Şimdi Ara

MSI GL62 6QD-079XTR Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
17.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elgango

hocam bu bilgisayarın direk dvd-rom'unda sıkıntı mevcut zaten. bi dandiklik var yani. ben 3 ay önce başka bir sebeple servise göndermiştim. aldığımda dvd-rom'u da değiştirdiklerini söylediler problemi varmış. halbu ki ben hiç kullanmamıştım bile.

sıkıntı dvdrom da ise sorun yok,umarım sata girişinde sıkıntı yoktur,dvd-rom'u HDD'ye dönüştürücü almayı planlıyodum,ssd taktığım için HDD boşta duruyor,ben de 1-2 kere kullandım sadece.umarım sadece dvd-rom'un kendisindedir problem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kramers Lawyer -- 5 Şubat 2017; 12:33:42 >
  • Kramers Lawyer kullanıcısına yanıt
    kullandığınız ssdnin linkini atabilir misiniz hocam

eyvallah hocam
  • Hala alınır mı ?
  • Son 15 dk, aldım alacam hala alınır mı ?
  • duzah kullanıcısına yanıt
    alınır hocam. hem ekstra fanı hem full hd olması muadillerinin arasında parlamasına sebep oluyor. hddnin 7200 rpm olması da diğerlerinden onu ayıran bir özellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Son 15 dk, aldım alacam hala alınır mı ?

ne kadar fiyata buldunuz hocam ?
  • NeilArmstrong kullanıcısına yanıt
    3200 sözleşmeli fiyatı. 9 Taksitle alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzah

3200 sözleşmeli fiyatı. 9 Taksitle alacağım.

Hb ye bakın kampanya var 2600 civarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Kampanya mi bitti ben mi bulamadim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Kampanya mi bitti ben mi bulamadim acaba?

Kampanya falan yok hepsiburada çakallığından başka bir halt yok. Ben sipariş verdim, ödemesini yaptım. Baktılarki piyasa altından siparişi, iptal edip ürünü pasife çektiler.
    Sata soketinde sıkıntı olması ihtimali çok düşük hocam. Teknik servise gönderirsen hallederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Eren

Sata soketinde sıkıntı olması ihtimali çok düşük hocam. Teknik servise gönderirsen hallederler.

hdd caddy aldım taktım sorunsuz çalışıyor,sıkıntı dvd rw'mış. onu da attım çöpe

• Bana 2.el lazım

• Yeni laptop alacağım elimdeki msi gl62 6qd 079xtr modelini satıyorum almak isteyen pm atabilir.

Edit: yanlışlıkla etiketlemişim kusura bakmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasar07 -- 10 Nisan 2017; 9:30:58 >
  • bu bilgisayarın 7. jenerasyonunu aldım. acaba klavyeyi ışıklı klavyeye değiştirsek aydınlatma çalışır mı bilginiz var mı?
  • Arkadaşlar bilgisayara format attım ama driver dvd'si kayıp. Acaba biriniz Dragon Gaming Center'ı bir yere upload edebilir mi? İnternetten indirdiklerim klavyedeki tuşa bastığımda açılmıyor maalesef
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.