Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
167
Favori
833.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

quote:

Orijinalden alıntı: Volan-X

quote:

Beyler MSI ın bu modeliyle Sony Vaio SVE1713X1EB Intel Core i7 3632QM 2.2GHz 8GB 750GB 17.3" Taşınabilir Bilgisayar arasında kararsız kaldım.. Pc yi bazen oyun ama genellikle Tasarım üzerine kullanacagım ısınma vs baska sorunlar yaratır mı ? Sony nin bu modelinden iyi midir ?

Bence msi ge60 al. Normalde oyunlarda 80 dereceyi gecmez.
    Tabi bad company 2 tarzi oyunlarda islemcin 98 dereceye kadar cikabilir cpu yiyen oyunlarda yani. O zamanda islemciyi kısarsın :)

AUTO CAD vs Mimarlık Programlarını kullanacagımda kaldırır mı acaba :l max oynayacagım oyun COD 4 olur

sana söyle anlatıyım.

Cod 4 bende oynarım. Gtx 660 m de eger pro mod onuyorsan iyi ayarlarla 400 fps alman munkun soyliyim ama ekran ksrti cok cok ustunde :)

Ve önemli bir not. Win8 msi ge60 da AUTO CAD çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler MSI ın bu modeliyle Sony Vaio SVE1713X1EB Intel Core i7 3632QM 2.2GHz 8GB 750GB 17.3" Taşınabilir Bilgisayar arasında kararsız kaldım.. Pc yi bazen oyun ama genellikle Tasarım üzerine kullanacagım ısınma vs baska sorunlar yaratır mı ? Sony nin bu modelinden iyi midir ?

Tabi bad company 2 tarzi oyunlarda islemcin 98 dereceye kadar cikabilir cpu yiyen oyunlarda yani. O zamanda islemciyi kısarsın :)

AUTO CAD vs Mimarlık Programlarını kullanacagımda kaldırır mı acaba :l max oynayacagım oyun COD 4 olur

sana söyle anlatıyım.

Cod 4 bende oynarım. Gtx 660 m de eger pro mod onuyorsan iyi ayarlarla 400 fps alman munkun soyliyim ama ekran ksrti cok cok ustunde :)

Win 7 kullansam tam verim alamaz mıyım ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sana söyle anlatıyım.

Win 7 kullansam tam verim alamaz mıyım ?

W8 den w7 ye cevirince calisir mi bilmiyorum amanisterseni freedos bakin. W7 alin sizin icin daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihaza msata takmak istiyorum acaba takan eden varmı hız olarak ssd ye oranla nasıllar?
  • Arkadaşlar Win8 ile gelen cihazı Win7'ye çevirenlerin yardımına ihtiyacım var. BIOS'tan Boot şeklini UEFI'den Legacy'e çevirdim; DVD'den yükleme yapıyorum, yeniden başlayınca direk DVD'yi okudu, disk bölümlerini gördüğüm ekrana geldim neredeyse 5-6 bölüm vardı. Hepsinde "Windows Bu Bölüme kurulamaz, bu bölüm GBT formatında" diyordu. Hepsini "sil" seçeneğiyle sildim. Tek bir 600 küsür Megabaytlık bölüm kaldı, ancak bu bölüme hiç bir işlem yapamıyorum, ne silme ne bölme ne genişletme ne de biçimlendirme, hepsi pasif görünüyor, bunun nedeni ne? Acaba dedim bir sonraki ekranda mı bunu soracak bana, ileriyi tıkladığımda salak gibi yükleme ekranına geldi. Hoş orda da yükleyemedi hata verdi "Windows gereken dosyaları yükleyemiyor dosya bozuk veya eksik olabilir..." şeklinde uyarı verdi. Ne yapacağım şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Arkadaşlar Win8 ile gelen cihazı Win7'ye çevirenlerin yardımına ihtiyacım var. BIOS'tan Boot şeklini UEFI'den Legacy'e çevirdim; DVD'den yükleme yapıyorum, yeniden başlayınca direk DVD'yi okudu, disk bölümlerini gördüğüm ekrana geldim neredeyse 5-6 bölüm vardı. Hepsinde "Windows Bu Bölüme kurulamaz, bu bölüm GBT formatında" diyordu. Hepsini "sil" seçeneğiyle sildim. Tek bir 600 küsür Megabaytlık bölüm kaldı, ancak bu bölüme hiç bir işlem yapamıyorum, ne silme ne bölme ne genişletme ne de biçimlendirme, hepsi pasif görünüyor, bunun nedeni ne? Acaba dedim bir sonraki ekranda mı bunu soracak bana, ileriyi tıkladığımda salak gibi yükleme ekranına geldi. Hoş orda da yükleyemedi hata verdi "Windows gereken dosyaları yükleyemiyor dosya bozuk veya eksik olabilir..." şeklinde uyarı verdi. Ne yapacağım şimdi

Sorun satın aldığım DVD'deymiş, okuyamıyor, bozuk. Arkadaşlar elimde orjinal lisans var ama ihtiyacım olan Windows 7 Home Premium 64 Bit Orjinal kurulum Iso dosyası. Bunu nerden edinebilirim?

