Şimdi Ara

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
8
Favori
13.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kasanın kalitesi nasıl ? Vatanda farklı bir msi bilgisayar gördüm ışıklı klavyeli falandı tuşlara biraz sert basınca kasa esniyodu içine doğru gidip geliyodu diğer markalara baktım onlarda da var ama msi daki gibi değil ve ekrani indirirken tek elle tutup indirdiğim kısmı da esniyordu yani lastik gibi bilmiyorum anlatabildim mi :) ekranın ips olmaması nasıl etkiliyor ekrandan memnun musunuz ? Bide bu msi ları canlı görebileceğimiz bir mağaza var midir bildiğiniz vatanda bu modeller yok
  • Hocam siz söyleyince baktım su an klavye ye ve ekrana dikkat etmemistim daha önce öyle bir sorun yok esneme vs. İps ekrana gelince pc ips ekranlı merak etme bende kuşku duyuyordum ips olmaması kötü olur diye fakat açıları gayet iyi özelliklerde niye yazmıyor bende anlayamadım.Gamebook ları görmek için bende vatana gitmiştim , başka bir yer bulamadım vatanda da pek fazla bir şey yok zaten
  • Hocam dediğiniz gibiyse iyi ama geçen forumda gördüm birisi resimler paylaşmıştı bayağı sünger gibi böyle kenardan tutup ittiriyo bi kenar geriye doğru esniyodu bırakınca normal haline dönüyodu falan şimdi siz de böyle deyince arada kaldım kısaca benim bu bilgisayarı canlı görmem lazım

Bu arada inceleme videonu bekliyorum
  • 4100 liradan almıştım 4550 lira olmuş
  • battlefield 4 te ultra ayarlarda 35 fps altında bir sonuç high ayarlarda ise 45 fps değerlerinde geziniyor oynayan arkadaşlar varsa onlardaki durum nedir acaba performans sorunumu var acaba pc nin?
  • hangi sitede uygun
    nerden alabiliriz
  • Solidworks ve birkaç adet oyun oynayacağım (lol,nba twrxı)

Tavsiye eder misiniz bu laptopu?
  • Gecen gun 3600tl ye almayi planlamistim. 1 gun sonrasinda fiyati 1000tl birden yukseldi. Seceneklere bakiyorum hala. Varsa goren duyan bildirsin.
  • hb de 4300 , takip ediyorum ben de
  • tn panel mi bu ürün ?

edit : ips miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_dr -- 15 Ocak 2017; 13:44:1 >
  • Hocam naptınız aldınınızmı bilgisayarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_dr

hb de 4300 , takip ediyorum ben de

4 gün içinde 4700 oldu şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkusss

https://forum.donanimhaber.com/iadenin-kapisindayim-dostlar-lutfen-yardim-msi-gl72-6qf-xtr--12335400

kullanan abiler bi bakın bakalım ,bir ben miyim bunu yaşayan

firma yetkilileri ile e posta aracılığıyla iletişime geçtim ,bize gönderin değiştirelim dediler ,açık söyleyim bu cevabı beklemiyordum

• utkusss kullanıcısına yanıt
    Linkde sıkıntı var galiba sorununuz neydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msy60

Linkde sıkıntı var galiba sorununuz neydi ?

https://forum.donanimhaber.com/iadenin-kapisindayim-dostlar-lutfen-yardim-msi-gl72-6qf-xtr--123354000
  • 1 aydan kısa bir sürede bir bilgisayar nasıl 1000 tl zamlanır ya akıl almayacak bir iş.

• Windows 10 nun son guncellemesini yaptim fakat msi uygulamalarindan hiç biri açılmadı böyle bir durumla karşılaşan varmı acaba?

• Arkadaşlar merhabalar,

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. n11'de 4500 civarına görmüştüm fakat tükenmiş. Siz ne düşünüyorsunuz bu bilgisayar hakkında?
    Günlük sosyal medya işlerimin yanı sıra witcher 3, battlefield 1, cs:go gibi oyunlarda ve yeni çıkacak oyunlarda yüksek performans almak istiyorum ama aynı zamanda kasa, ekran ve soğutma açısından da iyi bir bilgisayara ihtiyacım var. Bütçem 4000-4700 arası değişebilir. Oyunları illa ULTRA'da oynamama gerek yok fakat iyi performans almak istiyorum ve büyük ekran tercihim. Yorumlarınız için teşekkürler.
  • GL72'de ısrarcı değilsen PE60'a da bakabilirsin. Alüminyum gövde, çift fanlı soğutma ve GTX960M ekran kartı:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-pe60-6qe-407xtr-gtx-960m-notebook-pmu348658
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.