Şimdi Ara

MSI GE620DX-651XTR | KULLANICILAR KULÜBÜ | İNCELEME | GENEL BAŞLIK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
4
Favori
55.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iLsrt

quote:

Orijinalden alıntı: Bryan7

Hayırlı olsun bilgisayarın kardeşim.

Bugün aynı pc den bende aldım ancak pilini bir türlü takamadım bunun püf noktası nedir?
    Pil bir türlü tam yerine oturmuyor sen nasıl taktın?

Teşekkürler

Pil ömrü nedir. kac saat gidiyor. Hayırlısı olsun.

Henüz bataryada kullanma imkanım olmadı..kullanınca yazarım.

Laptop'un ekranı gerçekten harika , Battlefield 3 , Crysis gibi oyuları kuracağım bu gece bakalım yüksek ayarlarda neler olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bryan7 -- 17 Ocak 2012; 21:08:19 >

• Arkadaşlar Manisada oturuyorum İzmir bana hemen 15 dk İzmir de laptopu görebileceğim bir firma var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

Arkadaşlar Manisada oturuyorum İzmir bana hemen 15 dk İzmir de laptopu görebileceğim bir firma var mı ?

wallahi bende ızmırdeyım satan fırmayı gectım kullanan arkadaş varsa ona bile razıyım bi çay ısmarlayım ona bi test edeyim deneyim oyunlardaki performansını filan sıcaklıgını göreyim var mı izmirli kullanan?
  • internetten bir araştırma yaparak öğrenebilirsin. msi in sitesinden falan bir bak bakalım var mı ?
  • Arkadaşlar Bilgisayar bugun geldi camera dravırı yok piyasada sitedede yok msı i5 işlemci gönderirseniz yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Arkadaşlar Manisada oturuyorum İzmir bana hemen 15 dk İzmir de laptopu görebileceğim bir firma var mı ?

wallahi bende ızmırdeyım satan fırmayı gectım kullanan arkadaş varsa ona bile razıyım bi çay ısmarlayım ona bi test edeyim deneyim oyunlardaki performansını filan sıcaklıgını göreyim var mı izmirli kullanan?

Mecbur görmeden alıcağız o zaman olabildiğince bir arkadaş bilgisayarın fotoğraflarının yakından çekmiş orada bayağı net gözüküyor ama gene de bizde yakından görüp alsak iyi olacak en son görmeden internetten telefon kılıfı almıştım ve hiç memnun kalmadım bunda da öyle olur diye korkuyorum uğraşmayalım tekrar

• Arkadaşlar GE620 dx alan arkadaşlar ilk mesaja konuyu açan arkadaşa isimlerini yazdırırlarsa seviniriz.Bu arada MSI GE651 DX değil MSIGE620DX-651XTR olmayacak mı başlık ?
  • Merhaba arkadaşlar MSI GE620DX-651XTR İ5 sonunda aldım yanında bi tane daha 4 gb kington ram aldım

ve cihaz bugun geldi sistemi felan kurdum bide ne görim cihazın arkasında etiket var vidanın üstünde yazıyorki açıldıgında servis dışı ama bana aldıgım yer öyle bişey demedi sorduğumda takılır dedi ?

bellek takan varmı bu cihaza ?
  • quote:

Arkadaşlar GE620 dx alan arkadaşlar ilk mesaja konuyu açan arkadaşa isimlerini yazdırırlarsa seviniriz.Bu arada MSI GE651 DX değil MSIGE620DX-651XTR olmayacak mı başlık ?

Çok teşekkürler uyarın için, düzelttim hemen :)
    Ve evet isimlerimizi yazabiliriz isterseniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir3428

Merhaba arkadaşlar MSI GE620DX-651XTR İ5 sonunda aldım yanında bi tane daha 4 gb kington ram aldım

ve cihaz bugun geldi sistemi felan kurdum bide ne görim cihazın arkasında etiket var vidanın üstünde yazıyorki açıldıgında servis dışı ama bana aldıgım yer öyle bişey demedi sorduğumda takılır dedi ?

