Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
168
Favori
832.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birşeyi winrardan çıkarmak istediğimde buy now ve registred yazıları felan çıkıyor driverini yükledim ama nasıl çöerim bu işi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

arkadaşlar birşeyi winrardan çıkarmak istediğimde buy now ve registred yazıları felan çıkıyor driverini yükledim ama nasıl çöerim bu işi ?

Winrar'ı aktif ederek
  • salla winrarı, 7zip kullan.

Bu arada mümkünse elinizdeki çantanın resmini çekip koyabilir misiniz. Belki minik bir ayrıntı olabilir ama benim için önemli, uçağa binip yut dışına gidecek o çanta:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yafeshan -- 25 Haziran 2012; 21:06:44 >
  • 7zip nasıl kullancam ?
    saol dosum indirdim kurdum çözüldü sorun saol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syberr2112 -- 25 Haziran 2012; 21:12:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumsıçanı

Arkadaşlar ge-60 ı yarına sipraiş vermeyi düşünüyorum fakat kafamda bazı sorular mevcut, şuan almış olan arkadaşlar bu makineyi kesinlikle tavsiye edermisiniz??

Her yönüyle kesinlikle tavsiye ederim. Hiç pişman etmedi beni aldığım günden bu yana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

quote:

Arkadaşlar ge-60 ı yarına sipraiş vermeyi düşünüyorum fakat kafamda bazı sorular mevcut, şuan almış olan arkadaşlar bu makineyi kesinlikle tavsiye edermisiniz??

Her yönüyle kesinlikle tavsiye ederim. Hiç pişman etmedi beni aldığım günden bu yana.

+1 elime yeni geçti bence süper birşey.
  • arkadaşlar şu mousenin yanıp sönme olayını sevmedim ya hep yansın bir türlü ayarlayamadım mettehnun dediği yerleride kurcaladım olmadı.
  • n56vz çıktı ama gözüm hala bunda
  • quote:

quote:

quote:

+1 elime yeni geçti bence süper birşey.

çok teşekkürler kafamdaki sorular bi anda dağıldı.
  • quote:

arkadaşlar şu mousenin yanıp sönme olayını sevmedim ya hep yansın bir türlü ayarlayamadım mettehnun dediği yerleride kurcaladım olmadı.

Saatin oradaki muse sembolüne 2 kere tıkla menüyü aç. Sonrasında advanved settingsten Light Effect Options seçeneğini Full olarak işaretle. Apply ve Ok dedikten sonra ışık sürekli yanacak.

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU)

• quote:

quote:

arkadaşlar şu mousenin yanıp sönme olayını sevmedim ya hep yansın bir türlü ayarlayamadım mettehnun dediği yerleride kurcaladım olmadı.

Saatin oradaki muse sembolüne 2 kere tıkla menüyü aç. Sonrasında advanved settingsten Light Effect Options seçeneğini Full olarak işaretle. Apply ve Ok dedikten sonra ışık sürekli yanacak.

ya ben program filesdeki optionstan yapıyormuşum :D söylediğin yerden full yaptım oldu saol.

• Skyrim

Trine2

Batman Arkham City

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasshead -- 25 Haziran 2012; 22:47:09 >

• hizlialdan gelen ge70 32 bit falan değildir umarım, dikkat etmedim ama. kafa atarım her yere :)
    bebişim yarın gelsin, ilk gün yanımda yatıracağım. ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafeshan

salla winrarı, 7zip kullan.

Bu arada mümkünse elinizdeki çantanın resmini çekip koyabilir misiniz. Belki minik bir ayrıntı olabilir ama benim için önemli, uçağa binip yut dışına gidecek o çanta:)

• Alan arkadaşlardan bir de Battlefield 3 testini rica ediyorum. Ürün elime geçseydi ben koyacaktım ama..
  • Arkadaşlar bende GE60 alıcam aklımda bir kaç soru işareti var yanıtlarsanız sevinirim. İlk olarak Battlefield 3ULTRA ayarda akıcı bir şekilde oynatıyormu ?.. İkinciside bu işletim sistemi üstüne 64 bit kurulu olarakmı geliyor.?
  • arkadaşlar bu puanlar ne anlama geliyor o grafik neden 4.9 mesela birşeyi mi yüklemeyi unuttum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramazans42

Arkadaşlar bende GE60 alıcam aklımda bir kaç soru işareti var yanıtlarsanız sevinirim. İlk olarak Battlefield 3ULTRA ayarda akıcı bir şekilde oynatıyormu ?.. İkinciside bu işletim sistemi üstüne 64 bit kurulu olarakmı geliyor.?

Çözünürlüğü 1920x1080 yerinde 1366x768 veya 1280x720 yapıp tüm ayarları sonuna kadar açarsan ne ala. Ama yok FullHD 1920x1080 de oynayacağım dersen Yüksek ayarlarda açabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabornia

arkadaşlar bu puanlar ne anlama geliyor o grafik neden 4.9 mesela birşeyi mi yüklemeyi unuttum nedir

i5 işlemcili olan model ise belki o da etkilemiştir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.CaN009

quote:

Orijinalden alıntı: jabornia

arkadaşlar bu puanlar ne anlama geliyor o grafik neden 4.9 mesela birşeyi mi yüklemeyi unuttum nedir

i5 işlemcili olan model ise belki o da etkilemiştir diye düşünüyorum.

evet i5 modeli.. düşük mü bilmiyorum gerçi hiç anlamam..yüklemem gereken driver vs mi var acaba

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.