Şimdi Ara

MSI GH70 Immerse 7.1 RGB Kulaklık - Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MSI GH70 Immerse 7.1 RGB Kulaklık - 350 TL
    Kulaklık hediye olarak gelmiştir. Denemek için açtım test ettikten sonra geri kutusuna koydum. Poşetleri hala üzerinde duruyor.

Fiyat : 350 TL dir. Piyasaya göre uygun yazdım pazarlık teklif etmeyin lütfen.

İstanbul Fatih elden teslim yada havale ardından alıcı ödemeli istediğiniz kargo şirketiyle gönderebilirim.

Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 25 Haziran 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul, Fatih Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam merhaba ürünü msi mı gönderdi acaba Glow Your Gaming PC ? bende monitor almıştım ürün hediye edilecekti fakat hala gönderilmedi sadece merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

hocam merhaba ürünü msi mı gönderdi acaba Glow Your Gaming PC ? bende monitor almıştım ürün hediye edilecekti fakat hala gönderilmedi sadece merak ettim
    Evet monitörün yanında hediye olarak geldi. Nisan 15 gibi başvurmuştum 2 ayda geldi ama daha önce bildirmişlerdi eylül ekime kadar sarkabilir diye.

• Şu kulaklığın bu fiyata satılmadığını görmek hakikaten beni üzüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriErcan

Şu kulaklığın bu fiyata satılmadığını görmek hakikaten beni üzüyor.
    Haklısınız bu fiyata alınması gerekir özellikleri çok iyi ama msi markası ekipman tarafında çok tutulmuyor diye düşünüyorum, steelseries logitech gibi markalardan alıyorlar genelde almak isteyenler

• Ürün tarafımdan alınmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.