Şimdi Ara

msi ge70 2oe serisi Sorunlu gibi? [Sorunları Ekledim]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahibi olanlar buraya yazsın da şikayetlerimi yazcam tek bende mi var diye?

Bir Sıkıntı Var Windowsla İlgili de olabilir misal pc yi 20 saat açık oynamadan bıraktık gaming diliyle away olduk diyelim ondan sonra geri geldiğimde pc inanılmaz kasmış oluyor benim öyle böyle değil ama klasör açamıyorum kasmadan pc resetliyemiyorum anca power dan kapatabiliyorum başına gelen var mı

win 8 ?

Ayrıca mikrofon çok kalitesiz diyor herkes size de diyorlar mı yoksa benimkinde özel bir sıkıntı mı var

bir de kasa da çok parmak izi kalıyor ve :/ pc nin özelliklleri ne kadar iyiyse kasayı o kadar dandik yapmışlar

Ge 70 2oe

Birde Ekran Kartına 5 puan vermesi var tabi gtx 765 ?

buna karşın oyunlarda Hiçbir Sıkıntı yaşamadım yüksek grafik isteyen oyunlar da ama bunlar kafamı kurcalıyor beyler şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 13 Temmuz 2013; 19:09:27 >

• şu makineden ne şikayet ettin ha, windows 7 mikrofon driver.başkalarında yok ki acmıyorlar konu. sorun sende olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunları nelermiş anlatırmısın bende almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

şu makineden ne şikayet ettin ha, windows 7 mikrofon driver.başkalarında yok ki acmıyorlar konu. sorun sende olabilir.

valla hocam az kişi de var dedigin de doğru millet yazmıyor ki buraya aciz olmuş bir tek ben de mi var yoksa sıkıntılı mı üretim anlıyamadım?
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    arkadaş nasıl başlık o öyle.

yapıştırmışsın yaftayı cihaza milleti soğutuyor sun.

arkadaşlar bu cihazı Türkiye geldiğinde sanırım ilk alan ben oldum cihazda sorun yok win8 kullandığınız sürece bir sıkıntı yaşamazsınız. ha sorun hiçmi çıkmaz e tabiiki çıkar servisler bu günler içindir verirsin servise olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isamorgil -- 13 Temmuz 2013; 13:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isamorgil

arkadaş nasıl başlık o öyle.

yapıştırmışsın yaftayı cihaza milleti soğutuyor sun.

arkadaşlar bu cihazı Türkiye geldiğinde sanırım ilk alan ben oldum cihazda sorun yok win8 kullandığınız sürece bir sıkıntı yaşamazsınız. ha sorun hiçmi çıkmaz e tabiiki çıkar servisler bu günler içindir verirsin servise olur biter.

fanboyluk yapcaksan başka başlıga hadi .
  • istediğin cevabı alamayınca fan boy mu oldum ?

beki hepimiz MSI cıyız o halde :)
  • isamorgil İ kullanıcısına yanıt
    ok
    derdim bir cihazın satılması değil hatta bana ne şirket babamın değil sonuçta.

ama öyle bir başlık atıyorsunuz üstüne yaşadığınız sorunları yazmıyorsunuz peşinden de ben sorun yaşamıyorum deyince fan boy oluyorum.
    ne yapayım arkadaş cihaz masanın üstünde çalışıyor bir sıkıntı da yok ne diyeyim yani ?
  • quote:

derdim bir cihazın satılması değil hatta bana ne şirket babamın değil sonuçta.

ama öyle bir başlık atıyorsunuz üstüne yaşadığınız sorunları yazmıyorsunuz peşinden de ben sorun yaşamıyorum deyince fan boy oluyorum.
    ne yapayım arkadaş cihaz masanın üstünde çalışıyor bir sıkıntı da yok ne diyeyim yani ?

Dostum o zaman bana gıcıklık olsun diye millete bu pc yi ilk ben aldım taş gibi alet hiçbir sıkıntısı yok bu arkadaş sallıyor deme.Ben de asus un sahibi değilim sonuçta msi a b.k atıyım demi?bak oraya sorunlarımı teker teker yazmışım ha öyle diyip geçilecek sorunlarda değil.yazabilirdin yok hocam benim mikrofon gayet kaliteli çalışıyor seninkin de bir sıkıntı var ya da benim ekran kartıma windows 8 puan verdi 5 puan vermesi ilginç gerçekten vs diye.. Ben de gitmişim 3 milyara pc almışım .ee Dolayasıyla insan birazcık birşeyler bekliyor yani ...
    ilk mesajınızı değiştirdikten sonra gelip bak ben oraya yaşadığım sorunları yazmışım diyorsun.

