Şimdi Ara

MSI GE72 2QC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 MSI GE72 2QC
    Bilgisayar göründüğü gibidir. Esc tusu düşüyor. Sol alt köşede kırık ve sağ üst kösede çatlak var gördüğünüz üzere bilenler bilir msi da çerceveler tam olarak yapılamadığı için yalama oluyor. 2 kere yaptırdım tekrar kırıldı şu an yaptırmıyorum artık alıcı yaptırmak isterse diye fiyat düsürdüm. Nba 2k20 oynatıyor ama kasıyor. Ekranı 17.3'tür dizi film izlerken cok kullanışlı ve bilgisayarda en çok ses sistemini özleyeceğim:) Garantisi yoktur. Bilgisayarımdan aslında memnunum fakat satmamın nedeni çok seyehat ediyorum çok fazla büyük ekranı. Bilgisayara göre çanta bulamıyorum ve yük oluyor bana daha sade bi şey aldım onu kullanacağım o yüzden bunu satmaya karar verdim. Aklınızda sormak istediğiniz soru olursa sormaktan çekinmeyin lütfen:)

MSI GE72 2QCMSI GE72 2QCMSI GE72 2QCMSI GE72 2QCMSI GE72 2QC
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Afyonkarahisar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muztafaali63

Fiyat?
    3400 Tl.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.