Şimdi Ara

MSI GE620DX-651XTR | KULLANICILAR KULÜBÜ | İNCELEME | GENEL BAŞLIK (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
4
Favori
55.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu cihazı kullanan arkadaşlar, battle field 3, assasins creed, medal of honor daki performansı ve 4-5 saat oynadıktan sonra ısınma durumu nedır? biliyosunuz bu oyunlar guncel ve gerçekten iyi özellik isteyen oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

bu cihazı kullanan arkadaşlar, battle field 3, assasins creed, medal of honor daki performansı ve 4-5 saat oynadıktan sonra ısınma durumu nedır? biliyosunuz bu oyunlar guncel ve gerçekten iyi özellik isteyen oyunlar

Ben daha bilgisayarı almadım ama 4-5 saat oynadıktan sonra elbette ısınacaktır ama çok fazla sorun yaşatacağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoda

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilanth

beyler linkteki monster ile bu msi arasında kaldım, arada sadece 200 lira fark olmasina karşın sistem olarak i7si ve gtx560m'i ile msi'a adeta fark atiyor. fakat gerek monster ile çok fazla kişinin sorun yaşaması gerekse 16mart teslim tarihi gözümü korkutuyor.birçok kişi 2 seneden sonrasini görmenin zor olduğunu belirtiyor.fikirlerinizi acil olarak belirtirseniz sevinirim. Monster;
    http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=353622&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Ben alma derim. Çok riskli. Sorun yaşayanlar çok. Belki çok iyi bir markadır ama bence o riske değmez. Kalite kalitedir ;)

ama aradaki 200 liraya rağmen, performans bakimindan ciddi bir üstünlük var, tek sıkıntım 2yıl süresince bir sıkıntı çıktığında bana direk kullanıcı hatasi deyip kestirip atarlar mi? samsung laptopum kendi zahmetlerim sonucu açilamaz hale gelmesine rağmen içini komple değiştirip 1 kuruş istememişlerdi :D
  • Arkadaşlar 10 gün içinde msi in i5 modelinden alıcam bende fakat şu laptop ile lcd televizyonu birbirine nasıl bağlıyoruz biraz anlatabilecek olan olursa sevinirim.Sadece hdmı kablosu yetiyor mu başka kabloda takmak gerekiyor mu bağlanışını falan anlatan olursa sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

Arkadaşlar 10 gün içinde msi in i5 modelinden alıcam bende fakat şu laptop ile lcd televizyonu birbirine nasıl bağlıyoruz biraz anlatabilecek olan olursa sevinirim.Sadece hdmı kablosu yetiyor mu başka kabloda takmak gerekiyor mu bağlanışını falan anlatan olursa sevinirim teşekkürler.

hdmi'dan bağlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexludus

quote:

Arkadaşlar 10 gün içinde msi in i5 modelinden alıcam bende fakat şu laptop ile lcd televizyonu birbirine nasıl bağlıyoruz biraz anlatabilecek olan olursa sevinirim.Sadece hdmı kablosu yetiyor mu başka kabloda takmak gerekiyor mu bağlanışını falan anlatan olursa sevinirim teşekkürler.

Yani laptopu alırken yanında sadece HDMI kablosu alıcam başka bir şey almama gerek yok o zaman öylemi ? Sadece HDMI kablosuyla oyun oynayıp film izleyebilirmiyim ?
  • quote:

quote:

quote:

Yani laptopu alırken yanında sadece HDMI kablosu alıcam başka bir şey almama gerek yok o zaman öylemi ? Sadece HDMI kablosuyla oyun oynayıp film izleyebilirmiyim ?

