Şimdi Ara

MSI GE60 için Soğutucu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3.5 yıllık laptopum 1 sene önce sorunsuz oynadığım Tomb Raider oyununda ısıdan dolayı kasma yaptığından (kapıyı camı açınca ve laptopu yükseltince kasmıyor ama o zaman ben donuyorum ) mecburen soğutucu alacağım.

Modelin tam ismini unuttum ama şöyle bir şeydi herhalde:http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=0ND-459XTR

Buna ilişkin öneriler biraz eskide kalmış, bir arkadaş şunu önermiş:http://www.vatanbilgisayar.com/xilence-m400-12--17-notebook-sogutucu-2-port-usb.html#genel-bakis bir de uyumlu olmadığı için zalman nc2000 alma demiş.

Yazmayı unutmuşum bütçe 100 lira cıvarı. çok iyi bir şeyse 200'ü zorlayabilirim ama daha fazla olmasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jo_be -- 16 Ocak 2017; 18:20:5 >

• soğutucuya gerek yok. bilgisayarın içini açık fanı temizleyince sorun çözüldü.
  • jo_be kullanıcısına yanıt
    Termal macun kullandınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

hayır. sadece fan temizliği yaptım.

termal macunu daha önce masaüstü bilgisayarımda kullanmıştım. sonra işlemci yandı. tövbe bir daha kullanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

termal macunu daha önce masaüstü bilgisayarımda kullanmıştım. sonra işlemci yandı. tövbe bir daha kullanmam

Tecrubeli değilseniz kullanmayınız tabiki... Yetkili ve tecbrübeli kişiye yaptırın.
  • quote:

quote:

quote:

Tecrubeli değilseniz kullanmayınız tabiki... Yetkili ve tecbrübeli kişiye yaptırın.

yani videolarda ne gösteriyorlarsa onu yaptım. tecrübe edinmek için kaç cpu yakmak gerek

• quote:

quote:

quote:

quote:

yani videolarda ne gösteriyorlarsa onu yaptım. tecrübe edinmek için kaç cpu yakmak gerek

Demekki yanlış giden bişey olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.