Şimdi Ara

MSI GE63/73 VR 7RF RAIDER ( GTX 1070 ) İNCE VE ŞIK TASARIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
9.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bostanci vatanda inceledim ben. Hatta o gun dukkandaki ilk kutuyu yanimda actilar. Aklim kalmadi degil.
  • 2Berk kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bende avrupa yakasındakilere bakıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Naptın hocam aldın mı bilgisayarı..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Naptın hocam aldın mı bilgisayarı..

şimdilik hayır inceleme için bostancıya gittim gerçekten tasarım olarak EFSANE cihaz

fakat 10.600 tl bu donanıma verilmez o yüzden amerikadan alacağım gibi daha doğrusu forumdaki birisi vasıtasıyla komisyon karşılığı getirteceğim ...

şunu düşünüyorum almak için

https://www.amazon.com/dp/B073R47N2V?m=A2TC87EJKQMY9O&ref_=v_sp_detail_page&th=1

5950 tl ye denk geliyor , arkadaşada getirme parası vereceğim her türlü vatandaki cihazdan karlı olacak ... ekran olarak 17 farkı olacak ramler aynı bi tek vatandaki 256 ssd benim alacağımdakide 128 .....

• MSI GE63/73 VR 7RF RAIDER  ( GTX 1070 ) İNCE VE ŞIK TASARIM

MSI GE63/73 VR 7RF RAIDER  ( GTX 1070 ) İNCE VE ŞIK TASARIM

MSI GE63/73 VR 7RF RAIDER  ( GTX 1070 ) İNCE VE ŞIK TASARIM

Aynı fikirdeyim dostum bende amazondan almak istiyorum fakat Türkiyeye sınır 1700 dolar en fazla getirecek ri olsa keske bize..

Vatan daha ürünü bilmediği için ucu koymuş ismi bile yanlış sitede 17 inc Modeli 8-9 arası satılkr satılır ye düşünüyorum eylülde.

• quote:

Aynı fikirdeyim dostum bende amazondan almak istiyorum fakat Türkiyeye sınır 1700 dolar en fazla getirecek ri olsa keske bize..

Vatan daha ürünü bilmediği için ucu koymuş ismi bile yanlış sitede 17 inc Modeli 8-9 arası satılkr satılır ye düşünüyorum eylülde.

ekran ips mi hala çözemedim ama vatandaki arkadaş isbat ederek ips olduğunu söyledi yani ekranı öne doğru yatırdı ve yazılar net gözüküyor eğer ips olmasaydı net gözükmezdi dedi TN panel hiç görmediğim için doğrudur dedim ...Panel kodunu özellikle aldım şimdi bakınıyorum detaylarına Gittiğimde telefondan internete bağlanarak everest mobil indirdim full sürüm olsayda daha detaylı olurdu bilgiler

Birde tek sıkıntım enter tuşunun alıştığımız büyüklükte olmaması , açıkcası rezalet bi tasarım hatası olmuş o tuş .... Elim yazı yazarken enter tuşunun üstündeki zımbırtıya çarptı kaç kere , buda zamanla alışılacak bi şey ama yinede olmamış orası ... Yeri gelecek ÇAT diye enter tuşuna basmak isticem

Hocam ekran kesinlikle tn fakat özel bi tn panel görüş açısı yüksek msi modellerinde kullanılan bi panel. O konuda emin olablir bilirsin çok fazla video ve yazı okudum.

Sesi denedin mi laptobun yarısı ses sistemi incelemelerde gördüm

• quote:

Hocam ekran kesinlikle tn fakat özel bi tn panel görüş açısı yüksek msi modellerinde kullanılan bi panel. O konuda emin olablir bilirsin çok fazla video ve yazı okudum.

Açıkcası masadan söküp boş bi yerde denicektim her şeyi zaman yoktu , cumartesi veya pazar günü yeniden gidicem o zaman hem dış ses hemde hifi sesine bakıcam

panel'in g-sync desteklememesi kötü olmuş, gt62vr 7re dominator pro modelinde g-sync desteği var, fiyatı da 8-9 bin civarında, sizce daha mantıklı değil mi? 120hz panelde g-sync ne kadar önemli acaba? herkes olmazsa olmaz diyor, siz ne düşünüyorsunuz?
  • g-sync daha önce görmedim , bilmiyorum

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/otomobillerden-ilham-alan-dizustu-bilgisayar-msi-raider--126832756

TN miş

120 hz ips yok zaten dizüstülerde..

enter tusuna alısırsın 1 haftada sıkıntı etme bence.
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    En son dizüstüm gtx580m idi ondan sonra çıkan yenilikleri takip edemedim , dediğiniz doğruymuş

yalnız vatandaki ekranda buğulaşma vardı , bir daha baktığımda dikkatli bakıcam dizüstüne ...

• tn panel olması kötü olmuş, msi gs63vr 7re modeli var birde gtx 1070 max-q ekran kartlı bu modelde panel ips olarak belirtilmiş, g-sync yine yok, ben ge62vr raider, gs63vr 7re ve gt62vr dominator pro (ips panel ve g-sync) arasında kaldım :( unutmadan birde gtx 1080 max-q gpu'lu asus rog zephyrus var (ips panel ve g-sync) amerika fiyatı 2699 dolar, Türkiye'ye tahmini Eylül gibi gelecek ama 12-14 bin arası olur diye düşünüyorum, acaba hangisi alınmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi_boy2006 -- 8 Ağustos 2017; 12:16:9 >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Tn panel daha önce hiç kullanmadım ilk kez bu modelde denk geldim , FAKAT görüş açısı bakımından hiç bi sıkıntı yoktu cihazda , paneli öne doğru eğipte beraber baktık vatandaki personelle , görüntüde bi değişiklik yoktu , renk canlılığıda masaüstünde güzeldi , oyunlarda tn panel ne kadar iyi veya kötüdür bilemiyorum... Asusu ben eledim gibi hem fiyatı fazla hem klavyesi altta kalıyo hemde ısınıyor... Gtx1080 max q ile 1070 arasında aman aman bi fark yoktu diye hatırlıyorum ...

evet hocam bende sizin gibi düşünüyorum, asus'un tasarımı çok hoşuma gitmişti ama ısınma sorunu, alt kapağının açılması ilerde sorun teşkil edebilir ve fiyatı beni biraz caydırdı, msi raider'ın ekranı ile ilgili olarak ips bir panelle yan yana kıyaslama şansınız olabilir mi? ben burda tüm vatan bilgisayarı gezdim ama bu model daha gelmemiş, birde anlamadığım, asus'un ekranı da 120 hz 3 ms ama ips panel diye lanse edildi, bu nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi_boy2006 -- 8 Ağustos 2017; 13:41:10 >
  • 120hz olup ips olan daha yokmuş diye duydum erdi özüağdan , asus kendine has bi şeyler üretmiş olabilir , yabancı forum sitelerine bakmamız lazım ordan bulabiliriz ... Karşılaştırna işini gidince yapacağım inş ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.