Şimdi Ara

MSI ge70 servispoint degisim onayi hepsiburada rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forunlar.. arkadaslar bilgilerine tecrubeleriniE ihtiyacin var bugun laptop alicam fakat 2 urun arasinda kaldim detayli incelemeleri yapamiyorum mobilden girsigim icin size guveniyorum lutfen bilen arkadaslar cericegim likteki 2 laptopu ibceleyiphangisi alinir diye bana net bir bilgi verirse ona karar kilicam yardimci olun linkler

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-ge70-2oe-267xtr-intel-core-i5-4200m-25ghz-8gb-1tb-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600927&categoryId=98

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-cx61-2od-231xtr-intel-core-i7-4702mq-22ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600925&categoryId=98

Bu 2 msi laptop arasinda kaldim biri i7 digeri i5 oyunlari oynarken ayarlari kismak istemiyorim beni yari yolda birakmasim tercigim bu uzun omurlu kullana bileyim arkadaslar cok az zamanim kaldi mobilden takip ediyorim lutfen bilgili ve ilgili arkadslar yorum yapin simdiden tsklr .

Msi ge70 model urunu aldiktan bir hafta sonra beyaz ekran hatasi almaya basladim ve servise gonderdim ilk gorusmem teknik servis ugur beyle oldu gayet sicak kanli ve sonuc odakli yonlendirmesinden dolayi teşekkurederim. Laptopu 10/04/2014 tarihinde tum aparatlariyla birlikte kargolayip gonderdim. 14/04/2014 tarihinde ellerine ulasti ve islem sirasina alindi bilgisini aldim. Ugur beyin yorumuyla buyuk ihtimal donanimsal sorununuz var dedi urun degisikligi icin tum aparatlariyla urunu tarafimiza gonderin. Suanlik islem surecimiz bu kadar yarin yani 16/04/2014 tekrar ariyarak bilgi alicam ve bu baslik altinda tum asamalari yazicam umarim diger arkadaslara bilgi niteliginde olur iyi forumlar.

Msi ge70 i5 model laptop servis point islem sureci sonucunda donanimsal ariza tespit edilerek tarafima mail yoluyla gerekli degisim belgesi gonderilmistir. 19/04/2014 tarihimde. Servis point teknikservis yetkilisi UĞUR beye tesekkurlerimi iletiyorum tekrardan cok ilgili ve cozum odakli calismasindan dolayi bu tarz sorumlarda ugur beyle gorusup sorununuzu dile getirin kesinlikle yardimci olucaktir anlatilan gibi servis point kotu degilmis. Ama asil sorun bu saatten sonra basliyor hepsibura sitedesinden aldigim.icin urun siteden kaldirilmis teymin edilemiyormuss arkadaslar dikkay edin hepsiburadaya bende cok urun aldim ama hic urun degisimi surecine girmemistim muhattap bulamiyorsunuz ve kim bilim belkide 30 gun beklicem hepsiburada rezaletini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailtuna -- 22 Nisan 2014; 15:17:27 >

• GE70.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oricalcus kullanıcısına yanıt
    Peki i5 islemcisi olmasi ileride bana ne tur sorunlar cikartir i7 islemciye gore ciddi para vericem bilgilerinizi paylasirmisiniz cok kaearsizim
  • Ağır programlar kullanmayacaksanız size ileride bir problem çıkartmaz.

Oyun konusunda GE70 epey önde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailtuna

İyi forunlar.. arkadaslar bilgilerine tecrubeleriniE ihtiyacin var bugun laptop alicam fakat 2 urun arasinda kaldim detayli incelemeleri yapamiyorum mobilden girsigim icin size guveniyorum lutfen bilen arkadaslar cericegim likteki 2 laptopu ibceleyiphangisi alinir diye bana net bir bilgi verirse ona karar kilicam yardimci olun linkler

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-ge70-2oe-267xtr-intel-core-i5-4200m-25ghz-8gb-1tb-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600927&categoryId=98

http://www.hepsiburada.com/liste/msi-cx61-2od-231xtr-intel-core-i7-4702mq-22ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600925&categoryId=98

Bu 2 msi laptop arasinda kaldim biri i7 digeri i5 oyunlari oynarken ayarlari kismak istemiyorim beni yari yolda birakmasim tercigim bu uzun omurlu kullana bileyim arkadaslar cok az zamanim kaldi mobilden takip ediyorim lutfen bilgili ve ilgili arkadslar yorum yapin simdiden tsklr .

cx61 ge70'nin yanına yaklasamaz

• oricalcus kullanıcısına yanıt
    . Cevaplariniz ve ilginiz icin cok tesekkurler agir programlardan kastin nedir bir iki ornek verebilirmisiniz hocam herhalde bu iki laptopu kiyaslamak sacmami oldu yoksa hic kurcalamadan g70 i5` e onay verebilirmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

quote:

