Şimdi Ara

MSI GE620DX - 651XTR Kullanan veya Bilgisi Olan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uzun araştırmalar sonucu f/p ürünü olarak şu msi laptop'u buldum.

http://pcdepo.com/msi-ge620dx-651xtr-notebook-urun6968.html

bu ürünü kullanan var mı? + ve - yönlerini söyleyebilecek biri varsa yardım istiyorum. özellikleri diğer markalarla aynı olan ya da daha yüksek olan bir marka ve fiyat olarak 200 tl gibi bir fark var. özellikle toshiba ve asus'tan ucuz. tek çekincem msi markası olması. anakart gibi parçalarda çok iyi olduğunu biliyorum ama iş laptopa gelince biraz değişiyor tabi ki. Bir de msi'nin yetkili servisi anko bilgisayardan pek memnun kalınmamış sanki. bu konularda emin olursam bu laptop'u almak istiyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Dostum Bende bu bılgısayarı almayı dusunuyordum fakat ısınma problemı azda olsa var MSI dan beklenen bısey deıl tabıkı ama sonucta ınce ve hafıf bılgısayarlara bu ozellıklerı koyarsan zaten soguk olmasını bekleyemezsın :D Bugunlerde Monster kampanya yaptı 2250 ye GTX560M ekran kartlı modelı var ona bı bak derım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeysut

Dostum Bende bu bılgısayarı almayı dusunuyordum fakat ısınma problemı azda olsa var MSI dan beklenen bısey deıl tabıkı ama sonucta ınce ve hafıf bılgısayarlara bu ozellıklerı koyarsan zaten soguk olmasını bekleyemezsın :D Bugunlerde Monster kampanya yaptı 2250 ye GTX560M ekran kartlı modelı var ona bı bak derım ;)
    aynı soruları bende soruyorum, yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

aynı soruları bende soruyorum, yerimizi alalım

Alıntıları Göster
    ayneennn bnde burdayım takipçisiyim alıcam bunu 20 ocaktan sonra hayırlısıyla inş güzel bi kampanyaya getiririz.. ahh şu cihazı vatan getirse sonra bide %25 indirimine denk getirsek 1300 e bile alırız da vatanda msi ın sadece 4bin tl lik laptopları var

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

ayneennn bnde burdayım takipçisiyim alıcam bunu 20 ocaktan sonra hayırlısıyla inş güzel bi kampanyaya getiririz.. ahh şu cihazı vatan getirse sonra bide %25 indirimine denk getirsek 1300 e bile alırız da vatanda msi ın sadece 4bin tl lik laptopları var

Alıntıları Göster
    ya üstadlar bu laptop ne kadar ısınabilir ki? sonuçta ben cyrsis 2 filan oynamıyorum. oynadığım oyunlar belli pes 12, counter strike, fifa 12 ve need for speed serisi. bunlarda da bu kadar ısınmaz diye düşünüyorum. eğer çok ısınırsa soğutucu alırız napalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: osmis

ya üstadlar bu laptop ne kadar ısınabilir ki? sonuçta ben cyrsis 2 filan oynamıyorum. oynadığım oyunlar belli pes 12, counter strike, fifa 12 ve need for speed serisi. bunlarda da bu kadar ısınmaz diye düşünüyorum. eğer çok ısınırsa soğutucu alırız napalım :)

bizim avantajımız i5 olması işlemcinin kapasitesi belli i7 ler kdr çok ısınmaz belki sadece ekren kartının oldugu yer ısınır birazcık o da meşhur hp ler kadar el yakmaz diye düşünüyorum problem yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

bizim avantajımız i5 olması işlemcinin kapasitesi belli i7 ler kdr çok ısınmaz belki sadece ekren kartının oldugu yer ısınır birazcık o da meşhur hp ler kadar el yakmaz diye düşünüyorum problem yok yani

Alıntıları Göster
    o zaman alalım gitsin

• quote:

o zaman alalım gitsin

Alıntıları Göster
    Cihaz ince olursa ağır uygulamalarda mecbur ısınma hissedilecek.Ama oynadığın oyunlar çok zorlamaz bu cihazı kafaya takmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanemre58 -- 18 Aralık 2011; 1:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Cihaz ince olursa ağır uygulamalarda mecbur ısınma hissedilecek.Ama oynadığın oyunlar çok zorlamaz bu cihazı kafaya takmaya gerek yok

yardım için sağol hocam. bu arada senin makina da canavarmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

yardım için sağol hocam. bu arada senin makina da canavarmış.