• quote:

quote:

Arkadaşlar Win8 ile gelen cihazı Win7'ye çevirenlerin yardımına ihtiyacım var. BIOS'tan Boot şeklini UEFI'den Legacy'e çevirdim; DVD'den yükleme yapıyorum, yeniden başlayınca direk DVD'yi okudu, disk bölümlerini gördüğüm ekrana geldim neredeyse 5-6 bölüm vardı. Hepsinde "Windows Bu Bölüme kurulamaz, bu bölüm GBT formatında" diyordu. Hepsini "sil" seçeneğiyle sildim. Tek bir 600 küsür Megabaytlık bölüm kaldı, ancak bu bölüme hiç bir işlem yapamıyorum, ne silme ne bölme ne genişletme ne de biçimlendirme, hepsi pasif görünüyor, bunun nedeni ne? Acaba dedim bir sonraki ekranda mı bunu soracak bana, ileriyi tıkladığımda salak gibi yükleme ekranına geldi. Hoş orda da yükleyemedi hata verdi "Windows gereken dosyaları yükleyemiyor dosya bozuk veya eksik olabilir..." şeklinde uyarı verdi. Ne yapacağım şimdi

Sorun satın aldığım DVD'deymiş, okuyamıyor, bozuk. Arkadaşlar elimde orjinal lisans var ama ihtiyacım olan Windows 7 Home Premium 64 Bit Orjinal kurulum Iso dosyası. Bunu nerden edinebilirim?

torrent olarak indirebilirsiniz google dan aratırsanız

• GT650M ve i7 olan ge60 almıştım ağustos ayında. 7 ay kullandım 2 gün önce 1900'e sattım iyi sattım sanırım :D yine msi almak istiyorum 1 ay sonra alacağım ve bu sefer ge70 alacağım 1 ay sonra yeni çıkan ge70 olur mu veya ebrarbilgisayar ya da sadecenotebook gibi yerlerde kaç paraya bulabilirim fazla zamanım olmadığı için araştıramadım kusura bakmayın kısacık bilgi yeterli olur arkadaşlar birisi alıntı yaparsa çok sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo7Spawn

beyler sizin msi ge60 lar sistem boştayken ne kadar ram kullanıyo?

%100 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

quote:

torrent olarak indirebilirsiniz google dan aratırsanız

Buldum aslında RTM sürüm diyor ama İngilizce hocam ve bu RTM ne anlama geliyor? Bunu daha sonra Türkçe yapma imkanım olur mu? Bir de orjinalliğinden şüphe ediyorum. Bu salak Microsoft ne diye orjinal ISO doyalarını sitesinde yayınlamıyor OEM satın alanlar ya da kurulum DVDlerini kaybedenler ne yapacaklar böyle saçmalık mı olur??

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Gelen ses HDD'nin çalışma sesi arkadaşlar. Servise gönderen bir arkadaşa bios ve firmware güncellemesi yapmışlar, ses geçmiş.

anormal bir durum mu yani bu? ve bios ve firmware güncellemesini servise göndermeden kendimiz de halledebilir miyiz zor bir olay değilse?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_mert

arkadaşlar merhaba, ben de yeni bir msi ge60 kullanıcısıyım. bilgisayarı daha bugün kullanmaya başladım ve üzerinde bir oynama yapmadım, windows 8 kullanıyorum ama wireless'ında sanki sorun var gibi. internette dolanırken sürekli bir dalgalanma yaşıyorum, internet sayfalarını bir açıyor bir açmıyor. internet bağlantımda genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü ev arkadaşlarımdan bir tanesi kendisinin herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi. sizce sorunum neyden kaynaklanıyor olabilir? ve önerileriniz neler?

ekleme: bir de fanın oradan kesik kesik işlemci ve fan sesine benzer kıhlama ve fıslama karışımı bir ses geliyor. o nasıl oluyorsa artık :) bu normal midir?

Fandan çok hafid tırrre diye sürtme gibi bir ses geliyorsa sürtme şansı vardır. Bazi arkadaslarda durup dururken duzelmiş. Bende oyle bir sorun yoktu.

W8 de wireless sıklıkla yada bir kaç günde bir gel git oluyor

wireless sorununa çözüm yok mu peki?

• bu arada bir önceki sayfada belirttiğim gibi bilgisayarı dün aldım, yeni kullanıcılar için önerileriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_mert

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Gelen ses HDD'nin çalışma sesi arkadaşlar. Servise gönderen bir arkadaşa bios ve firmware güncellemesi yapmışlar, ses geçmiş.

anormal bir durum mu yani bu? ve bios ve firmware güncellemesini servise göndermeden kendimiz de halledebilir miyiz zor bir olay değilse?

Anormal, ama hızı etkileyen birşey değil, olmaması gereken bir ses. Halledilebilir fakat bende yapmayı bilmiyorum, tehlikeli bir işlem olduğu içinde tavsiye etmiyorum.
  • Max graphics ile oynayabildiğiniz oyunları yazabilir misiniz ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=IdUxFT42BWU&feature=c4-overview-vl&list=PLWMJSTg1vw0PNlLmwzA7K1GlFCPKsNeBJ

bu ve bunun gibi videoları ceken arkadas gibi sizde oynayabiliyor musunuz ? bunun bi işlemci i5 miş..
  • arkadaslar bilgisayarimWIN8 ile geldli ve bios guncelleme yaptim sonra format atip win7 kurdum. Bugun Yeni bios cikmis win8 icin fakat win7 kurulu makineme yeni cikan bios u bi turlu kuramiyorum.. Yardimci olun

• quote:

Max graphics ile oynayabildiğiniz oyunları yazabilir misiniz ?

Oyun değerlerine burdan bakabilirisin,
    http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-660M.71859.0.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

quote:

Guncel driverlar ile burdakndrn daha yuksek veriyor fpsleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

quote:

Guncel driverlar ile burdakndrn daha yuksek veriyor fpsleri

Bunlar en kötü hali sayalim ozaman :)

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.