evet.
  • arkadaşlar bu laptobun sarj süreleri ortalama kaç saat acaba yani normal internet gibi işlemlerde kullanırsak ortalama kaç saat gider sarjı ???
  • Arkadaşlar üründen uzun zamandır kullanan arkadaşlar var oyunlarda normalin üstünde bir ısınma oluyor mu ? yoksa normal ayarlarda bir ısınma mı var öğrenirsek seviniriz çünkü piyasada laptop çeşidi çok 1.850 lira verdikten sonra iyi birşey olsun isteriz sizlerden duyduğumuz kadarıyla karar verdim bende fakat normalin üstünde bir ısınma yoktur umarım
  • Birkaç sorum olacak
    1)Cihazın açılma kapanma süresi ne kadar? 7200 rpm harddisk hızı hissedilir derecede fark ettiriyor mu 5400 e göre?
    2)Cihazda Nvidia optimus teknolojisi var mı? yoksa devamlı GT555M'yi mi kullanıyor?
    3)Oyunlarda anlık takıllma-donma oluyor mu?
    4)Oyunlarda ısınma çok mu rahatsız ediyor? Oyun için alacağım pcyi bu konu çok önemli
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalevra212

arkadaşlar bu laptobun sarj süreleri ortalama kaç saat acaba yani normal internet gibi işlemlerde kullanırsak ortalama kaç saat gider sarjı ???

neredeyse 3 saati gördüm ben
  • quote:

Arkadaşlar üründen uzun zamandır kullanan arkadaşlar var oyunlarda normalin üstünde bir ısınma oluyor mu ? yoksa normal ayarlarda bir ısınma mı var öğrenirsek seviniriz çünkü piyasada laptop çeşidi çok 1.850 lira verdikten sonra iyi birşey olsun isteriz sizlerden duyduğumuz kadarıyla karar verdim bende fakat normalin üstünde bir ısınma yoktur umarım

Normal kullanımda bildiğin soğuk hava üflüyor, yazın süper olacak. Oyundaysa sol elin bileğine gelen nokta biraz hissettiriyor sıcaklığı o kadar, pek rahatsız ettirecek boyutlarda değil. Klavyede ısı yok. Hazır ısı olaylarına girmişken fan sesinden de bahsedeyim; normal kullanımda ses yok, oyunlarda coşuyor haliyle ama oyun sesi çook rahat bastırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esadfb

Birkaç sorum olacak
    1)Cihazın açılma kapanma süresi ne kadar? 7200 rpm harddisk hızı hissedilir derecede fark ettiriyor mu 5400 e göre?
    2)Cihazda Nvidia optimus teknolojisi var mı? yoksa devamlı GT555M'yi mi kullanıyor?
    3)Oyunlarda anlık takıllma-donma oluyor mu?
    4)Oyunlarda ısınma çok mu rahatsız ediyor? Oyun için alacağım pcyi bu konu çok önemli
    Teşekkürler

1)Hiç ölçmedim, sallamasyon yorumda yapmak istemiyorum. ama bakıcam değerlere :) 7200 rpm kesinlikle kocaman bir artı. oyunlardaki load sürelerini hissedilir derecede azaltıyor.
    2)Optimus var. Normal kullanımda entegre kart, yüksek performans gerektiren işlerde gt555m kullanılıyor, kaldı ki siz kendinizde ekran kartının yazılımından herşeyi ayarlayabiliyorsunuz.
    3)Şuana kadar çok şükür oyunlarda anlık fps düşmesi yaşamadım. (y570'cilerden bazıları bundan çok şikayetçiydi)
    4)
    quote:

quote:

Arkadaşlar üründen uzun zamandır kullanan arkadaşlar var oyunlarda normalin üstünde bir ısınma oluyor mu ? yoksa normal ayarlarda bir ısınma mı var öğrenirsek seviniriz çünkü piyasada laptop çeşidi çok 1.850 lira verdikten sonra iyi birşey olsun isteriz sizlerden duyduğumuz kadarıyla karar verdim bende fakat normalin üstünde bir ısınma yoktur umarım