daha bu başlığı ilk açtığında yazmış oldukların ile şu an yazdıklarının hiç alakası yok. sen şimdi böyle yapınca ben ne diyeyim bilemedim. beş dk sonra bam başka şeyler yazmayacağın ne malum ?

neyse size sorunlarını ile kolay gelsin. inşallah en kısa sürede çözüme ulaşırsınız.
  • quote:

ilk mesajınızı değiştirdikten sonra gelip bak ben oraya yaşadığım sorunları yazmışım diyorsun.

daha bu başlığı ilk açtığında yazmış oldukların ile şu an yazdıklarının hiç alakası yok. sen şimdi böyle yapınca ben ne diyeyim bilemedim. beş dk sonra bam başka şeyler yazmayacağın ne malum ?

neyse size sorunlarını ile kolay gelsin. inşallah en kısa sürede çözüme ulaşırsınız.

İlk başta farkındaysan msi ge70 sahibi arıyordum sorunlarımı paylaşmak için sen direk konuya atlayıp bana sataştın hocam neyse ramazan gerginliğine veriyorum.Eyv Teşekkür Ederim.Sen de Taş gibi pcnle ultralarda ak oyunlarda inşallah
  • MSI ın GT serisi hariç bütün kasaları dandiktir ve çok ısınır.
    Bİr kasa yapmayı beceremedi şu adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

MSI ın GT serisi hariç bütün kasaları dandiktir ve çok ısınır.
    Bİr kasa yapmayı beceremedi şu adamlar.

GT lerde cok pahali hocam en az 4.000. mecburen diger serilere yoneliyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmiyorsan win8'i lisansları değişebiliriz

Kasayı begenmeyenler, aynı fiyata daha iyisi varsa onu tercih edin. gt555m ile şu ana kadar hiç problem yaşamadım, kardeşimin acer'i kullanıyordum, onun yanında fıstık gibi laptop, i5 430m+hd5650 ile crysis oynarken wasd tuşlarını tutamıyordum, şimdi saatlerce oyun oynadığımda bile rahatsız edici değil. Ayrıca piano black olup iz yapmayan bir ürün söyleyin.
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    asus.
    Örnek model ver, ayrıca düzgün cevap yaz
  • Benim bu bilgisayarla ilgili tek sıkıntım nvidia'nın resmi sitesinden indiridğim güncel driverı yükleyememem. Mecbur MSI'ın sitesindeki eski driverı kullanıyorum. Onun dışında bilgisayardan çok memnunum. Soğutması, kasası, dizaynı, performansı her şey çok iyi. Ha bir de tuş takımındaki bir iki tuş zor basıyor. Ama bu benim ürünümle alakalıdır herhalde. Bütün ürünlerde olduğunu zannetmiyorum.
  • bende geçen hafta aldım ge70 hızlıaldan ama daha kullanmak nasip olmadı klavye bozuk geldi pazartesi servise verdim servisten onay çıkmış bakalım bugün yarın yurtdışından da onay gelir değişecek laptop, servis konusunda çok fazla sıkıntı yaşamadım ama daha yeni gelen bilgisayarda klavye de sorun olması ve f5 tuşunun gömülü gelmesi ister istemez hevesi kırdı :)
  • Kasılma sorunları Crackli Win 8 kurmaktan kaynaklanıyor (6 kez tecrübe ettim :)). En iyisi lisanslı windows 8 alıp kurmak. Windows 7 kurmayı denemeyin ekran kartı düzgün çalışmıyor.
    WinSAT puanlamada GTX765m kullanılmıyor işlemci üstünde bulunan entegre grafik üstünden işlem yapılıyor.
    Oyunların düzgün açılması için sağ tıklayarak grafik kartını değiştirerek çalıştırmanız gerekiyor. Aksi takdirde bazı oyunlar Intel üstünden işlem yapmaya çalışıyor. Yeni çıkan bir çok oyunu test ettim. Ultra grafiklerde kasan bir oyun henüz çıkmadı.
    Önemli not Makineyi kapattıktan hemen sonra monitörü kapatmayın monitörün ömrünü ve görüntü kalitesini mahvedebilirsiniz. Tabi hemen olmuyor zaman içerisinde eski kaliteden uzak düşüyor. DAha önceki laptopumda başıma geldi. Şimdi emekliye ayrıldı :)

Parası olan varsa kesinlikle GT70 SuperR2 'ye yönelsin ama yok GT70'lerin normal modellerini alacaksa hiç gidip boşa 4600 gibi uçuk bi rakam vermesin bu GE70 2OE hemen hemen aynı kalitede (Kasa ve Klavye hariç.). Evet kasa parmak izi tutuyor ona yapacak birşey yok maalesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.