Şimdi Ara

msı gf 65 i7 9750h undervolt (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: armegon33

Hocam xtu yu biosdan disable et, sadece windows programini eski versiyon olani kullan veya throttlestop...

Pc ile gelen xtuyu kurarken 0x80070643 hatası alıyorum.

msı gf 65 i7 9750h undervolt

• Sonunda hallettim, herkese teşekkür ederim.

• Fulcrum299 F kullanıcısına yanıt

Hocam iyi günler bendede gf65 i7 9750 1660ti var cpu 95 derece gpu 86 derecede çalışıyor bugün garantiye gönderdim senin ekran kartın kaç derecede çalışıyordu ? Birde attığın linkin birebir aynısını mı yapıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eu0715 E kullanıcısına yanıt

merhaba, videodaki ayarları yapmanız yeterli. Gpu 82 derece civarında çalışıyor auto fan ayarında. Ama ben iyice serin çalışmasını istiyorum derseniz cooler boost ile 74 derece civarına kadar iniyor. Ancak ozaman fanlar gürültülü çalıştığı için ben auto fan hızında kullanıyorum hep.

• Fulcrum299 F kullanıcısına yanıt

Şuan garantiye gönderdim bi içim rahat etsin diye 86 derecede çalışıyodu cooler bostta. Cooler bost çalışmadan 90 dereceyi görüyordum. Film izlerken bile çıkıyor sıcaklık umarım sıkıntısı varsa çözülür gelir gelmez dediğin ayarları yapıcam çözülür umarım 😑

• Eu0715 E kullanıcısına yanıt

Eğer bahsettiğiniz gpu sıcaklığı ise banada normalden fazla geldi. Zaten gpu sıcaklığım undervolt ile değişmedi. Undervolt cpu sıcaklığını düşürür.

• Pc geldi tozlanmıs içi ondanmış cpu 90 gpu 80 derecede çalışıyo max ama eskisine göre oynadığım oyunda fps düştü orası garip geldi şimdide 😀

• bu şekilde yapmamın sakıncası var mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.