Şimdi Ara

MSI GE620DX-801XTR, İSİM YAZDIRMAK İÇİN SON 2 GÜN. 'YENİ MODEL' TOPLU ALIM SAYFASI (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.880
Cevap
12
Favori
134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isınma furyası nasıl bir olay anlamadım.ben aldığı günden nu yana sorunsuz kullanmaktayim lakin ısınma konusunda şikayet eden lerin neye dayanarak belirtiyorlar.oyunda oynadım film de izledim ama öyle aman aman pc yanıyor gibi bir durumla karşılaşmadım hangi notebookta ısınma olmuyor yada fan sesi gelmiyor burda öyle abartılacak bir ısınma sorunu yok almayı düşünenler varsa bu konuda sorun yasayacaklarini sanmıyorum.alacak olan ların bu konuda sorun yaşayacaklarını sanmiyorum.fiyat verformans konusunda gerçekten hakkını veren bir pc.aynı özellikte başka markalarda fiyatları daha yüksek bu fiyata alnabilirligi en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harici bir LCD monitör ile laptop u deneyen oldu mu acaba? ya da sizce nasıl bir performans verir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Isınma furyası nasıl bir olay anlamadım.ben aldığı günden nu yana sorunsuz kullanmaktayim lakin ısınma konusunda şikayet eden lerin neye dayanarak belirtiyorlar.oyunda oynadım film de izledim ama öyle aman aman pc yanıyor gibi bir durumla karşılaşmadım hangi notebookta ısınma olmuyor yada fan sesi gelmiyor burda öyle abartılacak bir ısınma sorunu yok almayı düşünenler varsa bu konuda sorun yasayacaklarini sanmıyorum.alacak olan ların bu konuda sorun yaşayacaklarını sanmiyorum.fiyat verformans konusunda gerçekten hakkını veren bir pc.aynı özellikte başka markalarda fiyatları daha yüksek bu fiyata alnabilirligi en iyisi

diğer kullanıcı gurubunda ben bi resim ekledim.bende işlemci 96 ya kadar cıktı ama herkeste var demiyorum.bende oldu.elbette her laptop ısınır oyunlarda ama bende fazla ısındı.furya değil yani.

• Soğutucu kullanmiyorum dediğim gibi fan sesi kiminde gerçekten takıntılı bir olay kiminde tm tersi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernuynk

Harici bir LCD monitör ile laptop u deneyen oldu mu acaba? ya da sizce nasıl bir performans verir?

102 cm lcd de bir kaç gecedir hd film izliyorum sorunsuZ berrak ve akıcı.
    Sende nasıl bir ısınma olayıdır anlamış değilim eğer hatalı veya sorunlu olduğunu düşünüyorsanız firmayla iletişime geçin.

• quote:

quote:

Harici bir LCD monitör ile laptop u deneyen oldu mu acaba? ya da sizce nasıl bir performans verir?

Sende nasıl bir ısınma olayıdır anlamış değilim eğer hatalı veya sorunlu olduğunu düşünüyorsanız firmayla iletişime geçin.

zaten gönderdim servise suan inceliyorlar.bugun telefonla görüşüp ısındıgı oyunları söyledim.zaten oyun kurulu gönderdim bizde bi deneyip test edelim ona göre değerlendiririz dediler.suan onlardan cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligulcan7

quote:

quote:

zaten gönderdim servise suan inceliyorlar.bugun telefonla görüşüp ısındıgı oyunları söyledim.zaten oyun kurulu gönderdim bizde bi deneyip test edelim ona göre değerlendiririz dediler.suan onlardan cevap bekliyorum.

Umarım sorununuzu cozerler de pc nize kavusursunuz.ayrontilari paylasirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım sorununuzu cozerler de pc nize kavusursunuz.ayrontilari paylasirsiniz

inş özerler.buradada durumu bildiririm.