Normal kullanımda bildiğin soğuk hava üflüyor, yazın süper olacak. Oyundaysa sol elin bileğine gelen nokta biraz hissettiriyor sıcaklığı o kadar, pek rahatsız ettirecek boyutlarda değil. Klavyede ısı yok. Hazır ısı olaylarına girmişken fan sesinden de bahsedeyim; normal kullanımda ses yok, oyunlarda coşuyor haliyle ama oyun sesi çook rahat bastırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir3428

Arkadaşlar Bilgisayar bugun geldi camera dravırı yok piyasada sitedede yok msı i5 işlemci gönderirseniz yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum

driver cd sinin içerisinde var
  • quote:

quote:

arkadaşlar bu laptobun sarj süreleri ortalama kaç saat acaba yani normal internet gibi işlemlerde kullanırsak ortalama kaç saat gider sarjı ???

saol dostum cvp için,, bende almayı düşünüyorumda aklıma şu çözünürlük olayı takıldı oyunlarda illa en yüksek çözünürlükte mi oynamamız gerek yoksa 1366 x 768 px kullanırsak görüntü kalitesi çok düşüyor mu düşyor mu derken normal hd görüntüye mi dönüyor yoksa ondan da kötü bir görüntüye mi dönüyor normal hd ye dönse bile razıyım ben yeterki bulanık görüntüye dönmesin. bunu sormamın nedeni o ekran kartı bütün oyunları en üst çözünürlükte oynatamayacaktır illaki düşük çözünürlükte oynarsak çok bulanık olur mu acaba ????
  • arkadaslar kolay kullanım tusları aktıf degıl hangı driveri kuracaz bunun için bulamadımda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niste

quote:

Orijinalden alıntı: bertanturan

MSI GE620DX-651XTR | KULLANICILAR KULÜBÜ | İNCELEME | GENEL BAŞLIK

Creative dikkatinizi çektimi :)

Yok artık! THX Pro Studio'yu yüklememiştim gereksizdir diye, şimdi mesajında görüp kurdum, ses inanılmaz değişti, kaliteye baaak! :D

programı nerden buldunuz ben drıver cd sınde bulamadımda?
  • quote:

quote:

quote:

saol dostum cvp için,, bende almayı düşünüyorumda aklıma şu çözünürlük olayı takıldı oyunlarda illa en yüksek çözünürlükte mi oynamamız gerek yoksa 1366 x 768 px kullanırsak görüntü kalitesi çok düşüyor mu düşyor mu derken normal hd görüntüye mi dönüyor yoksa ondan da kötü bir görüntüye mi dönüyor normal hd ye dönse bile razıyım ben yeterki bulanık görüntüye dönmesin. bunu sormamın nedeni o ekran kartı bütün oyunları en üst çözünürlükte oynatamayacaktır illaki düşük çözünürlükte oynarsak çok bulanık olur mu acaba ????

bi tek bf3'te o çözünürlük olayına girdim. 720p'de high detay yapmıştım.(şuan 1080p'de low oynuyorum ) Kötü değildi ya açıkçası ben rahatsız olmadım. Tek fark bu map vs'nin boyutlarının çözünürlükle birlikte büyümesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guapon

arkadaslar kolay kullanım tusları aktıf degıl hangı driveri kuracaz bunun için bulamadımda?

sbar 2.0 gelen cd'nin içinde var ya da http://www.msi.com/service/download/utility-17038.html
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bi tek bf3'te o çözünürlük olayına girdim. 720p'de high detay yapmıştım.(şuan 1080p'de low oynuyorum ) Kötü değildi ya açıkçası ben rahatsız olmadım. Tek fark bu map vs'nin boyutlarının çözünürlükle birlikte büyümesi.

şu çözünürlük olayıda olmasa alacam da bakalım aynı ekran kartlı başka seçeneklere de bakalım... iki çözünürlüğü de görebilsek aslında iyi olacak ama bi arkadaş eklerse çok sevap işlemiş olur :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.