Şimdi Ara

Msi Gaming X RX480 Garantili ve Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Msi Gaming X RX480 Garantili ve Faturalı
    Ürün Sahibinden.com sitesi üzerinden satılmıştır, teklif veren herkese teşekkür ederim.

Msi Gaming X RX480 8 GB 256 Bit GDDR5 DX12 Ekran Kartı

Ürüne Ait Görseller

Ürün kasım ayında eksenbilgisayar`dan satın alınmıştır ve 1,5 yıldan fazla garantisi bulunmaktadır. Piyasadaki en iyi soğutmaya sahip RX480 ekran kartlarından biridir. Piyasadaki tüm güncel oyunları Ultra kalitede rahatlıkla oynuyabilirsiniz zaten forumda oldukça ünlü bir karttır genede merak edenler youtube oyun testlerine bakabilirler. Satın alan arkadaşa tertemiz kutusuyla ve faturasıyla birlikte gönderilecektir.

Gpu-Z Görsel + Render Test

Fiyat : 950 TL

Önemli Not: Piyasada yaptığım araştırmaya göre sıfırı bu kartın en düşük 1.250 TL dir. Ben neredeyse 1,5 yıldan fazla garantili bu ürünü 300 TL fiyat kırarak veriyorumki gayet uygun olduğunu düşünüyorum. 4 Senedir bu forumdayım arkadaşlar yaptığım ticaretlerden hiçbirinde bir problem yaşanmamıştır, isteyen 2.el bölümündeki imzama bakarak referanslarımı görebilirler yada 4 yıldan fazladır üye olduğum ve aktif olarak daha fazla ticaretimi sürdürdüğüm r10 webmaster forumunda bulunan referanslarımıda kendilerine iletirim orada 115 den fazla ticaretim mevcuttur. Hala güvenmiyen arkadaşlar mevcutsa üzgünüm kendileriyle alışveriş yapamıyacağımı belirtmek isterim. Lütfen başkalarıyla yaşadığınız sorunları gelip bana dile getirmeyiniz yada sizlede yaşarsak gibi saçma sapan ithamlarda bulunmayınız ben kimin ne yaptığını yada nasıl bir karakterde olup insanları kandırdıklarını bilemem. Önce ödeme sonra ürün hariç maalesef çalışmıyorum ve referanslarımında yeterli olduğunu düşünüyorum. Dileyen arkadaşlar referanslara mesaj atıp alışverişin nasıl geçtiğini sorabilirler, bazı arkadaşlar dükkanıma kadar gelip elden ürün almıştır çok şükür kimseden çekineceğimiz bir durum yoktur. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Ekim 2018 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: garahobit

hayırlı satışlar

Teşekkürler.

Satış günceldir.
  • Müdür o kasa Core V1 mi? Aynıysa eğer şüphelerim bir nebze kalktı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderbakirtas

Müdür o kasa Core V1 mi? Aynıysa eğer şüphelerim bir nebze kalktı. :)

Evet Core v1 kasa modeli :) Ne şüphesi acaba ?
  • Sigar mi sigmaz mi suphesi. Bende de var da aynisindan. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderbakirtas

Sigar mi sigmaz mi suphesi. Bende de var da aynisindan. :)

Sığıyor hocam hatta birazı dışarda kalıyor yani ön kapağın içinde.
  • pm
    hayırlı satış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.