Şimdi Ara

MSI GL62 I7-6700HQ GTX950M 16GB DDR4 250GB M2 SSD + 1TB HDD 15.6'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
4
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kastamonu İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 MSI GL62 I7-6700HQ GTX950M 16GB DDR4 250GB M2 SSD + 1TB HDD 15.6"
    MSI GL62 I7-6700HQ GTX950M 16GB DDR4 250GB M2 SSD + 1TB HDD 15.6'MSI GL62 I7-6700HQ GTX950M 16GB DDR4 250GB M2 SSD + 1TB HDD 15.6'

TOUCHPAD HARİÇ HER KISMI ÇALIŞMAKTADIR, PİL DURUMUNU BİLMİYORUM ÇÜNKÜ HİÇ PİL İLE KULLANMADIM LÜTFEN ANLAYIŞ GÖSTERİNİZ, SADECE KABLO İLE SABİT KULLANILDI TAŞIMADIM BİLE DÜZGÜN, SADECE TEMİZLİK YAPARKEN,

FİYAT SONDUR, HERHANGİ BİR İNDİRİM YOK!

MODEL: MSI GL62-078XTR
    İŞLEMCİ: I7-6700HQ
    EKRAN KARTI: GTX950M
    HDD: 1TB HDD
    SSD: 250GB SAMSUNG EVO 850 M2 SLOTUNA TAKILI SSD
    RAM 1: 8GB SAMSUNG FABRİKA ÇIKIŞLI RAM
    RAM 2: 8GB KINGSTON MARKA RAM
    RAM DDR NESLİ: DDR4
    TOPLAM RAM: 16GB

KUTUSU VAR MI: ORİJİNAL KUTUSU MEVCUT.
    NE ZAMAN SATIN ALINDI: 2017 GİBİ SATIN ALDIM, TAM TARİHİNİ HATIRLAMIYORUM

TERMAL MACUN EN SON NE ZAMAN YENİLENDİ: 2 AY ÖNCE KENDİM YENİLEDİM, TEKNİK SERVİSÇİ OLDUĞUMDAN BU İŞLERİ TEMİZ YAPABİLİYORUM.

TOK SATICI MISINIZ : EVET, SAÇMA SAPAN TEKLİFLERLE LÜTFEN GELMEYİN

Bilgisayar benim işlerimi fazlasıyla görüyor, satın alacak arkadaşla anlaştıktan sonra bir kaç gün beklemesini rica edeceğim, eğer ki satacak olursam ekstra bir hdd alıp yedeklerimi almam gerekecek bu sebepten dolayı bir kaç gün beklemesi gerekiyor.

İçerisinde WINDOWS 10 PRO lisansı bulunmaktadır, anakarta entegrelidir ve ürün anahtarını da size teslim edeceğim, bu sayede format attığınızda verdiğim ürün anahtarıyla aktive edebileceksiniz.İçerisinde WINDOWS 10 PRO lisansı bulunmaktadır, anakarta entegrelidir ve ürün anahtarını da size teslim edeceğim, bu sayede format attığınızda verdiğim ürün anahtarıyla aktive edebileceksiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kastamonu Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• günceldir.
  • Cuma gününe bir arkadaşa satabilirim, alana kadar satış askıdadır.
  • Rayjon32 kullanıcısına yanıt
    Kişiyle anlaşamadık, saçma şekilde pazarlık etmeye çalıştı, satış tekrardan aktif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni bilgisayar aldığım için bu bilgisayarı satmaya karar verdim ve ilanı yeni fiyatıyla güncelledim, tek eksiği touchpad'in çalışmaması muhtemelen kablosunu sıkıştırdığım için böyle, kablosunu kral bir bilgisayarcı değiştirirse sorunun düzeleceğini düşünüyorum. Ama laptopta genelde touchpad ihtiyacımız olmuyor mouse dolayısıyla, fiyat uygundur ekstra ram ve ssd'si olması sebebiyle satılıktır. Kozmetik olarak 8.5/10 minimum alacağı puandır.
  • Bu modelde ışıklı klavye mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdoksan

Bu modelde ışıklı klavye mevcutmu?
    Maalesef RGB ya da alttan led olarak ışıklı klavye mevcut değil, fakat steelseries tuşları basma ve kavrama hissiyatı olsun diye harflerin yazısını falan kabartmalı yapmışlar, değişik bir renk en ufak ışık alınca sanki ışık varmış gibi hissetmiştim ben, tabi zamanla göz de alışınca öyle olmadığını anlıyorsunuz :D
  • Işıklı klavye olsa arkadaşa almayı düşünüyorduk. Hayırlı satışlar olsun.

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, fiyatı bilerek uygun tuttum alternatifleri ssd ve ekstra ram olmadan 3000-3500 tl'ye satılıyor maalesef.
  • Rayjon32 kullanıcısına yanıt
    Fiyatın normal gece takıldığı için klavye gözükmüyor. En kısa zaman da satman dileğiyle.

• takip
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkürler.
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.