Şimdi Ara

MSI GL62M 7RD-609XTR>>3499 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
18.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paint açar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josephanzel

quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Şu an 2650 liraya satılan i7 + gtx950'li HP daha iyi sanırım.

Link verirmisiniz

https://forum.donanimhaber.com/hp-notebook-10-indirim-hepsiburada-secili--124068202-2#124098476
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Ya napıyorsunuz 3000-4000 TL bir laptopa verilir mi? İnsanlar zor para kazanıp kıt kanaat geçinirken sizin yaptığınız israftır. 1500 tl hp marka i5, harici ekran kartlı dolu laptop var n11'de. Ms dos la geliyor. Bir zahmet artık bakkalda bile 40-50 tl ye satılan windows kuracaksınız o kadar..

Bu ne kadar sığ bir düşünce herkesin alma amacı farklı 1500 liralık laptopla oyun mu oynayabilirsin ses kalitesi mi beklersin görüntü kalitesi mi beklersin vs liste uzar gider..
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Söylediğim siteye bakmadan yazmışsın, 1500 tl ye hp marka i5, 8 gb ram , 2gb ramli harici ekran kartlı laptop satıyorlar, bu kombinasyon la bir çok oyunu kasmadan oynarsın, ekran çözünürlüğü vs yazdığın herşey aynı. Sadece msdosla geliyor, bir zahmet windows yüklersin. İlk önce araştır sonra yaz klavye kahramanı, sığ olan sensin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Söylediğim siteye bakmadan yazmışsın, 1500 tl ye hp marka i5, 8 gb ram , 2gb ramli harici ekran kartlı laptop satıyorlar, bu kombinasyon la bir çok oyunu kasmadan oynarsın, ekran çözünürlüğü vs yazdığın herşey aynı. Sadece msdosla geliyor, bir zahmet windows yüklersin. İlk önce araştır sonra yaz klavye kahramanı, sığ olan sensin..

parası yetmeyenlerin yeni avuntusu bu herhalde

• lot kullanıcısına yanıt
    Sen eğer açmayı biliyorsan açar. Ama illa aynı özellikte yarı fiyatına satılan, tek farkı msdosla gelen bir laptop almak dururken 2 katı vereceğim diyorsan sen bilirsin. Bir de benim önerdiğim hp gibi bir dünya markası, msi gibi en az tercih edilen marka değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbmb -- 18 Şubat 2017; 17:18:3 >
  • mbmb M kullanıcısına yanıt
    1500 liraya aynı özellik olan bilgisayarın linkini atar mısınız bi?

• Hafta önce bakmıştım n11 de 1500 ila 2000 arası birsürü hp var

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanalp44

1500 liraya aynı özellik olan bilgisayarın linkini atar mısınız bi?

Aynı özellikler olacağını sanmıyorum. Muhtemelen arkadaşın bahsettiği o fiyata U serisi işlemciye ve 940 MX ekran kartına sahip bir laptoptur.
  • mbmb M kullanıcısına yanıt
    Zamanında aynı hatayı yapmıştım, saolsun kalorifer niyetine kullanıyoruz şuan.

• Arkadaşlar şunu ciddiye mi alıyorsunuz ya gerçekten bilgisiz ya da troll yapıyor (büyük ihtimal troll) başka amacı yok ben güldüm şahsen

• BJK kullanıcısına yanıt
    valla hocam 1500'e i5 6. nesil u serisi ve 940mx varsa hemen sipariş verelim. O bile olmaz bence ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat cayır cayır. Oyun bilgisayarı arayan kaçırmasın. Bu fiyata bulamazsınız bir daha.
  • @mbmb trollsen komik değil

o bahsettiğin bilgisayar büyük ihtimalle amd apulu sistem, Intel onboard ayarında bir laptop, msi hptan kat kat iyidir bu arada, söylediklerin neresinden tutsan elde kalıyor.

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Valla arkadaşım ben gördüğümü söyledim merak eden n11 i açar bakar, trollemek veya komik olmak gibi bir derdim yok. ilanlarda hp i5, 4-6 gb ram, 2 gb harici ekran kartı yazıyor. Ben kaba özellikleri aynı dedim. İçindeki chipset farklıdır vs. onu bilmem, o konudanda bahsetmedim zaten, yarı fiyatına satılıyor, orjinal ve hp garantili ürün. Bu konu daha fazla uzamasın lütfen. İsteyen istediği fiyata istediği ürünü gitsin alsın.

• quote:

Valla arkadaşım ben gördüğümü söyledim merak eden n11 i açar bakar, trollemek veya komik olmak gibi bir derdim yok. ilanlarda hp i5, 4-6 gb ram, 2 gb harici ekran kartı yazıyor. Ben kaba özellikleri aynı dedim. İçindeki chipset farklıdır vs. onu bilmem, o konudanda bahsetmedim zaten, yarı fiyatına satılıyor, orjinal ve hp garantili ürün. Bu konu daha fazla uzamasın lütfen. İsteyen istediği fiyata istediği ürünü gitsin alsın.

Hocam dünden beri cahil cahil yazıyorsunuz burda, artık yeter lütfen kendinizi komik duruma düşürmeyin. Bu kadar insan aptal değil, bi bildiğimiz var ki gidip (mecburen) pahalı olanı alıyoruz. Bilgisayarların özellikleri hakkında birşey bilmediğiniz belli. Bilmiyorsanız sorun yardımcı olmaya çalışalım, yoksa artık konuyu daha fazla kirletmeyin lütfen!

• quote:

kardeşim i5 olması ya da i7 olması tamamen performansı vs. etkilemez, sana şöyle deyim i5 7300hq işlemci i7-4500u işlemciyi performans anlamında katlar, ve senin dediğin 1500 liraya satılan notebooklar u serisi işlemci ve bu bilgisayarla karşılaştırman tamamen mantık dışı, aynı şekilde 1500 liralık notebookda 128bit 1050 ekran kartı bulman imkanı yok en fazla 820,920m 64 bit bulursun onu da 1050 ile karşılaştırmak tamamen mantık dışı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

kardeşim i5 olması ya da i7 olması tamamen performansı vs. etkilemez, sana şöyle deyim i5 7300hq işlemci i7-4500u işlemciyi performans anlamında katlar, ve senin dediğin 1500 liraya satılan notebooklar u serisi işlemci ve bu bilgisayarla karşılaştırman tamamen mantık dışı, aynı şekilde 1500 liralık notebookda 128bit 1050 ekran kartı bulman imkanı yok en fazla 820,920m 64 bit bulursun onu da 1050 ile karşılaştırmak tamamen mantık dışı olur.

İşlemci lerin performance kıyaslama yapacağımız bir site varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hecek

quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

Tek eksik yani 2gb gpu bellegi olmasi

Gtx1050 ye yakisiyor mu 2gb bellek

Bendeki gtx860m de 4gb var

Hocam bu dediginiz onemli mi pcde, ben degil diye duymustum

Tabiki önemli . Kıçı kırık konsollarda dandik laptop CPU'su var fakat ellerinde 8GB Vram var o sayede açıyorlar oyunları.
    min 4GB ortalama 8GB Vram olmalı yeni gpularda
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    +1 bu gpu gtx970m den bir tık ileri yada eşdeğer olmalı gtx970m 3gb vram sunuyor karşılamak için bunun için 4gb vram şart olmalıydı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.