Şimdi Ara

msi ge63vr 7rf ile msi ge73vr 7rf arasinda kaldim farklar nelerdir hangisi onerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba msi ge63vr 7rf ile msi ge73vr 7rf arasinda kaldim farklar nelerdir
    hangisini onerirsiniz?

• alinmistir konu silinebilir.
  • Hangisini aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mural555

Hangisini aldınız?

msi ge63vr 7rf aldım hocam
  • Nasıl memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mural555

Nasıl memnun musunuz?

hocam acıkcası detaylı kullanamadım henuz ama cod ww2 en yuksek ayarlarda cok guzel performans verıyo.almak ısteyen arkadaslara yardımcı olmaya calısırım baska sorunuz varsa
  • Elinde ne gibi oyunlar var, mümkünse battlefield 1, cs go, lol gibi oyunların en üst ayarlarda verdiği fps değerlerini yazar mısın? Ben de 17 inch'lik ge73 modelini düşünüyorum araştırıyorum fakat gtx1060 ekran kartlı modellerinin fiyatının düşmesini bekliyorum. Bu arada hangi ekran kartı modeliyle aldığını da paylaşırsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda Ka

Elinde ne gibi oyunlar var, mümkünse battlefield 1, cs go, lol gibi oyunların en üst ayarlarda verdiği fps değerlerini yazar mısın? Ben de 17 inch'lik ge73 modelini düşünüyorum araştırıyorum fakat gtx1060 ekran kartlı modellerinin fiyatının düşmesini bekliyorum. Bu arada hangi ekran kartı modeliyle aldığını da paylaşırsan sevinirim.

hocam ge63vr 7rf benımkının modelı 1070 ekran kartı var.dedıgım gıbı cod ww2 oynadım bıtırdım en yuksek ayarlarda sorunsuz oynadım baska oynayacagım oyunlarda da bılgı verırım sıze
  • Teşekkürler, 1070'in gayet iş göreceğini düşünüyorum zaten güle güle kullanın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.