İyi forunlar.. arkadaslar bilgilerine tecrubeleriniE ihtiyacin var bugun laptop alicam fakat 2 urun arasinda kaldim detayli incelemeleri yapamiyorum mobilden girsigim icin size guveniyorum lutfen bilen arkadaslar cericegim likteki 2 laptopu ibceleyiphangisi alinir diye bana net bir bilgi verirse ona karar kilicam yardimci olun linkler

cx61 ge70'nin yanına yaklasamaz

Cok net bir sonuc olmus tsklr peki size gore neden kiyaslanamaz yorumunuza bir aciklama bekliyorum

• ismailtuna İ kullanıcısına yanıt
    Gt740m ile seneye oyun oynamayazsın i7 işlemci olması bir şey değiştirmez zaten i5 her oyuna yeter.

Ayrıca ge70'te Turbo fan modu var ekran full hd ve gaming serisi bir notebook oyun için üretilmiş yani.
  • quote:

Gt740m ile seneye oyun oynamayazsın i7 işlemci olması bir şey değiştirmez zaten i5 her oyuna yeter.

Ayrıca ge70'te Turbo fan modu var ekran full hd ve gaming serisi bir notebook oyun için üretilmiş yani.

Tsklr siparisi veriyorum ozaman umarim soylediginiz gibi sorun yasaman cok sagolun

• quote:

quote:

Tsklr siparisi veriyorum ozaman umarim soylediginiz gibi sorun yasaman cok sagolun

Merak etme gayet basarılı bir cihaz hayırlı olsun
  • Bu Baslik altinda bu urunle alakali gorus almistim sizlerden arkadaslar laptopu aldim 10 gun sonra bozuldu simdi teknik servise gonderdim ayrica msi cantayida hepsiburada gondermedi mavi ledli mause yerine kirmizi ledli gonderdiler bakalim servis urun hakkinda bana ne diyecek 10 gunde oyle beklerim sanirim

• iyi bir marka aslında ama ? derler ya elektronik işi şans işi seninki de öyle olmuş herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

iyi bir marka aslında ama ? derler ya elektronik işi şans işi seninki de öyle olmuş herhalde

Benim gibi sansiz cok kisi var msi urunu alip servispoint icindw hic iyi seyler soylenmiyor bakalim ne diyecekler merakla ve sabirla bekliyorum kargo daha ellerine ulasmamis

• quote:

iyi bir marka aslında ama ? derler ya elektronik işi şans işi seninki de öyle olmuş herhalde

Seninkide öyle olmus derken
  • quote:

quote:

Seninkide öyle olmus derken

ismailtuna isimli kullanıcının kötü şansından bahsediyordum.... tavsiye edenlerden biri de siz olduğunuz için sizi de haberdar ettim.
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Elektronikte şans herzaman olacak

Apple alıp sıkıntı çekende cok Casper alıp hiç sıkıntı çekmeyende çok
  • quote:

Evet her markada olabilir boyle sorunlar önemli olan sorun olustuktan sonraki asamada teknik servisin ilgisi forumda msi teknik servisi icin pek iyi seyler soylenmiyor ayni zamanda msi urunler icinde cok arastirdim nerdeyse cogu kiside farkli sorunlardan surekli msi teknik servise gondermislet bende gonderdim sabirla bekliyorum bakalim surec ve cozum nasilmis sonuclar yazicam

• quote:

quote:

Evet her markada olabilir boyle sorunlar önemli olan sorun olustuktan sonraki asamada teknik servisin ilgisi forumda msi teknik servisi icin pek iyi seyler soylenmiyor ayni zamanda msi urunler icinde cok arastirdim nerdeyse cogu kiside farkli sorunlardan surekli msi teknik servise gondermislet bende gonderdim sabirla bekliyorum bakalim surec ve cozum nasilmis sonuclar yazicam

Servispoint genel olarak beğenilmiyor bende Monster öneriyorum o yüzden

• quote:

quote:

quote:

Servispoint genel olarak beğenilmiyor bende Monster öneriyorum o yüzden

İyi yapiyorsun sen fikrini soylerken bilgin varsa eger soranlara teknik serviside arastirin gibi temiz sagliklik bilgi verki gercekten duzgun yonlendirmis ol .. yardimci olmak iyidir duzgun bilgilerle servispoint asamalarinida yazicam belki sansim vardir servis konusunda.. umarim bu is sans isinede donusmez cunku oylede dusunsem sinirlerimi germiyor degil yani bekliyelim gorelim.. hep birlikte

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.