Benim bildiğim bütün cihazlarda bu böyledir. Açıldığı an garantisi gider. Ama RAM olayı belki kapsam dışı olabilir, o konuda fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoda

quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

öncelikle hayirli olsun bende almayi düşünüyorum bu ürünü ancak sadece internette satiliyor ürün gidip bir teknoloji marketinde inceleyemicez inceleme fırsati olsa güzel olurdu msi nin garantisine hangi firma bakıyor servisi yaygınmı acaba herhangi bir arizada ürünü başka sehire yollamak baya sorun olur gibi.

evt bencede bu soruya bı cevap verebilirmisiniz babamla alıcağım o da illa görüp alalım dıyo ? Nerdn bakablrız.. Afyon ve çevresinde bir yerde görüp alma şansımız var mı?

i7'lisi bende var görmek istersen özelden mail adresini gönder oradan yazışalım pm atamıyorum. ANS'de öğrenciyim Afyon Valiliğinin arkasındaki kampüs erkek öğrenci yurdunda kalıyorum istersen gel göstereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prinko06 -- 18 Ocak 2012; 0:37:14 >

• quote:

Arkadaşlar Bilgisayar bugun geldi camera dravırı yok piyasada sitedede yok msı i5 işlemci gönderirseniz yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum

Onu ben de bulamamıştım ama sanırım şöyle yapmıştım. Fn tuşuyla F6'ya basıp kamerayı aktif et. Aktif edince Windows kendiliğinden tanıyıp kurmuştu driver'ı hatırladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niste

quote:

Merhaba arkadaşlar MSI GE620DX-651XTR İ5 sonunda aldım yanında bi tane daha 4 gb kington ram aldım

Benim bildiğim bütün cihazlarda bu böyledir. Açıldığı an garantisi gider. Ama RAM olayı belki kapsam dışı olabilir, o konuda fikrim yok.

yokya acarlarda yok ben şimdi siteye mail attım bu ramı ne yapcam diye iada edebilcekmiyim diye çünkü bana takabilirsiniz garanti dışı olmaz denildi.

bide camera drayvırı yok hiç bir yerde varsa yollarmısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Niste

quote:

Arkadaşlar Bilgisayar bugun geldi camera dravırı yok piyasada sitedede yok msı i5 işlemci gönderirseniz yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum

Onu ben de bulamamıştım ama sanırım şöyle yapmıştım. Fn tuşuyla F6'ya basıp kamerayı aktif et. Aktif edince Windows kendiliğinden tanıyıp kurmuştu driver'ı hatırladığım kadarıyla.

tamam saol deniyecem
  • quote:

Kardeş imzan kural dışı.
  • Ve evet az önce "Dirt 3" oyunu için Steam aktivasyon kodum geldi mailime, yihuuuu! :D Şimdi indiriyorum :)

MSI GE620DX-651XTR | KULLANICILAR KULÜBÜ | İNCELEME | GENEL BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niste -- 18 Ocak 2012; 4:19:01 >
  • Yarın büyük gün, büyük ihtimal siparişi vereceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YDG

Yarın büyük gün, büyük ihtimal siparişi vereceğim..

ben de almak istiyorum inşallah en kısa zaman da alırım :))
  • Arkadaşlar umarım sorunsuz bi şekilde bi an önce alır aramıza katılırsınız :) Alanlar lütfen görüşlerini, yorumlarını, bilgisayarda buldukları artı ve eksileri yazarsa çok iyi olur. Yeni alacaklara da fikir vermiş oluruz. Test yaparsanız yada oyun çalıştırırsanız falan buraya yazın mutlaka :)
  • Battlefield 3 oynadım ayarları yüksek olarak 2 saat boyunca sorunsuz..oyundan çıktıktan 5-6 dakika sonra fan normal çalışma hızına döndü.

Yeni laptop alacak arkadaşlar bütçeniz yeterliyse mutlaka bu laptop ön planda olmalı..HD ekranına baktıkca bakası geliyor insanın..:)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.