Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Msi Gd-65 buzzer yokmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> Msi Gd-65 buzzer yokmu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Not
    Arkadaslar; gd65 anakartta sorun kodlarinin gosterildigi led panel var, ama buzzer yok(yani ses gelmiyor), sanirsam led panel oldugu icin dahili buzzer koymamislar heralde. Dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Size göre şizofren bir ucube olabilirim ama tanrıya göre uçan bir tosbağa...
  • Kurmay Yarbay
    5919 Mesaj

Debugled varken buzzer koymamışlar çünkü debugledle aynı görevi görüyor.Yeni teknolojı olunca lede geçildi ayrıca desteği var mı bilmiyorum ama anakartın sitesinden debugled programını indirerek ledlerin cpu sıcaklığı göstermesini sağlıyorsunuz.
    |
    |
    UcanTosbaga01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

İyimis, denicem. Coksaol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mur88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Debugled varken buzzer koymamışlar çünkü debugledle aynı görevi görüyor.Yeni teknolojı olunca lede geçildi ayrıca desteği var mı bilmiyorum ama anakartın sitesinden debugled programını indirerek ledlerin cpu sıcaklığı göstermesini sağlıyorsunuz.

hocam bulmuştum ben bu programı, sonra bugun format attım ve internette hiçbiryerde bu programı tekrardan bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim

edit; buldum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTosbaga -- 24 Mart 2014; 19:01:01 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Detonator-58

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.