Şimdi Ara

MSI GG GM08 Clutch Optik Oyuncu Mouse 159 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mouse iyi mi kötü mü bir fikrim yok. İndirimde gördüğüm için paylaşıyorum.

https://www.hepsiburada.com/msi-gg-gm08-clutch-optik-oyuncu-mouse-p-HBV00001A8XX9?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legaLAlien -- 19 Eylül 2022; 11:56:19 >

• Sensör rezalet ofis mouseu kıvamında bir mouse tek fark ışık var.

Fps oynuyorsanız mouse rahatsız edecektir.48ips 10g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xelect -- 19 Eylül 2022; 16:20:53 >
  • Makro ayarı yok çöp mouse

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kardeşim bu mouse geçen sene indirime girince almıştım. bakma yukarda yazanlara.

159 tl'ye porsiyon iskender yiyorsun artık, karışık tost 30tl olmuş para değil. 159 lira için gayet güzel mouse. ne bekliyorsunuz g502 olmuş 1000tl macrosu var onu alın o zaman.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

159TL ye iskender hiç yemedim siz nerede yediniz sormayacağım,

https://www.amazon.com.tr/b?node=30169268031&tag=

Mesele "159TL ye ne bekliyorsun" meselesi değil, isterlerse bedava versinler işine yaramadıktan sonra, almanın mantığı YOK. Şu zihniyeti terk edin, kötü bir şeye 159TL neden verirsin ki ? 159TL ye market alışverişi yap daha iyi, yok dersen git 2. el viper mini al en azından bi adı var. Üste attığım mouse 160tl ye geliyor, bu mousedan iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xelect -- 19 Eylül 2022; 18:15:13 >

• çok marka bir yer değil, siz pek dışarı çıkmadınız sanırım, celal usta iskender porsiyon 126tl, ayran 16 tl al sana bir mouse parası.

160'a gelemiyor bu arada. neyse dilediğinizi alın, sadece 160 lira çok üst segment şeyler beklenebilecek bir para değil artık demek istedim. lanet gelsin ne dandik mouse demezsiniz, var yedekte duruyor ondan dedim. ağırlık ayarı da var mouse da.

• Kötü bir mouse değil.

Razer deathadder v2 kullanıcısı olarak CSGO'da konudaki fare oynamam için verseler isyan etmem çünkü denemişliğim var gayet kalieli bir faredir.

• g102 aldım amazondan 172 liraya geçen hafta bin basar çöp mouse bana göre bu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Desident D kullanıcısına yanıt

agalar sizin kafanız mı güzel?

neyse ben yorum yapmayacağım, mükkeeemmmel uyguna harika bir mouse diyen yok, 159 liraya güzel fiyat dedim.

ne yaparsanız yapın.

• şu anda kullanıyorum std işler için sorunsuz ürün

88tl ye almıştım parasını hak etti.

• al geç aga 159 liralık mouse tan ne bekliyosunuz insanın bi günlük harcaması 200 liralara gelmiş canın almak istediyse al kendini de rahatlatmış olursun fiyat yüksekse de almaz geçersin mouse yani ne bekliyon sağ tık sol tık. her mouse elinize uyar rahat olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.