• arkadaşlar nova bilgisayardan alışveriş yapacağımda güvenilir mi acaba?siteleri biraz dandik gibi duruyorda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azazel_666

bende i7 için bekliyorum ama acaba ivy bridgeler için kampanya olur mu

Onu bilemeyiz o firmanın kendisine kalmış birşey.. Mesala moonsterde kampanya var indirimli alıyorsun parayı şimdiden ödemyee başlıyrosun bilgisayar ise temmuz gibi felan geliyor.. O yüzden bekleyebilirim diyorsan olur yoksa öbür türlü iki ay gibi bekleyeceksiniz ama ıvylerin fiyatları çok yüksek çıkıcakmış.. duyduğuma göre 2500 gibi cuzi rakamdan başlar 5 milyara kadar yolu var.. O yüzden almak isterseniz şu anki serilree bakınız derim.
  • servis fanı temizlemiş bi sorun yok diyorlar.yarın elimde olur.bakalım düzelme olacakmı?
  • arkadaşlar hayatımın hatasını yaparak ge620dx 800xtr'yi (i7 li model) aldım. kullandığım en gürültülü notebook. servise gönderdim ama bir problemi yok dediler. en yavaş devirde çalıştığında bile çok gürültü çıkarıyor. sanırım hava sesi ve yanında harddisk ve fan sesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neod -- 2 Mayıs 2012; 19:18:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermes_01

arkadaşlar nova bilgisayardan alışveriş yapacağımda güvenilir mi acaba?siteleri biraz dandik gibi duruyorda.

Güvenilirdir. Ankaralılar iyi bilir bu firmayı. Yüzyüze gidip alışveriş yapmışlığım çok oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermes_01

arkadaşlar nova bilgisayardan alışveriş yapacağımda güvenilir mi acaba?siteleri biraz dandik gibi duruyorda.

pcdepo daha ucuza satıyor emin ol :)
  • PC depo ucuza satıyor ama.. Satın almaya tıkaldığımızda işler değişiyor bunu sanırım uğur kardeşimiz(Rocker35)Söylemişti.. Öyle hatırlıyorum Fiyatı devamlı değişiyor bir düşüyor bir yükseliyor ayrıca fiyat dengesizliği var bunda..

Şu an tabiki bilemeyeceğim.
  • quote:

servis fanı temizlemiş bi sorun yok diyorlar.yarın elimde olur.bakalım düzelme olacakmı?

hocam son durum ne Fan temizlendimi değiştimi fark varmı soylersenız msı servisi hakkında fikrimiz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

servis fanı temizlemiş bi sorun yok diyorlar.yarın elimde olur.bakalım düzelme olacakmı?

hocam son durum ne Fan temizlendimi değiştimi fark varmı soylersenız msı servisi hakkında fikrimiz olur

fan temizlendi.işlemci yüzdesini düşürünce cok ısınmıyor.normal değerde kalıyor.
  • Aarkadaşlar 1.5 ay önce MSI-GE620DX-800XTR modelini aldım. Güzel cihaz. i7 işlemcili windows7'li modeli bendeki. Mühendisim çözümleme işleri çin kullanacaktım fakat yetersiz geldi model işimi görmedi haliyle satıyorum cihazı. Almak isteyen varsa haberi olsun. Sıfırdan pek farkı olmayan bir model. Sadece aldığımda üzerindeki etiketleri söktüm. Sevmem pek o yüzden, eksik olarak sayan olabilir belki bunu Alakasız olacak belki ama ilgilenen olursa linki aşağıda;

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=61157728
  • arkadaşlar bu notebooku alıp ssd takan var mı? eğer takılabiliyorsa yardumcı olabilir misiniz. yardımlarnız için teşkkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleagasi14

arkadaşlar bu notebooku alıp ssd takan var mı? eğer takılabiliyorsa yardumcı olabilir misiniz. yardımlarnız için teşkkür ederim.

Bu ve diğer konuda geçmiş mesajlara bak bu konuda çok fazla yazıldı çizildi. Çok temiz bilgiler mevcut. Ancak yeniden kimse yazmaz. Araştırman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.