Şimdi Ara

MSI GE620DX - 651XTR Kullanan veya Bilgisi Olan Var Mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: kelepir26

quote:

Orijinalden alıntı: inistanbul

@kelepir26 msi konusuna girip; msi ı salla, laptop u beceremiyo, güzel değil diyip duruyosun farklı başlıklarıda hiç bir bilgi sahibi olmadan!! burda o kadar bilgi varken senin gibilerin girip insanları yanlış yönlendirmesi ayıptan başka birşey değil.

Arkadaşım yanlış bilgilendirmenin sence bana bir yararı olabilirmi sen benim bu konuda bilgisiz olduğumu nerden biliyorsun bilgisayar mühendisliği mezunu 15 yıldır bu işi içinde olan bir insan babanın oğluda değilim ayrıca hangi bi hakla bu cümleyi kullanırsın cühelalığını belli ederken niye kendini bu kadar ön plana çıkarırsın işin içindeki herkes bilir msi 'ninf/p zayıflığını ayrıca sanal bir ortamda hakaret mahkeme sebebi olduğunuda hatırlatır gerekli şeyide yapacağımdan şüphe etmemeni bilmeni isterim

seni daha önce de görmüştüm, msi ile ilgili atıp tutuyordun. inistanbul sonuna kadar haklı.
    Mahkeme sebebiymiş ortada mahkemelik en ufak bir neden yok. ayıp demiş bunu hakaret olarak görüyorsan, sende bir sorun var.

Not: msi'n f/p zayıfıymış, daha neler. gerek ekran kartında gerek anakartta veya laptopta msi iyi f/p ürünler yapmasını bilir. 651xtr en iyi örneklerdendir. hiçbir markanın yapamadığını msi yapmıştır.

Kendine çeki düzen vermelisin bence.

bırak bilgisayar mühendisi olmasını ben lise mezunu olduğunu bile sanmıyorum. bu nasıl bi egodur hemen ben bilgisayar mühendisiyim diye öne çıkmak. sanırsın ki laptopları kendi üretiyor açılın

ben bilgisayar mühendisiyim

• i7 li modeli 1 hafta sonra stoklara giriyor, piyasada çok farklı fiyatlar var, ürünlerin türkiye distribütör garantili olup olmadığında mutlaka bakın. ürüne buradan bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pass.ex

i7 li modeli 1 hafta sonra stoklara giriyor, piyasada çok farklı fiyatlar var, ürünlerin türkiye distribütör garantili olup olmadığında mutlaka bakın. ürüne buradan bakabilirsiniz

benimevim nicki ile şuan alıntı yaptığım nickin giriş yaptıkları ip numarasında bir kesişme oldu.

arkadaşlar rica ediyorum örgütlenmemiz bu kadar zayıf bağlarla değil ki buraya gelip bir iki adam kapsam benden alsa diye aciz duruma düşürüyosunuz kendinizi lütfen biraz ahlaklı ve etik davranın.

bu forumada bir daha yazmayın kimseyi gerizekalı yerine koymaya hakkınız yok insanların kusurlarıyla kendilerine pay biçenler kendi kusurlarını örtemeyenlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: joykill

quote:

Orijinalden alıntı: pass.ex

i7 li modeli 1 hafta sonra stoklara giriyor, piyasada çok farklı fiyatlar var, ürünlerin türkiye distribütör garantili olup olmadığında mutlaka bakın. ürüne buradan bakabilirsiniz

benimevim nicki ile şuan alıntı yaptığım nickin giriş yaptıkları ip numarasında bir kesişme oldu.

arkadaşlar rica ediyorum örgütlenmemiz bu kadar zayıf bağlarla değil ki buraya gelip bir iki adam kapsam benden alsa diye aciz duruma düşürüyosunuz kendinizi lütfen biraz ahlaklı ve etik davranın.

bu forumada bir daha yazmayın kimseyi gerizekalı yerine koymaya hakkınız yok insanların kusurlarıyla kendilerine pay biçenler kendi kusurlarını örtemeyenlerdir.

ip gelmiş kesişmiş ölemi, vahimi geldi sana

• bu gt 635m gt 555m den daha iyi bi ekran kartımı acil cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: deccal?

quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: kelepir26

quote:

Orijinalden alıntı: inistanbul

@kelepir26 msi konusuna girip; msi ı salla, laptop u beceremiyo, güzel değil diyip duruyosun farklı başlıklarıda hiç bir bilgi sahibi olmadan!! burda o kadar bilgi varken senin gibilerin girip insanları yanlış yönlendirmesi ayıptan başka birşey değil.

Arkadaşım yanlış bilgilendirmenin sence bana bir yararı olabilirmi sen benim bu konuda bilgisiz olduğumu nerden biliyorsun bilgisayar mühendisliği mezunu 15 yıldır bu işi içinde olan bir insan babanın oğluda değilim ayrıca hangi bi hakla bu cümleyi kullanırsın cühelalığını belli ederken niye kendini bu kadar ön plana çıkarırsın işin içindeki herkes bilir msi 'ninf/p zayıflığını ayrıca sanal bir ortamda hakaret mahkeme sebebi olduğunuda hatırlatır gerekli şeyide yapacağımdan şüphe etmemeni bilmeni isterim

seni daha önce de görmüştüm, msi ile ilgili atıp tutuyordun. inistanbul sonuna kadar haklı.
    Mahkeme sebebiymiş ortada mahkemelik en ufak bir neden yok. ayıp demiş bunu hakaret olarak görüyorsan, sende bir sorun var.

Not: msi'n f/p zayıfıymış, daha neler. gerek ekran kartında gerek anakartta veya laptopta msi iyi f/p ürünler yapmasını bilir. 651xtr en iyi örneklerdendir. hiçbir markanın yapamadığını msi yapmıştır.

Kendine çeki düzen vermelisin bence.

bırak bilgisayar mühendisi olmasını ben lise mezunu olduğunu bile sanmıyorum. bu nasıl bi egodur hemen ben bilgisayar mühendisiyim diye öne çıkmak. sanırsın ki laptopları kendi üretiyor açılın

ben bilgisayar mühendisiyim

Diplomamın fotokopisini yollayabilirim sıkıntı değil mesele ego meselesi değil ben orda başka birşeyden bahsettim fiyat performans konusunda msi den daha başarıları var budur !

• Lütfen YARDIM Arkadaşlar GE620DX aldım elime bugün ulaştı.Ancak office 2010 açarken benden aktifleştirmemi istiyor kutudan bunla alakalı birşey çıkmadı.nerede yazıyordur.ne yapabilirim?
  • bu laptopı aldım 2.el.
    multimedia butonlarının driverlarını bulamadım paylasabilir misiniz? bir de touchpad hassasiyetini artırmak istiyorum nasıl yaparım.
    bir de nette gezerken bile ısınma ve fan sesi var. ben ultrabooktn gecince tuhafsadım bunları nasıl azaltabilirim?
    onun haricinde mat ekran ve full hd ve ses kalitesi çok iyiymiş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.