Şimdi Ara

Msi Gaming X 1070

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart ofisten bir arkadaşımın, ederini etmezini bilmem söylediği fiyat üzerinden ilan açıyorum

MSI 1070 Gaming X 8gb 256 Bit - 2250 TL

• 1600 tl verebilirim.
  • Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Dostum ilandaki kartla bu kart faklı sonuçta o yüzden olmamış bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: undis

Bu mesaj silindi.
    Sen kaç istedin ki 1070'e 1300 teklif etti?

2250 etmez bu arada, sıfır 1660 super var o fiyatlara. Aynı performans, sıfır ve güncel kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Sen kaç istedin ki 1070'e 1300 teklif etti?

2250 etmez bu arada, sıfır 1660 super var o fiyatlara. Aynı performans, sıfır ve güncel kart.

Alıntıları Göster
    2150 TL sıfır 5600xt aldım. 1070 den daha iyi bir kart, 1070'in bu fiyata satılması tamamen saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Decent

Bu mesaj silindi.
    Fazla demişsiniz ederi maks 500 lira o kartın o da kargo dahil şekilde.
  • Yok arkadaşlar yorumlar üzerine bu fiyattan tabii ki ilanı güncellemiş oluyor 1800 çekti, ben de piyasasını kestiremediğim için zaten açık yazdım ilanı

• İyi satışlar diliyorum, yorumları siliyorum eğer silemezsem yöneticilere söyleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala aynı muhabbetler bir vazgeçmediler milletin kartına fiyat biçmekten. Piyasa aşağı yukarı bellidir. Satici bilmiyor olabilir kibar bir şekilde piyasa fiyatları söylenebilir. 1300 e kim şuan gtx 1070 satiyor 2-3 ay önce neyse de şuan o fiyata en kötü model 1070 i bulamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de iyilik meleği kesildi arkadaş. Beni sinir krizi geçirtti. Şİmdi yorumları da siliyor meleği oynuyor. Allah akıl fikir versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undis

Şimdi de iyilik meleği kesildi arkadaş. Beni sinir krizi geçirtti. Şİmdi yorumları da siliyor meleği oynuyor. Allah akıl fikir versin.
    Hocam sizi blokladım, mobilde gözükmüyorsunuz da pc üstünde gözüküyorsunuz ister istemez.
    Ben kimseyi zor durumda bırakmak için yazmadım o fiyatı, konu altında ölücü falan olmadığım da kalmamış da ben bu işin ticaretini yapmıyorum isteyen istediğini yazsın.
    Al-sat yaptığım ikidir bilemedin üçtür, sattığım ürünler hep kendi kullandığım ürünler.
    Konu sahibi arkadaş gibi makul insanlar fiyatın yüksek olduğunu kabul edip fiyatı revize eder ben de konuya giren müşteri arkadaşın kafası karışmasın diye yorumumu silerim.
    Ama siz biraz garipsiniz, direkt bela falan okuyorsunuz, Allah size akıl fikir versin diyorum.
    Sizin de beni bloklamanızı tavsiye ederim iyi akşamlar.

• garanti durumu nedir ?

• kart satıldı arkadaşlar teşekkürler...

isteyen istediğini söyler eder de üslubumuz birbirimize çok önemli burada. Alana da satana da laf söylememek lazım. Ha bazen ben de söylüyorum da üslüptan belli zaten, laf söyleyenler genelde senden ucuza alıp üzerine koyup koyup satacak satıcılar olabiliyor. Adam bazen yüksek fiyat koyuyor demediğini bırakmıyorlar, ucuz koyunca canım kardeşim oluyor bu da samimiyetsizlik bence...

Neyse kırmasın kimse birbirini..
  • Hocam kaçtan satıldı kart yazabilir misiniz? Referans olarak kendi ilanımda kullanacağım. 1300 lira çekenlerden belki kurtarır beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undis -- 4 Haziran 2020; 12:49:15 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.