sesli video veya filmlerde uzaktan ses rahat bir biçimde duyulamayabiliyor.
    teşekkürler.
  • HighTechLowLife kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Arkadaşlar bu pc ye m2 ssd takan var mı? Ssd nin sabitleme vidasını açamadım bir türlü çok ince bir vida ağzı var nasıl açtınız siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, m2 SSD kullanıyorum ben. Takmaya çalışırken ben de vidayı açamamıştım ve yuvayı kırmıştım. Sağolsun garanti kapsamında ücretsiz onardılar. Siz de uğraşıp kırmayın bence. Ona uygun bir tornavida bulmaya çalışın veya bulamıyorsanız, imkanınız varsa ve garanti devam ediyorsa teknik servise taktırın.
  • BestSupTR B kullanıcısına yanıt
    Evdeki tüm tornavidalarla denedim açılmadı sonra bıçağın ucuyla da açamadım. Kalktım çarşıya gittim aradım taradım en son bir milyoncudan tornavida seti aldım dedim bu sefer tamam artık ama yine açılmadı allahın belası nasıl bir vida taktılarsa bende penseyi aldım iki tarafından kavrayıp döndüre döndüre çıkardım bu da olmasaydı o sinirle ben de kırardım o yuvayı muhtemelen. Sonra ssd yi sabitlerken o aptal vida yerine anakartı tutan vidalardan birini söküp onu taktım ileride yine başıma iş açmasın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aziz istifa -- 18 Temmuz 2020; 0:10:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.