Şimdi Ara

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
8
Favori
13.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende normalde bu vardı seste cızırtı sorunu vardı iade alacağım seste o sorun olmasa süper cihaz dı

https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NX.G6TEY.002

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-vn7-792g-17-3-in%C3%A7-full-hd-ekran-core-i5-6300hq-2-3ghz-3-2ghz-8gb-1tb-8gb-ssd-notebook-1162498.html?gclid=CJarndfh49ACFdQaGwod3rQGUg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 8 Aralık 2016; 7:32:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar asus rog gl502vt yi hepsiburada dan almıştım ama ekranındaki ışık sızması nedeniyle bugün iade raporunu gönderdim paramı geri iade edecekler bu bilgisayarda kronik bir sorun var mı ekranında ışık sızması fan sesi gibi ? bir de site güvenilir mi ? hepsiburadaya ürünü iade etmek için 2 hafta uğraştım internetten almak istemiyorum ama başka hiçbir yerde yok
  • yunemre123 Y kullanıcısına yanıt
    Bende ışık sızması çıkmadı ama malum şans işi biraz ekran olayı. Onun haricinde turbo fan açarsan kesinlikle fan sesinden rahatsız olursun. Ben lol csgo tarzı oyunlar oynadığımdan hiç turbo fan açmak zorunda kalmadım. Turbo fan açık değilken ses rahatsız etmiyor.Siteye gelirsek msı ın resmi sitesinde bile var satış yeri olarak. Ben sıkıntı yaşayan görmedim forumda şimdiye kadar.

• cicia kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sağolun ekran olayından korkuyorum ama yine de bu bilgisayarı alıcam gibi

Bilgisayarı satın aldınız mı acaba? Hangi siteden aldınız? Memnun kaldınız mı? Eksik kötü yanları var mı?

• anywar kullanıcısına yanıt
    hayır henüz almadım sınav haftasına giriyorum o yüzden ağır davranıyorum şimdi dikkatimi dağıtır ders çalışamam :) araştırma aşamasındayım henüz :)
    bu ayarda yeni birşeyler bulursanız bize de haber edin olur mu :))
  • vythrax V kullanıcısına yanıt
    Hocam soğutucudan memnun musun ? 60 lira vermeye değer mi ?

• Msy60 M kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y700-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-ram-1tb-128-ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10.html
    veya monster v8.1.2 de buna rakip şuan.
  • Lenovo hepsiburadada 4800 falan vatanda indirimde galiba ama şuan bütçem bilgisayara kurtarmıyor yaza doğru almayı düşünüyorum lenovoda çift fan mı var tek fan mı ?
  • Çift fan ama bugun itibariyle indirim kalkmış bende şimdi gördüm.
  • hamzfb H kullanıcısına yanıt
    Hocam gözünüzü seveyim marka fanatikliği değil ama msı la lenovo kıyaslanmaz. Heleki msı ın fiyatı daha ucuzken gözin kapalı msı al geç :) Ayrıyetten soğutması çok başarılı. Turbo fana gerek kalmıyor çoğu zaman.

• Arkadaşlar bu modele modifikasyon yapılınca garantiden çıkar mı ? Sanalmarketim de 16gb versiyonu 4200 hepsiburadada 8gb versiyonu 3700 8gb rami ben taksam daha uyguna geliyor çünkü

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır?

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır?

• aldım bilgisayarı inşallah bir aksilik olmaz
  • Deneyimlerini paylasirsan sevinirim kasa kalitesi ,sicaklik,ses vs.
    Hayırlı olsun nereden ne kadara aldınız ?

• hamzfb H kullanıcısına yanıt
    bugün elime ulaştı cihaz kasa kalitesi normal çok iyi değil çok kötüde değil cihaz görünüm olarak şık duruyo klavyede tuşlar biraz yakın o sıkıntılı biraz ses kalitesi çok iyi bilgisayarda fandan çok ses çıkmıyor ama çok sessizde değil ikinci fan oyunda devreye giriyo ekranda en ufak ışık sızması yok şükür ben genel olarak begendim cihazı 16 gb ram olan versiyonunu aldım 4100 liraya geldi oyunlarda denem fırsatım olmadı pek sınavlardan sonra deneyip buraya yazarım

•  MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır?

Arkadaşlar msi ın sitesinde ekran kartı 2gb gösteriyor satıcılarda 4gb yazıyor hangisi doğru sizin makineler kaç gb ?
  • Msy60 M kullanıcısına yanıt
    Hocam makina da 4 gb ekran kartı var tereddütte kalmayın diye söylüyorum donanım özelliklerinin hepsi tek tek forumda belirtilmiş zaten içiniz rahat olsun..Yakında fps testi çekmeyi düşünüyorum oradan inceleyebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panemera -- 5 Ocak 2017; 14:57:10 >
  • Bu bilgisayarı almayı düşünüyoruz...

Fiyat şuan n11 de 3999 TL ama indirim çekiyle falan daha uyguna getirme şansımız var.
    Alan arkadaşlar tavsiye ediyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.