Şimdi Ara

MSI GE63/73 VR 7RF RAIDER ( GTX 1070 ) İNCE VE ŞIK TASARIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
9.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şu an 1070 li olarak şunu almaya karar verdim

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B06XSBQZXR/ref=dp_ob_neva_mobile
    Link açılıyor mu bilmiyorum ama kısaca yazayım msı GE72MVR
    Amerika da hiç tanıdık olmadığı için kargo dahil 2035 dolar
    Ne dersiniz, çok mu para vermiş olurum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukk44 -- 26 Ağustos 2017; 4:2:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

Ben şu an 1070 li olarak şunu almaya karar verdim

Tasarımı çok hoşuma gitmedi
    Kalın geldi gözüme ama soğutma yönünden belki daha iyidir onu araştırıcam
    Ekranı 5ms diğerinde ise 3ms Aradaki farkı göz göremez belki ama yazayım istedim

1700 dolar yazıyor linkte ? kargo dahil nasıl 2035 oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

quote:

Ekranı 5ms diğerinde ise 3ms Aradaki farkı göz göremez belki ama yazayım istedim

kargo ve vergi 336 dolar
    bundan başka malatyaya gelebilen bulamadım

• quote:

quote:

quote:

kargo ve vergi 336 dolar
    bundan başka malatyaya gelebilen bulamadım

Vergi olayını unutmuşum

• arkadaşlar geçen hafta hepsiburada indiriminden GT73-EVR titan modelini aldım 1070 li ekran kartı bana 9 bin tl ye maloldu ama her kuruşuna değer ısınma vs kesinlikle yok herkese öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar geçen hafta hepsiburada indiriminden GT73-EVR titan modelini aldım 1070 li ekran kartı bana 9 bin tl ye maloldu ama her kuruşuna değer ısınma vs kesinlikle yok herkese öneririm

Tavsiyeniz için teşekkürler , o kadar kalın laptopda ısınma olması düşünülemezdi

aldığınız cihaz bu mu?http://www.hepsiburada.com/msi-gt73evr-7re-titan-831xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1070-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB000006OJN6

Birde panel IPS kadar canlı mı? Görüşünüzü merak ediyorum ZİRA aynı paneli yakından gördüğümde görüş açısında ve canlılıkta hiç bi sıkıntı yoktu ... Oyunlarda siyah tam siyah mı? Netlik , canlılık nasıl?

şu videoda bi örnek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 27 Ağustos 2017; 13:0:38 >

• Merhaba G73vr 7rf modelini alan var mı ? memnun mu laptoptan ? MSI GT73VR 7RE bu laptopla aralarında kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saxebluee

Merhaba G73vr 7rf modelini alan var mı ? memnun mu laptoptan ? MSI GT73VR 7RE bu laptopla aralarında kararsız kaldım.

Bende sizin gibi ikilemdeyim şuan.... Sıcaklık değerlerini bekliyorum....GE73VR Forumdan bi arkadaş satın aldı ama daha geri dönüş yapmadı...Bayram sonrasını bekliyorum tahminimce o zaman mesaj atacak

• temel farkları şu şekilde MSI GT73EVR 7RE-831XTR VS MSI GE73VR 7RF-035XTR

http://www.epey.com/laptop/karsilastir/87751-89202/msi-gt73evr-7re-831xtr_msi-ge73vr-7rf-035xtr/farklari/
  • quote:

temel farkları şu şekilde MSI GT73EVR 7RE-831XTR VS MSI GE73VR 7RF-035XTR

http://www.epey.com/laptop/karsilastir/87751-89202/msi-gt73evr-7re-831xtr_msi-ge73vr-7rf-035xtr/farklari/

Karşılaştırma linki için çok teşekkürler.Peki soğutma sistemleri hakkında ne düşünüyosunuz ? Birinde titan soğutma var 10 boru diğerinde 7 bariz bi fark olur mu ?

• Saxebluee S kullanıcısına yanıt
    Matematik yaparsak bi fark var , bu fark ne kadar işlevsel onu tam bilemiyorum .... Eğer ge73vr 70 derecelerde kalıyorsa normal fan hızında o zaman tercih ederim kendim ...

gt73 evr için youtube üzerinde oyun oynarkenki sıcaklık değerleri 65 derecelerde geziyor ve bu değer çok iyi ( bu değer normal fan hızında alınan değerki bu dahada güzel tarafı )

ge73vr için henüz sıcaklık değerlerini gösteren bi inceleme gelmedi bu arada , beklemedeyiz
  • Tamam bende beklemedeyim o zaman mesaj attığınız arkadaşı konuya etiketlerseniz çok güzel olur gördüğü zamanburaya gelip aydınlatabilir bizi.Kasası biraz daha ince ge73vr nin biraz daha sıcak olcaktır diye düşümüyorum.Diğerinin sıcaklık videosunh nerden izlediniz link atma şansınız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saxebluee

Tamam bende beklemedeyim o zaman mesaj attığınız arkadaşı konuya etiketlerseniz çok güzel olur gördüğü zamanburaya gelip aydınlatabilir bizi.Kasası biraz daha ince ge73vr nin biraz daha sıcak olcaktır diye düşümüyorum.Diğerinin sıcaklık videosunh nerden izlediniz link atma şansınız var mı ?

Burdada ssd değişim videosu var ..... Bu cihaz al kurtul bi cihaz olmuş 5 sene rahat götürür ... Isınma yok , kasma yok , tek sıkıntısı kalın oluşu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 2 Eylül 2017; 20:47:13 >

• quote:

Çook teşekkürler paylaşım için yalnız ufak bi şey dikkatimi çekti bizim baktıgımız gt73evr attığınız videolar gt73vr aynı mı tamamen ikiside ?

• Kasalar aynı , EVR yeni piyasaya sürülmüş bi cihaz anladığım kadarıyla , msi sitesinden detaylı bakmak lazım
  • quote:

Evet kasalar aynı ve kasa büyük bi kasa acaba ge73vr aynı performansı ve soğutma ses vs. Tatmin edicek mi :) ona göre hemen ikisinden birini internetten sipraiş vercem.Bu cihazları canlı olarak nerden inceleyebiliriz acaba ?

• Saxebluee S kullanıcısına yanıt
    ge73 vr bunu BOSTANCI / VATAN BİLGİSAYAR şubesinde görebilirsiniz.... diğerini ise net bilmiyorum ... Yine aynı mağazada gt73 evr stokta gözüküyor ama teşhir olarak masalarda duruyor mu onu bilmiyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 3 Eylül 2017; 4:4:5 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.