Alıntıları Göster
    Ben de alıcam çarşamba günü. Pek bilmiyorum şimdi ısınınca noluyor, kilitlenme problemi falan olmaz değil mi? Yoksa ısıtsın kışın iyi oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rancor

Ben de alıcam çarşamba günü. Pek bilmiyorum şimdi ısınınca noluyor, kilitlenme problemi falan olmaz değil mi? Yoksa ısıtsın kışın iyi oluyor :)

Alıntıları Göster
    ısınma konusu abartılıyor.ne kadar ısındığıda önemli ısınıyor diyenler masaüstünden leptopa geçiş yapmışlarsa ısınır der:) leptopta oyunlarda 80-90 arası sıcaklıklar görülebilir ve bu da sıcaklık hissi verir.kasanın yapısıyla alakalı plastik kasa veya metal kasa sıcaklığı klavyede hissettirebilir,alüminyum alaşımlı bir kasa daha az hissettirecektir ama ısınma işlemci ve ekran kartında hepsinde aynı olabilir.kasanın altına bakmak lazım sıcaklık orada hissedilir ve bu bazılarına fazla gelir yandığını söyleyen kişiler lafta değilde programla ölçüp atsalar ısınıp ısınmadığına karar verilebilir,ısınıyor demekle olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 18 Aralık 2011; 11:03:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

ısınma konusu abartılıyor.ne kadar ısındığıda önemli ısınıyor diyenler masaüstünden leptopa geçiş yapmışlarsa ısınır der:) leptopta oyunlarda 80-90 arası sıcaklıklar görülebilir ve bu da sıcaklık hissi verir.kasanın yapısıyla alakalı plastik kasa veya metal kasa sıcaklığı klavyede hissettirebilir,alüminyum alaşımlı bir kasa daha az hissettirecektir ama ısınma işlemci ve ekran kartında hepsinde aynı olabilir.kasanın altına bakmak lazım sıcaklık orada hissedilir ve bu bazılarına fazla gelir yandığını söyleyen kişiler lafta değilde programla ölçüp atsalar ısınıp ısınmadığına karar verilebilir,ısınıyor demekle olmuyor.

Alıntıları Göster
    12 ay taksitle en ucuz burda buldum, varsa daha ucuzu paylaşalım.

http://www.elektroutlet.com/MSI-GE620DX-651XTR-i5-2430-6G-750G-156DOS-2G-VGA,PR-65006.html

• quote:

http://www.pcdepo.com/asus-n55sf-sx236v-notebook-urun6780.htmlhttp://www.pcdepo.com/msi-ge620dx-651xtr-notebook-urun6968.html?ref=akakce&v=1.34.8

Alıntıları Göster
    Pc depo dan daha önce alışveriş yapmadım.Bu ürünü almayı düşünüyorum.Güvenebilirmiyiz bi problem çıkar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: skyWalker93

Pc depo dan daha önce alışveriş yapmadım.Bu ürünü almayı düşünüyorum.Güvenebilirmiyiz bi problem çıkar mı ?

Alıntıları Göster
    sorun olmaz alabilirsiniz
  • quote:

sorun olmaz alabilirsiniz

Alıntıları Göster
    elektrooutlet'in taksit olayı daha iyiymiş. 40 lira daha ucuza geliyor bu siteye güvenebilir miyiz? 40 lira için riske girmeye değmez. ben pcdepo'dan alırsam sigorta da yaptırmayı düşünüyorum.
  • quote:

elektrooutlet'in taksit olayı daha iyiymiş. 40 lira daha ucuza geliyor bu siteye güvenebilir miyiz? 40 lira için riske girmeye değmez. ben pcdepo'dan alırsam sigorta da yaptırmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Elektrooutletin taksitli fiyatı 80 lira daha ucuz bir daha kontrol edin derim, ben kadıköy'den elektrooutlet'in kendi dukkanından alacagım WorldCard'la.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rancor

Elektrooutletin taksitli fiyatı 80 lira daha ucuz bir daha kontrol edin derim, ben kadıköy'den elektrooutlet'in kendi dukkanından alacagım WorldCard'la.

Alıntıları Göster
    pcdepo'da kur düşmüş sanırım. iki site arasındaki maximum'a 6 taksitte 11 lira fark var. pcdepo daha güvenilir geliyor. 11 lira fazla veririz ne olacak :)
  • quote:

pcdepo'da kur düşmüş sanırım. iki site arasındaki maximum'a 6 taksitte 11 lira fark var. pcdepo daha güvenilir geliyor. 11 lira fazla veririz ne olacak :)

Alıntıları Göster
    güzel notebook dizüstüntünde oyun keyfine değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahti24

güzel notebook dizüstüntünde oyun keyfine değer

Alıntıları Göster
    Bu notebook vatana gelmez boşuna beklemeyin derim başka modeller gelir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.