Şimdi Ara

MSI GE73VR 7RF(Raider)-035XTR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba ayın 24'ünde bu ürünü hepsiburada sitesinden satın aldım cihaz elime daha ulaşmadı cihaz hakkında bilgisi olan ve deneyimi olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim.
    http://www.hepsiburada.com/msi-ge73vr-7rf-raider-035xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1070-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000007PPZ2

cihaz bu ben indirimli aldım.

• up
  • Masaustu almadiginiza pisman olacaksiniz. Bu fiyata iyi bir masaustu alabilirdiniz. Ben de GT73Vr 6RE almistim sonra satmakla ugrasmistim. Cunku surekli yenileniyor ve laptop hep geride kaliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için taşınabilirlik önemli olduğu için dizüstü aldım masaüstü bana kendimi bi yere bağlamak zorunda gini hisettiriyor umarım memnun kalırım
  • ben de aynı cihazı aynı gün aldım. Özellikle klavyesi mükemmel...

Henüz testlere başlamadım ancak 1070 ile tüm oyunları ultra da sorunsuz oynayacağımı biliyorum...
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Çok doğru bir seçim yapmışsın. GTX 1070'in masaüstü versiyonu ile laptop versiyonu aynı performansa sahip. Gelince BIOS ve firmware güncellemelerini gözden geçirirsin.
  • Üründen memnunmusn hocam baya pahalı bir ürün ama benim sürekli aklımı çeliyo bu ürün

• Aylardır takip ediyorum ürünü ne kadara aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: eagen

ben de aynı cihazı aynı gün aldım. Özellikle klavyesi mükemmel...

Henüz testlere başlamadım ancak 1070 ile tüm oyunları ultra da sorunsuz oynayacağımı biliyorum...

merhaba bilgisayarla ilgili deneyimlerini özelden paylaşabilirmisin acaba en merak ettiğim konu g-sync olup olmaması =? teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanistor

quote:

Orijinalden alıntı: eagen

ben de aynı cihazı aynı gün aldım. Özellikle klavyesi mükemmel...

merhaba bilgisayarla ilgili deneyimlerini özelden paylaşabilirmisin acaba en merak ettiğim konu g-sync olup olmaması =? teşekkürler...

Aynı modelden kullanıyorum. Ben buradan yazayım.
    g-sync yok. ekran ips değil ama çok kaliteli. Performans olarak aşağıdaki oyunları denedim. Full hd ve ultra ayarlarda:
    witcher 3 75 ortalama fps
    Hellblade senuas sacrifice 70-80 fps
    fallout 4 ort 85 fps
    evil within 1 de 100 fpsden fazla
    evil within 2 de 80 civarı
    Skyrim, cs go, gibi oyunları yazmaya gerek yok. PubG oynamıyorum.
    Divinity 2 original sin 100+ fps olur tahminim.

G-sync ne kadar gerekli tartışılır. çünkü fps değerleri yüksek olduğu için anlık yırtılma filan olmuyor görüntüde. Gayet akıcı. Yabancı bir forumda 75hz+g-sync mi 120 hz ekran mı konusu okumuştum. Büyük çoğunluk 120 hz ekranı tercih etmişti.
    3-4 saat kesintisiz oynamada anormal bir sıcaklık değeri olmadı. işlemci anlık olarak 85 dereceye çıkıyor. ekran kartı 70 civarlarında maksimum. Yazın bu sıcaklıklar biraz yükselir. fps değerleri düşebilir tabiki.
    thunderbolt 3 desteği olmayan bir type-c portu var. fanları fazla çalışıyor. Sesi biraz fazla diyebilirim. Fanları ayarlayabiliyorsun. Oyun harici bir işle meşgulken fanları kısmak gerekir.
    Başka bir sorun olursa buralardayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.