Şimdi Ara

MSI GL62 6QD-079XTR Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
17.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hort.Öneriyor musunuz.Yoksa Asus un x550vx fullhd modeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-85EF0EEF9

hort.Öneriyor musunuz.Yoksa Asus un x550vx fullhd modeli mi?

hocam ikisinin de kullanıcı yorumlarına göre hareket edin. Ben bunu aldığımda asusun x550jk si vardı o yüzden ben bunu seçtim. X550vx nasıldır bilmiyorum. O yüzden birazda onun yorumlarını kurcalayın derim
  • bende i7-6700hq olan 078xtr modeli var, sormak istediğiniz ekstra sorular varsa dinlerim
  • cx 62 cihazıma iade çıktı önümüzdeki ay 600 TL üstüne verip bu modele geçmek istiyorum. Allah pişman etmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay anasını şubatta 2800 olan alet bugün 3000 civarında,biz yeni modeller çıkıyor düşer derken piyasa yükseliyor günden güne..
  • Arkadaslar 950Mli i5 veya i7li modeli siparis etmek istiyorum.
    Genel olarak bir problemi var mi urunun,birde i5 i7 cok farkedermi hq serilerinde?

• Arkadaşlar gl62 6qd 079 kullanıcısıyım.
    sorusu olan sorabilir.
    bilgisayarın en olumlu yanı sesi gerçekten çok kaliteli çıkıyor ve soğutması çok başarılı.ancak malzeme kalitesi kötü.çıtırdıyıp duruyor menteşelerinin olduğu kısım

yalnız bana ait bir sorunmu bilmiyorum ama chromeda gezinti yaparken mouse imleciyle linklerin üstüne geldiğimde ekranda anlık bir titreme oluyor.Yaşayan varmı bunu?
    mecburen edge kullanıyorum bende...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkr

Arkadaşlar gl62 6qd 079 kullanıcısıyım.
    sorusu olan sorabilir.
    bilgisayarın en olumlu yanı sesi gerçekten çok kaliteli çıkıyor ve soğutması çok başarılı.ancak malzeme kalitesi kötü.çıtırdıyıp duruyor menteşelerinin olduğu kısım

yalnız bana ait bir sorunmu bilmiyorum ama chromeda gezinti yaparken mouse imleciyle linklerin üstüne geldiğimde ekranda anlık bir titreme oluyor.Yaşayan varmı bunu?
    mecburen edge kullanıyorum bende...

Chromeda titreme sorunu bendede mevcut windows güncellemesiden sonra oldu önceden böyle değildi.

• Arkadaşlar bende bu ürünğn aynısını aldım fakat beklediğim neticeyi bulamadım bu modelin kronik bi sıkıntısı olduğunu düşünüyorum fanla ilgili bi sıkıntısı var işlemci sıcaklığı 50 bile değilken kendi kendine kapanıyor firmwire ve bios güncel pc de pes 16 dan büyük oyun oynamadım onu bırak film izlerken bile kapandı kendi kendine ekran kasası çok ince ikiye bükülüyo resmen 3000tl az bi para depil bana göre bence monsterada bi bakın derim hdd ssd ekran kartı bunla aynı 4 gb ddr 5 klavye ısıklı yanı buna göre artuları biraz daha fazla garantiye bugün verdim sonuç ne olucak bakalım bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafali19

Arkadaşlar bende bu ürünğn aynısını aldım fakat beklediğim neticeyi bulamadım bu modelin kronik bi sıkıntısı olduğunu düşünüyorum fanla ilgili bi sıkıntısı var işlemci sıcaklığı 50 bile değilken kendi kendine kapanıyor firmwire ve bios güncel pc de pes 16 dan büyük oyun oynamadım onu bırak film izlerken bile kapandı kendi kendine ekran kasası çok ince ikiye bükülüyo resmen 3000tl az bi para depil bana göre bence monsterada bi bakın derim hdd ssd ekran kartı bunla aynı 4 gb ddr 5 klavye ısıklı yanı buna göre artuları biraz daha fazla garantiye bugün verdim sonuç ne olucak bakalım bekliyorum

hocam önceki mesajları okumadığınız besbelli. Okusaydınız fan güncellemesi yapardınız. Ayrıca Monster'a çamur atmak istemiyorum fakat anakarttan patlak veriyorlar genelde bi bilgisayar için en önemli şey ankarttır.

• mertkr M kullanıcısına yanıt
    hocam 078xtr var bendede aynı problem mevcut.
  • https://mobile.donanimh...nu--122123053#122123053

Arkadaslar boyle bir problem yasiyor musunuz ?

• Merhaba, bende 078xtr olanını aldım. Win10 kurdum DVD'den. Yanında gelen driverlar ile yüklemelerini yaptım.
    Fakat bilgisayarda bir gecikmeli çalışma durumu varmış gibi, sahip olduğu donanımın gücünü vermiyor gibi. Kopyalama, yükleme gibi aynı anda yapılan çoklu işlemlerde kasılmalar olabiliyor. Var mı bu sorunlarla karşılaşan?

Ekleme:
    Bilgisayarın açılıp toparlanması 4 dakikayı buluyor. Win7-Celeron bilgisayar bile bundan daha hızlı performans gösteriyor. Bilgisayarında bu tarz bir yavaşlık sezen oldu mu? İkisinde de program yüklü değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeC-J -- 3 Aralık 2016; 19:48:5 >
  • 4 dakikada açılıp kullanıma hazır hale gelmesi çok uzun bir süre özelliklede yeni bir bilgisayar için.muhakkak servisle görüş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkr

4 dakikada açılıp kullanıma hazır hale gelmesi çok uzun bir süre özelliklede yeni bir bilgisayar için.muhakkak servisle görüş bence

Şu an 2 dakikaya indi. Win10 güncellemesinden sonra. Sizde durum nasıl acaba?
  • Sadece chrome açık fakat harddiski %100 kullanıyor neden kaynaklı olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeC-J

Sadece chrome açık fakat harddiski %100 kullanıyor neden kaynaklı olabilir ?

hocam bi virüs taraması yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac LighT

quote:

Orijinalden alıntı: MeC-J

Sadece chrome açık fakat harddiski %100 kullanıyor neden kaynaklı olabilir ?

hocam bi virüs taraması yapın

Tarattırdım sorun çıkmadı ama Win10 güncellemeleri ile değerler iyi konuma geldi. Yine de dayanamadım ve Win7 kurdum şu an gayet stabil çalışıyor.
  • dvd-rom bir ara tutukluk yapıyordu,arada açılıp açılmamazlık yapıyordu,1 ay önce falan iyice görmez oldu pc,sorun dvd-romda mıdır yoksa sata girişinde falan mıdır bilmiyorum
  • Kramers Lawyer kullanıcısına yanıt
    hocam bu bilgisayarın direk dvd-rom'unda sıkıntı mevcut zaten. bi dandiklik var yani. ben 3 ay önce başka bir sebeple servise göndermiştim. aldığımda dvd-rom'u da değiştirdiklerini söylediler problemi varmış. halbu ki ben hiç kullanmamıştım bile.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.